bulk kürümde hangisini tercih etmeliyim

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

bulk kürümde hangisini tercih etmeliyim

Mesajgönderen madmax29 » Cmt Tem 26, 2014 8:07 am

herkese selamlar geçen seneden az çok forumda beni bilenler vardır...eski spor geçmişime güvenerek uzun yıllar ara vermeme rağmen 1 aylık idman sonrası mart sonunda definasyon kürüne dalmıştım :) kısaca bulk yapmadan def. e girdim baktım fena gitmiyo dedim birazda hacim olsun içine 8 hafta decada kattım. Sonuçlar fenada olmadı, pct de yapıldı idmanlara devam ediyorum güç kaybı olmadan formumuda koruyarak hatta yaz nedeniyle iyice su attığımdan iyi bir form bile yakaladım. soruma gelecek olursak kısmetse eylül sonunda idmanlarında sıkılığını tekrar arttırdıktan sonra sağlam bir bulk kürü yapıp sıklet değiştirmek istiyorum şu an 66 kiloya kadar indim (deca dönemi 73kg) ye kadar çıkmıştım. hedefim 10kg gibi bir kilo almak klasik deca-teste e. - danabol kürünü şu an hedefliyorum 12 hafta fakat kafam çok takılıyo önceki def. kürüne deca kattığım için bu bulk kürünü deca yerine ne blim boldenon la klasik basic bir kür gibi mi yapmalıyım. sonrasında deca gibi güçlü bir anabolizan vucudda bağımlılık yapıp gelişimimi yavaşlatırmı?
madmax29

Re: bulk kürümde hangisini tercih etmeliyim

Mesajgönderen barda » Pzr Tem 27, 2014 3:33 pm

Genelde ilk kürlerde tercih bulktan yana oluyor gelişim takibi var sınır görme açısından siz definisyon yapmışsınız degişen pek birşey olacagını sanmıyorum kür sonunda vücuttaki su tutumunu ve definisyon amacı ile hatları belirginleştirmek için 4hafta enjekte yahut oral winstrol öneririm tercihe baglı olarak yahut birkaç ay sonra tekrar bir definisyon kürü yapabilirsiniz ama hocam nacizane vücudunuzu fazla yormanızı ve zorlamanızı tavsiye etmem decadan sonrada ortalama 5-6 ay geçmesi tavsiye olunur..
Decayı önceki kürdekinden bir tık artırırsanız fayda görebilirsinizde kanımca gerek yok hocam test. enanthat ve boldenon la klasik bir kür yapılabilir 1-12 hafta 500testo enanthat 1-12 hafta 400boldenon 6hafta danabol (dianabol) ( kanımca danabolü son 6 hafta kullanmanız sebebiyse son 4 hafta testonun artımıyla birlikte hem güçte hem vücutta mükemmel degişimler gerçekleşmekte ve bu durumdanda yararlanıp danabolün verdigi güç artışıyla harika bir gelişim yakalanabilir) kışa dogru iyide verim alırsınız hayırlısıyla diyeceklerim bu kadar iyi çalışmalar dilerim pct yide kür bitiminde testislerin durumuna baglı olarak şekillendirebiliriz..
Kullanıcı avatarı
barda
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6
Aldığı teşekkür: 16

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Tem 27, 2014 7:58 pm

Deca kürünün üzerinden ne kadar süre geçti ?
3-4 ay geçtiyse tekrar kullanabilirsin Deca
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen madmax29 » Cum Ağu 01, 2014 8:29 am

barda kadeşim önerilerini dikkate alıcam...lennox hocam kürüm haziran başında bitti form olarak durumum iyi libidom da yavaş yavaş kendine geliyor...ekim ortası gibi küre girmeyi planlıyorum ortalama 4.5 ay geçmiş oluyor sanırım decayla kürü yapmaktan yanayım inşallah hacimsel olarak beni bir tık üste taşır şu an şikayetçi değilim ama sıklet olarak ta bir 10kg üste cıkmak fena olmazdı.
madmax29

Mesajgönderen UncleO » Pzr Ağu 03, 2014 3:47 pm

tavsiyem testo-bolde ile güzel bir bulk kürü yapmanız. 12-16 hafta arası..
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 115

Mesajgönderen lennox77 » Pzt Ağu 04, 2014 3:29 am

Uncle hocanın dediği gibi temiz,aromatize çok az olan bir anabolizan ve sağlam testo ile uzun ve güzel bir bulk kürü iyi olur
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Ağu 04, 2014 12:30 pm

sizleri her zaman dikkate almaktan yanayım ilk kürde sonradan dikkate aldım pişmanda oldum boldenon kürleri uzun tutulursa sanırım daha iyi sonuç veriyor. 12-16 demişsin Uncleo hocam. ideali sence nedir ? hafta bazlı birde piramit mi yapmak lazım priviron ve arimidex kür içinde gerekir mi?
madmax29

Mesajgönderen UncleO » Pzt Ağu 04, 2014 6:10 pm

bu kürde piramite gerek yok bence. 16 haftalık kür bende en idealidir. 12 haftalık kür pek tavsite etmiyorum. nedeni ise: bir kürde genelde maksimum verim 8. hafta civarı başlar. (İlaçların yarılanma ömrü ve kandaki miktar hesaplandığında) durum böyleyken 10 yada 12. haftalarda kürü kesmek bence mantıksız. 16 hftalık kür için yükselterek kullanım yapabilirsiniz ama piramit bence saçma olur. nedeni ise: örn: 500 testo kullanırken; 8. hafta sonrası dozaj düşürüldüğünde + yarılanma ömrü nedeni kanda azalacak miktarda hesaplanırsa; kandaki oranlar birden down olacaktır. Buda psikolojik olarak olumsuz etki yaratabilir. 500 testo 400 boldenone ile başyalıp son 4 hafta 750 testo 600 bolde yapılabilir. bolde ye 3. hafta itibarı ile başlamak daha iyi olacaktır.
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Ağu 06, 2014 7:56 am

@uncleo anladığım kadarıyla danabolü de mi tablet yerine enjeksiyon kullanayım?
madmax29

Mesajgönderen UncleO » Çrş Ağu 06, 2014 10:59 am

pardon bolde yazacağıma danabol yazmışım.. önceki post u editleyerek düzellttim
Kullanıcı avatarı
UncleO
Forum Duayeni

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir