Bulk kürü Günlüğü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Yeni Bulk kürü hazırlıkları

Mesajgönderen fk06 » Cum Kas 21, 2014 8:59 pm

Bu kürün sonuçlarını merakla bekliyorum geçen ki kür gibi her şey detaylı olursa kimsenin kafasında soru işaretleri kalmaz şimdiden başarılar diliyorum...
fk06
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Bulk kürü Günlüğü

Mesajgönderen madmax29 » Prş Ara 18, 2014 8:48 am

Herkese selamlar , kür günlüğü tutup tutmama konusunda biraz kararsız kaldım öyle ki bu forumda bazı boş muhabbet insanlar yüzünden içimden bu kürümü pek paylaşmak gelmedi ancak sonra bir sürü tecrübesiz kür yapmak isteyen ve bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşları düşününce tekrar yazmaya karar verdim.

En başta belirtmek istediğim şey arkadaşlar bir kür önce kafada başlıyor bundan kast ettiğim şey sizin bir küre tamamen hazır olmanız tüm vücudunuzla zihninizle mental olarak hazır olmanıza bağlı. kesinlikle bir hevesle kendinize dürüst olmadan sadece özenerek kürlere girip verimliliği ve sonucu tatmin etmeyen tablolarla karşılaşmanızı istemem. bu nedenle kürlere nasıl gireceğimizi burada anlatmaktan ziyade kürlerin öncesinde ne aşamalarda olmamız gerektiği daha önemli. bunları söylerken kendimin de bir önceki manasız definasyon küründe ne kadar hatalı olduğunu göz önüne koymak istedim.

Küre gelirsek henüz küre başlayalı sadece 3-4 gün oldu ama şimdiden 1.5 kilo fark etti zaten su tutmaya başladım kürün günlüğünü özet olarak size postlarımda paylaşırım fotoğraf konusunda kararsızım belki bütün kürler bitince (bulk-def) before after yaparım. herkese sevgiler saygılar.

Kür Günlüğü

15-12-2014 - Hafta 1 - 71.5 kg - sabah tartısı

ilaçlar
-------------
500mg deca - 500mg testo ent. - 250mg bolde

40mg - danabol (4 tablet)

3 günde 1 aromasin

vitaminler
-------------
milk thistle & artichoke

benexol

supradyn

omega3 - balık yağı 2 x 1000mg

suplementler
--------------------
6 tablet beef amino

4 olcek protein tozu

2 ölçek glutamin

1 ölçek creatine
En son madmax29 tarafından Sal Ara 23, 2014 9:06 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
madmax29

Mesajgönderen BBking » Cum Ara 19, 2014 3:36 pm

başarılar kardeşim resimlerini bekliyoruz inşallah verimli bir kür geçirirsin
BBking
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Ara 22, 2014 8:09 am

@Bbking güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim.

2.haftaya bugün itibariyle girmiş durumdayım. Kullanılan ilaçlar ve dozlar aynı sabah tartısı 74.5 kg kısaca özetlersek 1.haftada 3 kg almışım. doğrusal orantı kursak 10 haftada 30kg eder :) tabi bu sadece fantezi. beklediğimden daha hızlı kilo artışı oldu bunun temel nedenlerini : 1- kürden ortalama 1 ay önce kreatin yüklememe ve danabolun iyi su tutmasına bağlıyorum cünkü bu kadar kısa sürede ignelerden kaynaklı kilo olmam mümkün değil, şu an tek korkum karın çevremde biraz yağ artışı hissediyorum bir yandan da kilo almam gerekiyor üst bölgeler oldukça dolgun bütün umudumu definasyondaki tren. bağladım :) onlar vakti geldiğinde iyi çalışırsa bu hacime makine gibi bir fiziğim olacak gibime geliyor.

Herkesin merak ettiği şu güç artışı meselesine gelelim biraz da, arkadaşlar bu kullandığımız ilaçlar asterixin iksiri falan değil yani mental olarak streoid kürlerine ilk defa giren arkadaşlar bu ilaçlara çok fazla anlam yüklüyor. ilacı yaptım hoop benchte 100kg, yok öyle birşey siz eğer normalde benchte 50kg yi geçemeyen biriyseniz zaten iki katına sizi çıkaracak bir ilaç dünyada yok. ama gayet düzenli bir antrenman programınız varsa ciddi disiplinle kiloları kaldırıyosanız 80kg bench basarken o 90 olur sonra 100 olur buna hem fikirim. zaten konuda o değil. size plajda yürürken kimse adam kaç kg basmış diye bakmıyor ister 20kg basın ister 120kg bu kürlerden alınması gereken hacimi ve yağ yakımını alabiliyomsunuz o zaman kaldırılan ağırlığa çok takılmayın...herkese sevgiler saygılar.
madmax29

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Ara 24, 2014 8:28 am

bugün itibariyle sabah tartısı 76 kg yim ortalama 8 günde 5.5 kg aldım. kilo alma hızım oldukça iyi bunun dışında forum olarak ciddi bir hacim farkı var. hem küre hazır girmem hem yemek konusunda da hakkını vermemin sonucu. belki 90kg :) olurum bu gidişle. beslenme konusunu biraz açayım isterseniz cünkü 1 haftada 5.5 kg nasıl aldın diye merak eden olacak. aslında yediklerimde gram hesabı yapmıyorum

08.00 uyanış - glutamin + protein tozu

09.00 2 yumurta artı yulaf ezmesi süt ile

09.30 1 danabol - 3 beef amino -v itaminler

12.00 ton balığı - tavuk - et - pilav - makarna - püre ( hangisi çıkarsa)

15.00 protein tozu - 1 danabol

15.30 da tost veya kahvaltı tabağı

18.30 da akşam yemeği pilav - makarna - çorba - tavuk - ton balığı - et yemeği (hangisi çıkarsa)

19.00 protein tozu + kreatin + danabol

20:00 antrenman

21.00 protein tozu + glutamin

21.30 makarna veya noodle + tavuk + danabol

22.00 muz

24.00 ballı süt
madmax29

son form durumum

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Ara 24, 2014 9:53 am

.
En son madmax29 tarafından Prş Oca 15, 2015 7:59 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
madmax29

Mesajgönderen BBking » Çrş Ara 24, 2014 11:59 pm

5.5 kilo çok güzel verimli bi kür geçiriyosun inşallah daha da iyi olur :) fakat gece ballı süt biraz sıkıntı bence uyumadan önce gereksiz yere insülini tavan yaptırıyosun diye düşünüyorum
BBking
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6

Mesajgönderen madmax29 » Prş Ara 25, 2014 1:05 pm

ballı süt derken 1 kaşık baldan bahsediyorum @bbking :) yoksa şeker zaten beslenmemin hiçbir kısmında yok
madmax29

Re: Bulk kürü Günlüğü

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Ara 29, 2014 11:29 am

herkese selamlar kürün 3.haftasına bugün itibariyle girmiş durumdayım. kilo alımı yavaşladı 500gr kadar fark var sabah tartısında 76.5kg yim. bunun dışında henüz ilaçlardan gelen bir güç veya kilo artışı olmamasına rağmen danabolun verdiği bu katkı beni fazlasıyla memnun etti daha 10 haftam olduğunu göz önüne alırsak oldukça irileşeceğim kesin :) antrenmanlarda ise ağırlıkları cok daha rahat cıkarıyorum bazı haraketlerde kilo artışı var bazı haraketlerde tekrar sayısında artış var esas olan kasın bitime götürülmesi her ikisinden hangisi daha hızlı oluyorsa onu tercih ediyorum. genelde bir kas gurubunda bir haraketi drop yapıyorum böylece pump etkisi max. seviyeye çıkabiliyor. örnek vermek gerekirse 4 gögüs haraketinden bench press veya inlcine pressin 4.setini drop yapıyorum streoid altındayken bu avantajı kullanmak kasın max. tükenmesine ve yenilenmesinde bize avantaj sağlıyor. beslenmem hemen hemen aynı kalori hesabı yapmıyorum ama kötü örnek olmak istemem ben büyümeyi önplana aldım diyet durumum yok ama definasyonda kalori hesabı yapıcam arkadaşlar. vucudu yağlanma ve kilo alımına eğilimli arkadaşlar lütfen bulkta da definasyonda da kalori hesabı yapsınlar. şimdilik durum böyle son form durumumu geçen hafta atmıştım daha ilerleyen safhalarda tekrar resim atarım..sevgiler saygılar.
madmax29

Re: Bulk kürü Günlüğü

Mesajgönderen madmax29 » Prş Oca 08, 2015 10:58 am

herkese selamlar kürün 4.haftasına girmek üzereyim 25. günü bitirdik sabah tartısı 78kg fiziksel olarak gözle görülür değişim mevcut ilaçların daha henüz çalışmaya başlamadığını düşünürsek şu an iyi bir kür geçirdiğimi söyleyebilirim hedefimi 85kg ya kadar çektim totalde 15kg alabilirsem pro kürlere yakın bir kazanım olacak benim için..yağlanma kısmında henüz ölçüme girmedim ama illaki yağlanma olmuştur. bunun dışında beslenmem aynı danabolun bitmesine az kaldı...suplement durumuda aynı..idmanları şu sıralar yüksek ağırlık az tekrar çok set şeklinde yapıyorum çok hızlı bir pump etkisi aldığımı hissediyorum 1. ayın sonunda yani 15 ocakta bir resim paylaşıp 1 aylık değişimi sizlere göstermek isterim.
madmax29

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir