SELAMLAR...YENİ KÜR Test.Enan.,Deca,Boldenon

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

SELAMLAR...YENİ KÜR Test.Enan.,Deca,Boldenon

Mesajgönderen aftodekia » Çrş May 13, 2015 8:05 am

Selamlar.6 yıldır Bu sporla uğraşmaktayım.Geçtiğimiz zaman içinde 6 ay yap 6 ay yaz dönemi iş dolayısyla sporu bırak şeklinde tempom vardı.Artık yılın 12 ayı çalışabileceğim düzenli bir hayata kavuştum ve yaşım 31.

Farklı sistemler,farklı idmanlar,farklı salonlar bu işi iyisiyle kötüsüyle severek vaktim elverdiğince yapmaya çalıştım :)

Bu dönemde ise küre girmeye karar verdim.Ürünleri almadan önce Lennox hocama ulaşmaya çalışmıştım ancak görüşemeyince ürünleri başka bir tedarikçiden aldım.Ancak marttan beri kür için aldığım ürünler bir köşede duruyor.O da kafamda bir kaç soru işareti olması. :oops:

10 haftalık kür için
Testo enanthate,
Nandro deca,
boldenon,
Turanabol tablet balkan
Tamoxifen tablet aldım balkan

Bana tedarikçi tarafından tavsiye edilen sistem ilk kür olduğundan dolayı;

*Testo+deca+boldenon tek şırıngaya 1er ml olmak üzere 3 ml.
*Haftada 2 kez enjeksiyon.(pazartesi - perşembe düşünüyorum)
*Turanabol 1 inci hafta sabah akşam bir tablet. 2 - 10 uncu hafta sabah öğle akşam.
*Tamoxifen kür boyunca günde 1 tablet

* ilk 5 hafta kullanım sonrası 1 hafta mola ve 2 pregnyl vurulacak,
sonraki 5 hafta aynı kür devam edilecek bitimde tekrar 2 pregnyl vurulacak.

Şİmdi gelelim kafamdaki deli sorulara.
1) Pregnyl ler kaç İ.Ü olmalı 1500 ? 5000 ? kaç gün arayla vurulmalı ?
2) Steroid kürü esnasında vücut kaç gram protein işliyor ? normalde 1,5-2 gr arası işliyoruz.Bu 4-5 grama çıkar mı ?
3)BEslenme nasıl olmalı?
4)Steroid destekli Bulk için nasıl bir idman sistemi gerekli ?
5) bu kür hakkında deneyimli arkadaşlar ne yorum yapar ?
6)Bunun yanında milk thistle günlük b vitamini ve tribulus alıyorum.

Şu anki idman sistemim MPM ile devam ediyor.3 üncü ayımın içerisindeyeim ve eski hacmime yavaş yavaş kavuşuyorum.
*Sabah kahvaltısı: çeyrek tavuk döner Ekmeğin kabuğu içinde bol etli.Soğan domates marul.1 tribulus

*Sabah 10:dymatize mass gainer 1 ölçek

*Öğlen yemeği:Et,Salata veya yoğurt,3-4 yemek kaşığı bulgur.Ekmek yok.

*Öğlen 3 : dymatize mass gainer 1 ölçek

*Spor öncesi 4-5 gibi: Amino max 8000 4 adet,Gaspari BCAA 6000 3 adet,1 ölçek glutamin,1 ölçek creatin.

*Spor sonrası : Amino max 8000 4 adet,Gaspari BCAA 6000 3 adet . 42gramlık new whey Protein.

*Akşam Yemeği:Et-Balık-Tavuk yanında salata veya yoğurt ,3-4 kaşık Pilav,Bulgur veya makarna

*Yatmadan Önce:1 tribulus,1 kaşık Lor peynir.
Kullanıcı avatarı
aftodekia
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: SELAMLAR...YENİ KÜR Test.Enan.,Deca,Boldenon

Mesajgönderen lennox77 » Çrş May 13, 2015 1:55 pm

Kür bana göre baya yanlışta bir copyy paste ürünü
Pregnyl neden kullanılıyor kür içi onu hiç anlamadım
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen aftodekia » Çrş May 13, 2015 3:57 pm

Hocam sizin tavsiyeniz nedir dikkatle dinliyorum :cry:
Kullanıcı avatarı
aftodekia
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Prş May 14, 2015 6:18 am

sacma sapan bır kur olmus ılk kurse!!! lennox bazı kısıler testo uretımı tamamen durmasın dıye dogal uretımı tetıklemek ıcın kur ortasında hcg kullanımını onerıyor tek doz ama bu genelde brodge kur veya 16 hafta ve uzerı kurlerde yapılıyor 10haftalık bır kurde buna gerek oldugunu sanmıyorum decayla boldenon ılk kurde gereksız kurdeyken kılo basına 2 gr karbonhıdrat 3 gr proteın yeterlı olacaktır..benımö nacızane tavsıyem 12 hafta bır kur ılk hafta 250 enanhate gır ıkıncı hafta 500 enanhate 300 boldenon seklıdne 12 hafta dewam et
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen aftodekia » Prş May 14, 2015 11:49 am

samet_61 yazdı:sacma sapan bır kur olmus ılk kurse!!! lennox bazı kısıler testo uretımı tamamen durmasın dıye dogal uretımı tetıklemek ıcın kur ortasında hcg kullanımını onerıyor tek doz ama bu genelde brodge kur veya 16 hafta ve uzerı kurlerde yapılıyor 10haftalık bır kurde buna gerek oldugunu sanmıyorum decayla boldenon ılk kurde gereksız kurdeyken kılo basına 2 gr karbonhıdrat 3 gr proteın yeterlı olacaktır..benımö nacızane tavsıyem 12 hafta bır kur ılk hafta 250 enanhate gır ıkıncı hafta 500 enanhate 300 boldenon seklıdne 12 hafta dewam et

Peki samet hocam haft hafta olsa nasıl bir sistem uygulamalıyım ? bu konuda ciddi anlamda bilgisizim
Kullanıcı avatarı
aftodekia
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Prş May 14, 2015 12:47 pm

@samet daha kür yapmadan hayatı kürle geçmiş lennox hocaya bilgi vermen enteresan olmuş...:) hcg işi sakat iş bilmen açısından söyliyim madem merak ediyosun gerçeği şimdi uzun kürlerde veya ağır anabolizanlarda testis zaten ufalıyo ve vasfını iyice kaybetiyo...kür içinde hcg alıp tetiklemek dediğin şeyde diosnki sen zaten küçülmüşün büzülmüşün çalışmıyosun ama olsun bir ürerimi dene bu sefer testisler daha çok stresse giriyo daha çok baskı alıyo...bu işin doğrusu ilaçlar vucuddan cıkar ondan sonra prengnly veya küre göre klomenle bildiğin arabayı vurdurmak gibi start vermesi için testislere sinyali yollarsın durum bu
madmax29

Mesajgönderen aftodekia » Cum May 15, 2015 7:15 am

http://hizliresim.com/1yN7Ap

elimde mevcut bulunanlar bunlar
birde tamoxifen var.

yardım edecek yok mu :(
Kullanıcı avatarı
aftodekia
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Prş May 28, 2015 12:31 pm

kardeş bu ne böyle? ilk kürünse bu çok fazla bence.
Boldenon+testo ilk kür için yeterli. Dozajlarıda 400 boldenon 500 testo yeterli.Kickstart için dianabol de koyabilirsin. Boldenon seni güzel büyütür. 12 hafta yaparsın. Sen tüm ilaçları 1 kalçadan verirsen yürüyemezsin ağrı yapar. Buda işlerini ve antrenmanını aksatır. 500 testoyu bir kalçadan 400 boldenonu bir kalçadan yap bence. Mct içinse
4 günde 1 1 tablet arimidex
günlükl;2 tablet çinko(berko)
1 tablet ester c
1 tablet b kompleksi(benexol,nerox-b12,apikobal vs.)
1 tablet omega3
2 tablet nac veya 1000 mg milk thistle ben nac öneririm

kullan yeterli olur.

Antrenman sistemi 6-8 tekrarlı ağır çalış. 200-250 gr protein, 350-400 gr karbonhidrat almaya çalış.

benim fikrim bu.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir