Watson Pharma kürüm

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Watson Pharma kürüm

Mesajgönderen BBRUSSIA » Prş Mar 29, 2018 10:13 pm

Merhaba arkadaşlar ben 4 sene önce öğrenci olarak geldiğim rusyada ikamet etmekteyim öğrencilik hayatımdan sonra burada iş kurdum ve hayatımın kalanını burada devam ettirdim forumu aktif olarak 3 senedir takip ediyorum emeği ve bilgi paylaşımı olan bu platformu kuran herkese teşekkürlerimi sunarım konuyu fazla uzatmadan sadede gelelim 4 senedir natural olarak spor yapıyorum hedefim hep fit ve parçalı vücut yapmaktı anatomik olarakta ektomorfum zaten vücudum kolay yağ tutmuyor bunun için ilk kürümüde göz önüne alarak kendime şöyle bir kür hazırladım :

1-12 hafta 300 mg testosterone propionate

1-12 hafta 500 mg boldenone

7-12 hafta 30 mg winstrol tablet ( günlük dozajım )

8-12 hafta 40 mg oxandrolone ( günlük dozajım )

şeklinde 3 aylık bir kür yaptım rusyada olduğum için burada bulabildiğim markalar arasında arl labs ve watson pharma vardı burdaki salondaki arkadaşlar watsonu önerdiler bende onların tavsiyesine uyarak bu marka ile küre girdim ve memnun kaldım.

merak eden arkadaşlara : www.watsonpharmaceuticals.ru

genelde ugl market olduğu için ve burda steroid işi türkiyedekinden daha sıkı olduğu için internettten satın alamıyorsunuz benim salondaki trainerım yardımcı olmuştu.

kür başlangıcı ölçülerim

boy : 1.78

kilo : 75

omuz : 140

göğüs 110

kol : 37

bacak 47

yağ oranı % 12

kür sonu ölçülerim

boy : 1.78

kilo : 79

omuz : 150

göğüs 120

kol : 40.5 ( sıcak antreman sonrası )

bacak 52

yağ oranı % 9

şimdi merak ettiğim bir konu ise pct forumdan araştırdığım kadarıyla 4 haftalık pct yeterli duruyor günlük 40 mg tamoksifen ve 50 mg klomen alınarak siz üstadlardan beklediğim şey bu kür sonunda hcg vurup vurmamak beni bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim iyi forumlar
En son BBRUSSIA tarafından Prş Haz 21, 2018 6:19 am tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
BBRUSSIA
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Watson Pharma kürüm

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Mar 29, 2018 10:21 pm

Forumumuza hoşgeldin kardeşim böyle bilinçli ve araştırarak kür yapan kişileri gördükçe bu sporu yapanlara karşı umudum bir nebze olsun dahada artıyor tebrik ederim kardeşim öncelikle başarından dolayı umarım daha nice başarılı kürlere ve formlara imza atarsın hcg konusuna gelince sonuçta vücuduna testosterone girmiş ufak dozda olsa 5 gün arayla 500 ui dolayında 3 adet hcg yaptırman doğal testosterone un daha hızlı eski seviyesine gelmesini sağlayacaktır onun dışında 4 hafta yapacağın günlük 40 mg tamox ve klomen li pct ideal ve yeterli başarılar
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen BBRUSSIA » Prş Haz 21, 2018 6:21 am

Sağolasın hammer hocam dediğinize yakın bir şekilde pct mi yapıp bitirdim şuanda pek bir kayıp yok ama kürdeki gibi sertlik güç performansı vs yok tabiki yakın zamanda yeni eski form resimlerimide atarım ilginiz için teşekkürler
Kullanıcı avatarı
BBRUSSIA
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen lennox77 » Cum Haz 29, 2018 4:18 pm

Muhteşem form tebrik ederim
Ürünlerden bana gelen geri dönüşlerde güzel. Kendim de deniyorum şu an. Memnunum:)
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ara 04, 2018 1:16 am

Watson Pharma kullandırdığım öğrencilerim ve çevremdeki kişilerin izniyle paylaşımlarını ben de yapacağım
Gerek form durumları gerekse kan testi sonuçları olarak
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir