Hitech Medicals Steroid hakkında ?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Hitech Medicals Steroid hakkında ?

Mesajgönderen profdrugy » Prş Mar 07, 2024 8:23 am

Arkadaşlar bu marka hakkında yorum yada bilgisi olan varmı bizim salonda bir hoca tavsiye etti ama internete baktığımda bu markayı çakma zphc ve swiss satan tayfa satıyor bunların ürünleride zaten boş yada yarım yamalak ürünler kullanan yada deneyen kişiler yorum yaparsa çok sevinirim
En son profdrugy tarafından Prş Mar 07, 2024 1:28 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Re: Hitech Medicals hakkında ?

Mesajgönderen Hammerstorm » Prş Mar 07, 2024 1:24 pm

Zphc patladıktan sonra isim değiştirip hitech medicalse çevirdiler sanırım bizim buradaki salonlarda kullanıyorlar ama verim ya yok yada çok çok zayıf büyük ihtimalle içerisine kortizol basıp veriyorlar birde eczane ürünü havası vermeye çalışmışlar ama merdiven altı belirsiz çakma bir marka uzak dur kardeşim ben son bir yıldır buddha pharma kullanıyorum fiyatı biraz pahalı ama en azından vücuduma ne girdiğini biliyorum uluslararası arenada janoshik labaratuvarlarında test yapılmış sterillik ve mg olarak geçerli not almış bir marka.
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Re: Hitech Medicals hakkında ?

Mesajgönderen profdrugy » Prş Mar 07, 2024 1:27 pm

Hammer hocam beklediğim yorum sizden geldi :D evet dediğiniz doğru bende daha önce buddha ve xeno markası kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım ama malum dolar euro kurundan sonra fiyatları bana pahalı gelmeye başladı hitech inde fiyatı buddha xeno ve bodytech e göre daha uygun o yüzden kullanan yada duyan varsa yorum almak için yazmıştım tavsiyenizden sonra biraz daha durumumu zorlayıp buddha yada bodytech almaya çalışacağım teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Re: Hitech Medicals Steroid hakkında ?

Mesajgönderen Hammerstorm » Cum Mar 08, 2024 8:34 am

Dostum bu sağlık ilaç işi yani vücuduna ne aldığını bilmen gerekir genelde hocalar ve yarışmacı sporcular kendilerine kaliteli markalar kullanıp swiss pharma , hitech medicals ve çakma zphc gibi markaları ucuz aldıkları için yüksek kar elde etmek amacıyla kürlere veriyorlar kür yaptıkları sporcularda amatör olduğu için biraz kilo alıp şiştiğinde yada kuruduğunda zannediyorlarki orijinal ilaç kullanıyoruz markalar çakma olduğu içinde kürden sonra bütün kazandıkları gidiyor ilerleme sağlayamıyorlar.Siz siz olun bu üç markadan ve türevlerinden uzak durun tamamen zaman kaybı sağlığınada ne sıkıntı gelir bilemezsin ben gerekirse küre girmem ama hitech medicals gibi çakma bir ilacıda kullanmam buddha gibi janoshik'te ( Uluslararası normlarda kabul görmüş yurtdışında bütün kaliteli markaların analiz yapıldığı labaratuvar firması. ) analiz yapılmamış bir malı kullanmam dostum.

Buddha Pharma Janoshik analiz sonuçları :

https://janoshik.com/tests/30532-TProp_100_7ETZQLHWZLNQ

https://janoshik.com/tests/30533-TrenE200_F53JN48B2XMP

https://janoshik.com/tests/30541-OXAN_4G6124CNXCIP

https://janoshik.com/tests/30535-Nandro ... TPMD9ND2QZ
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 114

Mesajgönderen BoneCrusher » Cum Mar 08, 2024 12:08 pm

Hammer hocam son noktayı koymuş dediği gibi bu iş çocuk oyuncağı değil eğer vücudumuza bir kimyasal alıyorsak fiyatına 3-5 e bakmamak lazım vücudu sağlam yarışmacılar ve hocalar kendileri kaliteli markalarla kür yapıp yalan yere din kitap ALLAH deyip swiss gibi hitech medicals gibi markaları bize çakmaya çalışıyor içeriği ne belli olmayan boş mallar birde bunların yancıları var çakma zphc yapıp millete satıyorlar yatacak yerleri yok kendimiz kullanıyoruz yok şöyle iyi ürün yok böyle ürün diyip insanların hakkına giriyorlar kesinlikle uzak durun.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen TheGreatOne » Sal Mar 19, 2024 8:55 am

Hitech Medicals gerçekten bir balon dostlar uzak durun ben testo enantat deca ve dianabolunu kullandım sanki kortizon kullanmış gibi ağrılarım oldu ve balon gibi su tuttu ama anabolik etkisi resmen 0 dı kürden sonra neredeyse hiçbirşey kalmadı maddi imkanınız müsait ederse hitech zphc swiss gibi markalar yerine noxy bodytech sp ve buddha pharma gibi markaları alın şahsen ben bundan sonra kür yapacak olursam bu markalardan başka ürün kullanmam maddi durumum elvermezsede kürümü ertelerim gerekirse
TheGreatOne
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen XHasanX » Pzr Mar 24, 2024 12:35 pm

Hitech medicals ve swiss pharma çöp zphc nin de türkiyede olanlarının alayı sahte dostlar eskiler bilir genelde bu markaları eski optimum pharma tayfası satıyor hala o optimumun iltihap keseleri kalçamda duruyor :D
Kullanıcı avatarı
XHasanX
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 9

Mesajgönderen Blackcode » Sal Mar 26, 2024 8:55 am

Sonbaharda aynı salonda antreman yaptığım bir arkadaşım hitech medicalsin ürünleriyle kür yaptı istediği sonucu alamadığı için şikayetçiydi ucuz diye almıştı ucuz mallardan uzak durun tavsiyem kürünüzü 1 ay daha erteleyin ama sağlamlığına güvendiğiniz markaları alın fiyatına bakmayın
Blackcode
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen BBRUSSIA » Prş Mar 28, 2024 7:51 am

Ben öğrenci olarak geldiğim rusyada yaşıyorum burada steroide ulaşmak ülkemize nazaran daha zor olduğundan geçen sonbaharda istanbula geldiğimde yeni çıktı şöyle iyi böyle iyi denilerek övülen Hitech Medicals in ürünlerini alma hatasında bulundum 12 haftalık yaptığım testosterone enanthate trenbolone enanthate ve boldenone kürünün neticesi kocaman bir hayal kırıklığı oldu isim vermek istemiyorum ama istanbul un lüks semtlerinden bir tanesinde instagram da yüksek takipçili yarışmacı bir sporcudan temin ettim ürünleri sanırım bu sporcular kendilerine daha kaliteli markalar kullanıp kar marjı yüksek olduğu için swiss pharma,zphc,optimum pharma,proton labs,bullet pharma,pharmonis pharma,veyron pharma gibi içeriği düşük dandik markaları satıyorlar tabiri caizse çakıyorlar ben daha önce burada diamond pharma alıp kullanmıştım ve hitech onun yanından geçemeyecek derecede rezalet bir marka.
Kullanıcı avatarı
BBRUSSIA
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen amatorbadici » Cum Nis 12, 2024 9:39 pm

Hitech Medicals tende swiss pharmadanda uzak durun arkadaşlar ben hitech kullandım halsizlik ve vücutta demir yüksekliğine bağlı yan etkiler yarattı kan testi verdiğimde vücudun ağır metallere maruz kaldığında yükselen kan değerleri yükselmişti buda ilaçtan dolayı ağır metallere maruz kaldığımı gösterdi 5. haftada kürü kestim bir dahada tövbeler olsun bedava verseler hitech yada swiss pharma nın ürünlerini kullanmam
amatorbadici
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 62 misafir