Optimum Pharma Yarışmacı seri ?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Optimum Pharma Yarışmacı seri ?

Mesajgönderen amatorbadici » Cmt Nis 13, 2024 11:31 am

Merhaba geçen bir arkadaşım optimum pharma yarışmacı seri ürünlerden bahsetti ürünler flakon halinde ve etiketsizdi sizce kullanılırmı deneyen bilgisi olan kişiler yorum yapabilirmi ?
amatorbadici
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 0

Re: Optimum Pharma Yarışmacı seri ?

Mesajgönderen BoneCrusher » Cmt Nis 13, 2024 11:42 am

Para tuzağı dostum optimumun kendisi neki yarışmacı serisi ne olsun :D istoç ta şişeciden şişe alıp etiket basmaya bile tenezzül etmeden insanların aklıyla alay ederek pazarlanmaya çalışılan bir ürün bizim salonda bir arkadaş aldı çocuk 6. haftadan sonra kaşıntıdan ölüyordu etkileri aynı kortizola benziyor birazcık aklı olan ve kafası çalışan herkes yapabilir bunu linki buraya bırakıyorum :https://www.blabmarket.com/urun/borox-kapakli-tipali-cam-sise-10ml-flakon-sise-10ccyarından tezi yok bende alıp içine evde kafama göre bişeyler karıştırıp doldurup bonecrusher yarışmacı serisi olarak satacağım :D
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Re: Optimum Pharma Yarışmacı seri ?

Mesajgönderen Blackcode » Cmt Nis 13, 2024 12:13 pm

Spor salonumuzda eski yarışmacı makara bir hocamız vardı birgün şöyle bir espri yapmıştı swiss ten hitech ten zphc den uzak durun ama optimumdan kaçın :D bende bir iki yerde paylaşımını gördüm etiketsiz sadece şişeye içeriği ne olduğu belli olmayan bir sıvıyı koyup ölüme çare diye satıyorlar baktılarki çöp koysada satılıyor arfık adamlar işin b.kunu çıkartıp etiket kutu basmaya bile gerek duymuyor :D
Blackcode
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 54 misafir