trenbolon enatathe mı?deca mı?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

trenbolon enatathe mı?deca mı?

Mesajgönderen twester » Cum Eyl 14, 2012 8:22 pm

enantathe boldenon dianabol kombinasyonundan sonra bir hacim kürü yapmayı daha planlıyorum.kafamda iki kür war we karar weremiorum testo e tren e boldenon diğeri ise deca enantathe dianabol.sizce hangi kürde daha ii bi sonuç alabilirim yardımlarınızı bekliorum ..
twester
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 1

Re: trenbolon enatathe mı?deca mı?

Mesajgönderen BoneCrusher » Cum Eyl 14, 2012 8:24 pm

Testosterone enanthate trenbolone enanthate ve boldenon ile temiz ve yağsız hacim kazanırsın yani temiz büyürsün.Deca dianabol testo e küründe ise yağ tutarak ve su toplayarak bir büyüme yaşarsın ama tren-testo-bolde 3 lüsünden daha fazla hacim alırsın.Karar senin.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Iron_Man » Cum Eyl 14, 2012 8:26 pm

twester yazdı:enantathe boldenon dianabol kombinasyonundan sonra bir hacim kürü yapmayı daha planlıyorum.kafamda iki kür war we karar weremiorum testo e tren e boldenon diğeri ise deca enantathe dianabol.sizce hangi kürde daha ii bi sonuç alabilirim yardımlarınızı bekliorum ..

Deca enanthate ve dianabol klasik hacim kürü için en iyi sonucu veren kürlerden bir tanesi.Bonecrusherın dediği gibi trenbolone enanthate bile olsa yağ yakıcı özelliği var boldenonda su kazandırmadan hacim veriyor.Yani kısacası 4 kilo alayım ama temiz kas kütlesi kazanayım dersen trenbolone e testo e boldenon kürü yap ama dersenki benim amacım tamamen hacim ve iri yarı olmak o zaman testosteron e deca dianabol kürü.Saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen twester » Cum Eyl 14, 2012 8:29 pm

yani deca enatathe dianabol kombinasyonu estetikten yoksun bi hacim kazandırıken diğeri bunun zıttı bi hacim kazandırıyor..deca yapmak anlamsız o halde tesekkür ederim bonecrusher
twester
Yeni Üye

Mesajgönderen BoneCrusher » Cum Eyl 14, 2012 8:32 pm

Aynen öyle :) ama zevkler ve seçimler tartışılmaz kimi estetikten yoksun bir şekilde büyümek için deca kullanılıyor ama şunuda unutmamak lazım herşey beslenme sen definasyon kürü yap yağlı şekerli ye abur cubur tüket yine yağlanırsın.Ama bulk ilaçları alıp temiz beslenipte takır takır olan adamlarda tanıyorum
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Mesajgönderen twester » Cum Eyl 14, 2012 8:39 pm

tren bolde enantat üçlüsü ortalama kaç kilo aldırır düzgün bi beslenme ile ?
twester
Yeni Üye

Mesajgönderen BoneCrusher » Cum Eyl 14, 2012 10:18 pm

Dostum bu durum kişiden kişiye genetiğe beslenmeye idmana uyku düzenine göre sonuçlanacak bir süreçtir :) değişken bir durum yani ama bence minimum 3 kg temiz kas maksimumda 10 kilo aldırır diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Mesajgönderen ImpheatuS » Cmt Eyl 15, 2012 10:10 pm

Kış ayı geldi zaten estetigi boşver şimdilik temiz deca dianabol gir büyü iyice.Herşeyin mevsimi var
ImpheatuS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 16, 2012 9:06 pm

Ben aromatize olup östrojene dönüşen ilaçları sağlam dozajlarla kullanmışımdır. Çok ciddi ölçü artışı ve güç artışı da yaşattılar bana ama bu işi genel olarak düşünün derim,ard arda aromatize olan kürler yerine araya farklı tercihler sıkıştırılmalı. Mesela kişi Deca-danabol (anapolon da olur) kürü yaptıysa bir sonraki küründe biraz daha temiz ilaçları tercih etmeli. Temiz ve ölçülü definasyonu yakalarsanız o şekilde devam edersiniz zaten. Bu söylediklerim kür geçmişi iyi olanlar için geçerli tabi,ilk başlayanlar için hacim kürleri ideal
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen DoggyStyle » Pzt Eyl 17, 2012 7:32 pm

Ben 1 haftadır 500 testo 500 boldenon küründeyim , sol bileğim ve sağ omzum ciddi sıkıntı yapıyor idmanlarda ağrıdan doğru düzgün çalışamıyorum deca eklemeyi düşünüyorum , acaba kullanıp memnun kaldıgınız deca ürünlerini yazabilirmisiniz ?

Saygılarımla DoggyStyLe
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir