ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR...

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR...

Mesajgönderen bozkurt » Pzr Eyl 16, 2012 12:54 am

Arkadaşlar foruma yeni kayıt oldum,öncelikle hepinize merhaba...45 gün önce ilk kürüme başladım haftada 200 boldenon 400 testo şeklinde devam ettim,daha sonra iran enanthat buldum kullandığım testo yerine iran enanthatı kullanmaya başladım 2 hafta kadar 200 boldenon 500 iran enanthat kullandım ve iran enanthattan hiç memnun kalmadığım için tekrar daha önceden kullandığım testoya döndüm,önümüzdeki hafta o testo bitecek ve sustanona geçmeyi planlıyorum kime sorduysam problem olmaz dedi ama ben yinede sizede bir sorayım dedim...asıl önemli soruma gelince bu konuda acil yetkili birilerinin yardımını yorumlarını istiyorum,yeni ilaçlar aldım ve kürüme 5 hafta daha şu şekilde devam etmeyi düşünüyorum haftada 400 boldenon+500 sustanon+400 yada 200 trenbolone enanthat hergün de 3 tane dianabol ve 2 adet proviron sizcede uygunmu yada çıkarmamı istediğiniz veya vücudumun kaldırmayacağını düşündüğünüz herhangi birşey varmı? 15-16 aydan beri bu sporla uğraşıyorum kür için biraz erken ama kafaya koydum bir kere :)

boy 183
kg 87
kol ölçüm 44
yağ oranım %20 23 arası olması lazım

ölçülerim bunlar lütfen yardımcı olun çok psikolojim bozuldu :)
bozkurt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 3

Re: ÇOK ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR...

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 16, 2012 10:18 am

Enantattan sonra sustanon girmen çok mantıklı olmayacaktır. 10 haftaya yaklaşmış bir kürdesin 5 hafta için sustanon girmeye değmeyecek bir durum bence. Boldenon ve danabolde sorun yok onu kullanabilirsin,proviron da kürde gelişim açıısndan katkı vermese de yan etkilerden korur seni. Trenbolone Enanthate ise uzun ester,genelde 5 hafta kısa kalır. Kürü uzatma gibi bir amacın varsa farklı birşeyler yapabilirsin.
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen BoneCrusher » Pzr Eyl 16, 2012 10:28 pm

Boldenon 200 mg dan etki falan bekleme ancak biraz iştahını açar ve birazda adeleni sertleştirir o kadar(ilacın çalışması 6. haftayı buluyor zaten)Senin kilona göre boldenonu haftalık en az 600 mg öneririm.Sustanonu 750 mg trenbolone enanthate ı ise 400 mg yeterli bir doz olacaktır.Kickstart için ilk 4 hafta 40-50 mg dianabol alabilirsin.Arkadaşlar birde türkiyede şu mantık var insanlar 5-6 haftada kür yaparak iyi yerlere geleceğini düşünüyorlar 4-5 haftada uzun esterli ilaçlar zaten yeni çalışmaya başlıyor gördüğünüz iyi vücutlu adamlar müsabık sporcular ilacı hiç kesmiyor ve psikopat dozlarda kullanıpta o vücudu yapıyorlar.Yani kısacası gözle görülür şekilde bir seviyeye gelmek için biraz gözünüz kara olacak yoksa kısa sürede ufak dozlarla etki göremeyince suçu ilaçlarda aramayın derim.
Bu hayatta ne sen ne ben ne de bir başkası.Kimse hayat kadar sert darbe vuramaz.Ne kadar darbe yediğiniz değil darbeler karşısında ne kadar ayakta kalıp ilerleyebildiğiniz önemlidir!!!
Kullanıcı avatarı
BoneCrusher
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 14
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen bozkurt » Pzt Eyl 17, 2012 10:19 pm

bonecrusher haklısın fakat bu spor para sporu :) sadece ilaçla bitmiyoki her ay 1 kutu protein 1 kutu amino 15 kg tavuk 10 koli yumurta zaten sadece bunlar 500 tl tutuyor :) onun haricinde yaptığım ufak tefek masraflarıda sayarsak 600 700 tl yi buluyor keşke olsada 2 3 milyar harcasam her ay :):) napalım bizimde kaderimiz böyle sabredicez zamanla olur herşey :)
bozkurt
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 3

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir