yeni başladığım kürüm ve sorularım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

yeni başladığım kürüm ve sorularım

Mesajgönderen rize53 » Pzt Eyl 17, 2012 12:13 pm

arkadaşlar foruma yeni üye oldum fakat tüm tanıdık simaların burada oluşu açıkçası beni mutlu etti.
şimdi benim 17 eylül itibarı ile başladığım kürüm şu şekilde.( önceliğim elimdeki ilaçları değerlendirmekti, o yüzden biraz ortaya karışık gibi birşey oldu.bunu biliyorum.)
12 hafta boyunca haftalık;
tren enantat 400mg.
boldenon 600 mg.
sustanon 500 mg.

ayrıca elimde kullanamadığım testo enantatları da haftalık 500 mg olarak bu küre dahil etmeyi düşünüyorum.
yanında kotuyucu olarak multivitamin,b komplex, milk thistle. omega grubu, çinko ve biotin kullanacağım.her kürde kullanırım bunları.

sorularım şunlar:

1.bu kürde ise trenbolone troid seviyesini düşürdüğü için günlük 100 mcg levotiron ekledim.kullanmalı mıyım?.
2.ayrıca bunlarla birlikte hocam günlük 50 mg proviron almamı tavsiye etti.sebep fazla testonun östrojene dönüşmesini engellemek için diyor.siz ne dersiniz?
3. dht durumu bu tip bir kürde ne olur? ne yapmak gerekir?
4. bu kür esnasında günlük antrenman sonrası ve yatarken olmak üzere toplam 1000 mg. metformin kullanmak istiyorum.ne dersiniz?

her ne kadar bir kür geçmişim olsa da yeni bir kürde öğrenecek yeni bilgiler olacağını düşünüyorum. bu konularda hakim olduğunu bildiğim arkadaşlarımın görüşlerini öğrenmeyi çok isterim.

herkese saygılar.
rize53

Re: yeni başladığım kürüm ve sorularım

Mesajgönderen Overall » Pzt Eyl 17, 2012 4:38 pm

Öncelikle kür dizaynı güzel olmuş.Kür boyunca almak istediğiniz vitamin ve mineral kombinasyonlarıda uymuş.

1.Levotiron trenbolone küründe hergün 50-100 mcg kullanabilirsiniz kullanmasanızda olur.Hacim düşünüyorsanız kullanmayın ama trenbolonun cutting etkisini artırmak istiyorsanız tiroidi ekleyin derim.
2.500 mg testosterone(sustanon) e karşılık 50 mg proviron ideal doğru söylemiş.
3.Boldenone dan dolayı dht biraz yükselecektir günde 100 mg çinko dht nin yan etkilerini engelleyecektir merak etme.
4.Antreman sonrası 1000 mg metformin alman yıpranan kasları biranda besleyecek bu açıdan iyi ama yatmadan önce metformini tavsiye etmem çünkü met insülini yükseltiyor buda gh ı düşürüyor sadece idman sonrası alman yeterli olacaktır.

İyi forumlar..
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Re: yeni başladığım kürüm ve sorularım

Mesajgönderen rize53 » Pzt Eyl 17, 2012 7:37 pm

teşekkür ediyorum.gayet net olmuş.
rize53

Dön Genel Paylaşım Bölümü