Kürün eksigi ?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kürün eksigi ?

Mesajgönderen superstar » Sal Eyl 18, 2012 10:48 pm

herkese iyi forumlar
1-16 Hafta 400 mg testosteron pro.
1-10 Hafta 300 mg trenbolone asetat
1-8 hafta 300 mg masteron
8-16 hafta 200 mg winstreol
1-12 hafta ventolin
kulanmayı dusunuyorum yanında karacigeri korusun diye milk twist , multivitamin ,b 12 vb seyler kullanacagımda . bu kurle beraberinde nolvadex yada cabaser gibi seylere ihitiyacım olacak mı onu üstatlarıma bi sormak istedim ilk kürüm olacak uzun olmasını ben istedim ve bide pctde ne yapmamı söylerseniz cok minettar olurum yag yakımı ve güç artışı için böyle birsey istedim mart ayının sonunda daha guclu bir kure girecegim tesekkurler :)
superstar
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kürün eksigi ?

Mesajgönderen Iron_Man » Sal Eyl 18, 2012 11:03 pm

Kür dizaynı definasyon olarak güzel olmuş.Trenbolone acetat kullanırken yani kürün ilk 10 haftası cabaseri ihmal etme derim.Ayrıca ekstra definasyon ve yağ yakımı için günlük 50 mcg levotiron alabilirsin(kahvaltıdan sonra hergün) çinko b vitamin kompleks c vitamini milk thistle ihmal etmedikçe bir sorun olmaz birde günlük 25-50 mg proviron ekle(anti öströjen etkisi için) Pct ye gelirsek trenbolon olduğu için kür bittikten 10 gün sonra 5 er gün ara ile 1.500 i.u. 2 adet pregnyl yaptırıp pregnyl i yaptırdığın günden itibaren 4 hafta kullanılacak şekilde hergün 40 mg nolvadex 100 mg klomen almalısın.Ayrıca kür sonu tedaviye kreatinde eklersen testosteron ve diğer hormon seviyelerinin hızlıca yerine dönmesi artacaktır.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen superstar » Sal Eyl 18, 2012 11:22 pm

iron man hocam tesekkur ederim öncelikle cevabınız için cabaseri gunluk mu almalıyım yoksa 3 gune 1 gibi filan mı ? provironu kur basşlangıcından sonuna kadar mı almalıyım ve 1 tablet mi alayım yoksa 2 tabletmi yani 50 mg mı tam emin olmak istiyorumda hocam ?
superstar
Yeni Üye

Mesajgönderen Iron_Man » Sal Eyl 18, 2012 11:30 pm

Cabaseri 2 günde bir 0.5 mg alman yeterli olacaktır provironu kürün başlangıcından sonuna kadar 25 mg al yani 25 mg ile başla eğer öströjene bağlı su tutumu vs olursa 50 mg a çıkar gerçi masteron var küründe oda bir nevi anti-öströjen.Sen 25 mg yani 1 tablet proviron ile başla jineko ağrısı falan artarsa 50 mg a çıkarsın.Saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Mesajgönderen ADS » Çrş Eyl 19, 2012 6:37 am

Iron_Man yazdı:Kür dizaynı definasyon olarak güzel olmuş.Trenbolone acetat kullanırken yani kürün ilk 10 haftası cabaseri ihmal etme derim.Ayrıca ekstra definasyon ve yağ yakımı için günlük 50 mcg levotiron alabilirsin(kahvaltıdan sonra hergün) çinko b vitamin kompleks c vitamini milk thistle ihmal etmedikçe bir sorun olmaz birde günlük 25-50 mg proviron ekle(anti öströjen etkisi için) Pct ye gelirsek trenbolon olduğu için kür bittikten 10 gün sonra 5 er gün ara ile 1.500 i.u. 2 adet pregnyl yaptırıp pregnyl i yaptırdığın günden itibaren 4 hafta kullanılacak şekilde hergün 40 mg nolvadex 100 mg klomen almalısın.Ayrıca kür sonu tedaviye kreatinde eklersen testosteron ve diğer hormon seviyelerinin hızlıca yerine dönmesi artacaktır.

Hocam Enjeksiyon olarak kürde Masteron varken extra olarak Proviron kullanımını açabilirmisin. Masteron ve Proviron aynı ilaç sonuçta.
Kullanıcı avatarı
ADS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen Iron_Man » Çrş Eyl 19, 2012 7:41 am

ADS yazdı:
Iron_Man yazdı:Kür dizaynı definasyon olarak güzel olmuş.Trenbolone acetat kullanırken yani kürün ilk 10 haftası cabaseri ihmal etme derim.Ayrıca ekstra definasyon ve yağ yakımı için günlük 50 mcg levotiron alabilirsin(kahvaltıdan sonra hergün) çinko b vitamin kompleks c vitamini milk thistle ihmal etmedikçe bir sorun olmaz birde günlük 25-50 mg proviron ekle(anti öströjen etkisi için) Pct ye gelirsek trenbolon olduğu için kür bittikten 10 gün sonra 5 er gün ara ile 1.500 i.u. 2 adet pregnyl yaptırıp pregnyl i yaptırdığın günden itibaren 4 hafta kullanılacak şekilde hergün 40 mg nolvadex 100 mg klomen almalısın.Ayrıca kür sonu tedaviye kreatinde eklersen testosteron ve diğer hormon seviyelerinin hızlıca yerine dönmesi artacaktır.

Hocam Enjeksiyon olarak kürde Masteron varken extra olarak Proviron kullanımını açabilirmisin. Masteron ve Proviron aynı ilaç sonuçta.

Masteron ile proviron aynı şey değildir.Masteron etken maddesi drostanolone propionate tır.Provironunki mesterolone dur.Masteronun anabolik etkisi güçlüdür bununla beraber anti öströjenik özelliği sayesinde yağ yakımıda sağlar.Proviron ise androjeniktir anabolik etkisi 0 dır.Kürde testosteronun kullanım hücreye bağlanma hızını artırması sebebiyle olursa hem arotmatizasyonu engeller hemde anti öströjenik etkiyi artırır vücutta.Saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Mesajgönderen ADS » Çrş Eyl 19, 2012 9:57 am

Bilgilendirme için çok sağol
Kullanıcı avatarı
ADS
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 8
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen DoggyStyle » Çrş Eyl 19, 2012 11:04 am

Bence bu kürde jino östrojenden değil , tren acetat'dan olabilir o yüzden cabaser'i eksik etmemeye bak.
Asla vaz geçme !
DoggyStyle
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 13

Mesajgönderen superstar » Çrş Eyl 19, 2012 12:13 pm

Oncelikle degerli yorumlainiz icin cok teskkur ediyorum simdi ben paZartesi 150 mg testo 100 tren 100 masteron vurmayi dusunuyorum carsamba hepsinden 100 mg cumada pazartesinin aynisini sizce bu nasil olur ? Ve genshi labs kullanacagimda bu markasnin treni 150 mg / 2 ml dozajinda bunu nasil ayarlayacagim karam karistida biraz ve marka hakkinda yorumlarinizi alabilirmiyim cok teskkur ederim tekrardan
superstar
Yeni Üye

Mesajgönderen superstar » Çrş Eyl 19, 2012 3:51 pm

Bende yunanistanda yapildigini ham maddesinin almanyadan gelen bi unlu bir firmaninismini unuttum ordan geliyor diye duydum yabanci forumlarda etkisinden memnunlarmis
superstar
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir