ilk kürüme yardimci olmanizi istiyorum

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: ilk kürüme yardimci olmanizi istiyorum

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 23, 2012 10:21 am

Anladım,o zaman soruna cevap verecek olursam İron'a katılıyorum. Primo ve Testo yeterli olur,östrojen fazlalığı çok barındırmadan güzel ölçü alırsın. Fakat ilk kürden aldığın etkiyi bir daha alamazsın diye birşey yok,evet vücuda ilk kez steroid gireceği için sıçrama daha fazla olacaktır ama bilinçli kürlerle ilerleyen yıllarda adele derinliğini çok daha iyi kazandırırsın o yüzden dert etme,ilk kür için iyi tercih
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen enes » Pzr Eyl 23, 2012 11:33 am

Iron_Man yazdı:Testosterone enanthate ve primobolan küründe jinekomasti riski yok denecek kadar az olacaktır.Arimidexe gerek yok sadece proviron alsan yeterli.Testosterone enanthate 500 mg primobolanda 300-400 mg 10 haftalık bir kürde ilk kürün için tatmin edeceğin sonuçları verecektir.

Proviron ne kadar ne zaman almam gerek. ve Nolvadexe gerek yok mu.
enes
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eyl 24, 2012 9:53 am

konu sahibi dostum tek başına testo e. sana çok fazla birşey katmaz. farkındayım yan etkilerinden çekiniyorsun deca falan ağır gelebilir diyorsun da senin yapındaki biri için deca hacim kürü daha mantıklı. eğer sen hacim kürünü primobolan ile yapacağım dersen haftalık alman gereken primobolan mg düzeyi 300-400 arasıdır ki bu doz ancak sana 3 ayda 15 kg kadar aldırabilir. ayrıca bunun yanında da 500 mg kadar testo e. kullanmalısın. kaldı ki sen sadece testo e. kullansam etki görürmüyüm diyorsun yani elbet etki görürsün ama bu 3 ayda max. 5 kg kadar olur. o da çok sağlam beslenir düzenli antreman ve düzenli dinlenme yaparsan.

ben bunun yerine sana sağlam dozajlar ve kür sonrası tedavi ve bulk düzeyinde beslenme ile deca kürü önerebilirim. 3 ay sonrasında 10 kg kadar alabilirsin diye tahmin ediyorum. steroid bölümünde örnek deca kürleri mevcut oradan görebilirsin. bol şans ve başarılar diliyorum.
saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen enes » Pzt Eyl 24, 2012 4:40 pm

angelcold yazdı:konu sahibi dostum tek başına testo e. sana çok fazla birşey katmaz. farkındayım yan etkilerinden çekiniyorsun deca falan ağır gelebilir diyorsun da senin yapındaki biri için deca hacim kürü daha mantıklı. eğer sen hacim kürünü primobolan ile yapacağım dersen haftalık alman gereken primobolan mg düzeyi 300-400 arasıdır ki bu doz ancak sana 3 ayda 15 kg kadar aldırabilir. ayrıca bunun yanında da 500 mg kadar testo e. kullanmalısın. kaldı ki sen sadece testo e. kullansam etki görürmüyüm diyorsun yani elbet etki görürsün ama bu 3 ayda max. 5 kg kadar olur. o da çok sağlam beslenir düzenli antreman ve düzenli dinlenme yaparsan.

ben bunun yerine sana sağlam dozajlar ve kür sonrası tedavi ve bulk düzeyinde beslenme ile deca kürü önerebilirim. 3 ay sonrasında 10 kg kadar alabilirsin diye tahmin ediyorum. steroid bölümünde örnek deca kürleri mevcut oradan görebilirsin. bol şans ve başarılar diliyorum.
saygılarımla.

Evet yan etkilerinden çekiniyorum özellikle ilk kürüm olduğu için ve deca için yeterli kiloya sahip olmadığım için ağır geleceğini düşünüyorum. O yüzden ilk kürüme biraz daha hafif steroidlerle girmeyi düşünüyorum. Kafamda şuan böyle bi kür var ne düşünüyosun yardımı olur mu ve bu kür için nasıl kür içi ve kür sonrası bi tedavi uygulayabilirim.
20 mg dianabol (4 hafta) (ilk on gün 15 mg)
250 mg test E. (8 hafta)
200 mg primo (8 hafta)
enes
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eyl 24, 2012 8:36 pm

enes yazdı:
angelcold yazdı:konu sahibi dostum tek başına testo e. sana çok fazla birşey katmaz. farkındayım yan etkilerinden çekiniyorsun deca falan ağır gelebilir diyorsun da senin yapındaki biri için deca hacim kürü daha mantıklı. eğer sen hacim kürünü primobolan ile yapacağım dersen haftalık alman gereken primobolan mg düzeyi 300-400 arasıdır ki bu doz ancak sana 3 ayda 15 kg kadar aldırabilir. ayrıca bunun yanında da 500 mg kadar testo e. kullanmalısın. kaldı ki sen sadece testo e. kullansam etki görürmüyüm diyorsun yani elbet etki görürsün ama bu 3 ayda max. 5 kg kadar olur. o da çok sağlam beslenir düzenli antreman ve düzenli dinlenme yaparsan.

saygılarımla.

Evet yan etkilerinden çekiniyorum özellikle ilk kürüm olduğu için ve deca için yeterli kiloya sahip olmadığım için ağır geleceğini düşünüyorum. O yüzden ilk kürüme biraz daha hafif steroidlerle girmeyi düşünüyorum. Kafamda şuan böyle bi kür var ne düşünüyosun yardımı olur mu ve bu kür için nasıl kür içi ve kür sonrası bi tedavi uygulayabilirim.
20 mg dianabol (4 hafta) (ilk on gün 15 mg)
250 mg test E. (8 hafta)
200 mg primo (8 hafta)

dianobol 20 mg az olmuş çok bi etkisini göremezsin zaten bu kürde dianabolun amacı kick start. yani primobolan reseptörlere bağlanana kadar steroid görevi görmek. 30 mg önerebilirm bunu. başlangıçta 20 mg olarak başlarsın ilk hafta. 2. hafta 30 mg olarak sürdürürsün 6 hafta sürdürürsen primobolan ve dianobol ile ikili etki alırsın yani primobolan'ı desteklemiş ve güçlendirmiş olursun. kg olarak sana daha fazla verir. 200 mg primo için tahminimce yanılmıyorsam 250 mg testo e. az. çünkü kullandığın steroidden 200-300 mg kadar fazla testo e. kullanman gerekiyor. bunun yerine de 300 mg primobolan ve 500 mg testo e. kullanırsan hem daha fazla etki görürsün hem daha temiz olur çünkü önceki yorumumda da belirttiğim gibi testo. e. primobolanın bastırdğı hormonlarını dengede tutmaya çalşmak. tüm bu dozajları uygularken günlük 25-50 mg arası proviron(erkeklik hormonları için) günlük 1 adet de apikobal alırsan zaten hafif olan kürünü %100 garantiye almş olursun sıfır risk. apikobal'in görevi ise karaciğeri korumaktır b vitamini ile. böyle bir kür sonrasında kür sonu tedavisine gerek yoktur zaten hafif bir kür olacak. son olarak 8. hafta primobolan'ı kestikten sonra 2 hafta daha testo. e. 'ye devam etmeni tavsiye ederim çünkü 2 hafta boyunca sen kullanmayı bırakmış bile olsan primobolan erkeklik hormonlarını baskılamaya devam eder.
saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir