ilk kürüme yardimci olmanizi istiyorum

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

ilk kürüme yardimci olmanizi istiyorum

Mesajgönderen enes » Çrş Eyl 19, 2012 9:58 pm

22 yaşındayım boyum 183 kilom şuan 65. Yaklaşık 4 yıldır bu sporla uğraşıyorum. Çok parca parça yaptım ama 7-8 ay durmaksizin yaptığım zamanlarda oldu. maximum 75 kiloya çıkmıştım bi ara. 3 aylık aradan sonra artık ara vermeksizin yapmaya karar verdim ve yaklaşık bir aydır antremanlara basladim. Steroid hakkında çok okudum ve supplementlerimide hazırladım (dymatize mega mass gainer, bsn no explode, bsn cellmas, optimum casein ve optimum gold whey protein) 8 haftalık bir kür denemeye karar verdim. Haftada bir kez 200mg primo, 250 mg test E. enjeksiyonu düşünüyorum. Ilk kürüm olduğu için deca düşünmüyorum ve Oral steroidlero de düşünmüyorum. Acaba tek başına test Enanthe alsam yeterli olur mu. Amacım biraz hacim kazanmak ve yaklaşık 10-15 kg almak. Önerileriniz ve yardimlarinizi bekliyorum.
enes
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 1

Re: ilk kürüme yardimci olmanizi istiyorum

Mesajgönderen Overall » Çrş Eyl 19, 2012 10:53 pm

Öncelikle yeni ve ilk küründe başarılar dilerim.Yazmış olduğun bilgileri göz önüne alırsak ektomorf(uzun boylu ve zayıf vücut tipi) bir yapın var bu vücut tipi kilo almakta en çok zorlanan vücut tipidir.Haftalık 250 mg testosterone enanthate 200 mg primobolan ile iyi beslensen ve 4-4 lük idman yapıp dinlensen bile maksimum 5-6 kg alırsın.bu kürden sonra biraz ara verip(2 ay kadar) 2. hacim kürün yaparsın deca-testosterone-dianabol ile o zamanda sağlam beslenme ve idman programıyla maksimum 10 kilo alıp hedefin olan 15 kg ya ulaşırsın.Saygılar.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen enes » Prş Eyl 20, 2012 5:09 pm

Peki hocam siz nasil bi kür önerirsiniz kilo almam hacim kazanmam lazım. Ayrıca sadece test. enanthate kullansan yeterli olur mu yoksa yanında primobolan kullansam daha mi mantikli olur.
enes
Yeni Üye

Mesajgönderen enes » Cum Eyl 21, 2012 7:36 pm

Kür içi ve kür sonrası tedavi olarak neler almam lazım bu konu hakkında da yardımcı olabilirmisiniz
enes
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Eyl 22, 2012 3:22 pm

Amacın bu tarz kilolarsa aromatize olan ve daha çok östrojen reseptörleri üzerinden çalışan ilaçlar tercih edebilirsin. Deca,dianabol,anapolon gibi ilaçlar kilo aldırır,ama çokta kaliteli kilo aldırmaz. Nolursa olsun farketmez yine de kilo alayım dersen en iyi kür Testo-Deca-Dianabol kürüdür.
Kür içinde ben normalde temiz büyümek adına arimidex öneririm. Bence doğrusu da bu. Olası bir jinekomasti olmadıkça arimidex tek başına yeter kür içinde. Kür sonrası da 2 adet 1500 iu pregnyl ve ardından 3 haftalık nolvadex kullanımı ile iyi bir PCT yapmış olursun
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen enes » Cmt Eyl 22, 2012 9:28 pm

Önerin için teşekkür ederim lennox ama ilk kürüm olduğu için ve düşük kiloda olduğum için ağır ve oral steroid kullanmak istemiyorum. Benim sorum benim durumum için primo - test enanthate yapsam mi daha iyi olur yoksa sadece test. Enanthate yapsam yeterli olur mu. Ilk kürden aldığın faydayi daha sonrakilerde alamazsin diyorlar o yüzden primoda alayım diyorum siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
enes
Yeni Üye

Mesajgönderen karo » Cmt Eyl 22, 2012 9:33 pm

arimidex alırsak prowirona gerek warmı hocam..en fazla cekindiğim yan etkilerden biri jinekomasti bunu engellemek adına en saglam we kesin öneriniz ne olur ?
karo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Iron_Man » Pzr Eyl 23, 2012 9:14 am

Testosterone enanthate ve primobolan küründe jinekomasti riski yok denecek kadar az olacaktır.Arimidexe gerek yok sadece proviron alsan yeterli.Testosterone enanthate 500 mg primobolanda 300-400 mg 10 haftalık bir kürde ilk kürün için tatmin edeceğin sonuçları verecektir.
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen karo » Pzr Eyl 23, 2012 9:48 am

deca testo e boldenon kombinesinde jınekomati riskini önlemek için arimidex we prowiron yeterli olur mu ıron_man?yada korunma amaçlı en saglam tawsiye ne olmalı ?
karo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Iron_Man » Pzr Eyl 23, 2012 10:13 am

karo yazdı:deca testo e boldenon kombinesinde jınekomati riskini önlemek için arimidex we prowiron yeterli olur mu ıron_man?yada korunma amaçlı en saglam tawsiye ne olmalı ?

Deca ve testosterone enanthate küründe jinekomasti riskini önlemek için arimidex ve proviron fazlasıyla yeterli olacaktır.Kür esnasında multivitamin çinko,c vitamini ve b vitamini kullanımınıda ihmal etme.Saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir