İlk igne ve izlenim

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: İlk igne ve izlenim

Mesajgönderen superstar » Pzr Eyl 23, 2012 10:30 am

150 propionat 100 masteron 100 tren asetat
superstar
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen superstar » Pzr Eyl 23, 2012 10:51 am

Agriyan kasim kalcadaki buyuk kasin ustundeki kucuk kas adida gluteus medius olan kas agriyor :/ hemde cok fena doktor yanlismi vurdu acaba bide doktor vurdu yani :D
superstar
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eyl 23, 2012 7:21 pm

Kullandığın markadan kaynaklı da bir problem olabilir olabiliyor böyle şeyler, ama ilaçların kısa ester olmasınında etkisi vardır yalnız o kadar şişlikte anormallik var.Bende Testo P,Tren Acc de vs toplamda 3 cc yaparken hafif şişlik yaşıyordum ama ağrı olmuyordu
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen karo » Pzr Eyl 23, 2012 7:37 pm

supersatar bende omuzdan inüsilin iğneyle yapıorum twesterın dediği gibi hiç bi proplem yasamadım we ilaçlardanda werim aldım gönderecegim adreste doktor tarafından nasıl enjeksiyon yapılacagı uygulamalı sekilde tarif edilior.lennox un dedği gibi kasa ulasmaya bilir o sebebten uzun olan insilin ucları war onlardan kullan medikallerden tedarik edibilirsin..geçmiş olsun..
karo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen karo » Pzr Eyl 23, 2012 7:37 pm

karo
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen superstar » Pzr Eyl 23, 2012 9:22 pm

Kullandigim marka genshi orjinal sanirim ama bilmiyorum burda body hocama sordumda bakti ilaca salladi filan hava bana ogretilen hava kabarcigi kopurme filan olmuyorsa otjinal oldugu dedi hocam siz hangi marka kullaniyosun acaba ben bide masteronum vardi :) kuzbim dojtorda anlattim ona olayi bugun dedgim gibi o kasa vurulmazmis normalde o kasa hizli kana karissin diye vurulurmus yarin tekrar olcam ne onerirsiniz peki. Bana bide vurulduktan hemen sonra naproyn jel sursem bi problem olur mu ?
superstar
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eyl 24, 2012 9:42 am

ml değeri 3.5 tam sınırda olmuş ağrımasının 1. sebebi bu.
2.sebebi de yanlış bilmiyorsam bir yerde okumuştum propinat tarzı testestrone ve türevleri daha fazla ağrı yapıyor. bunun canlı örneği de benim şöyle ki ; testestrone propinat kullanıyordum bir dönem öyle bir ağrı yaptı ki topallıyordum ve merdiven çıkmakta çok zorlanıyordum kalçadan almıştım. dayanılmaz katlanılmaz ve yoksayılamaz bir ağrıydı belki benim vücudumda böyle bir tepki verdi tam bilmiyorum ama birdaha propinat kullanacağımı sanmıyorum.
saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen superstar » Pzt Eyl 24, 2012 4:10 pm

Bnm sorunum bugun belli oldu ya belimden mr gitmistim orda oda gorunuyordu mal doktor deri altina yapmis mrda cok acik belli doktorada gosterdim bana buz yapmami ve alkol surmemi onerdi alcolle sivazla dedi ya bn bide aktif olarak basketbol oynuyorum propionat okadar acitacakmi hep yani bi caresi cozumu yok mu ?
superstar
Yeni Üye

Mesajgönderen Hammerstorm » Çrş Eyl 26, 2012 3:50 pm

Böyle basit bir eylemde(enjeksiyon) bile bir doktor başarısız olup kas içi yerine deri altına ilacı zerk ediyorsa bu tarz insanların yaptığı ameliyatların sonucunu gerçekten çok merak ediyorum :)
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir