Reseptörleri temizlemek mümkün mü?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Reseptörleri temizlemek mümkün mü?

Mesajgönderen Neoptolemos » Pzr Eyl 23, 2012 8:15 pm

Merhabalar değerli hocalarım,
Bir konuyu çok merak etmekteyim, ilk kürümü geride bıraktım, 500testo e. 400 deca ve günde 50mg danabol kullandım, yaklaşık 12kg kadar kütle aldım, umuyorum 10 kilo kadarını koruyabilirim. Şimdi soruma geçmek istiyorum, kür sonunda ikinci bir küre girmek için gereken süre yaptığın kür kadar olmalıdır diye bir tavsiye aldım, yani kürün 12 haftalıksa kür bittikten 12 hafta sonra yeni bir kür yapabilirsin dediler. Ben bu sürenin doğru olup olmadığını, vede eğer doğruysa bu süreyi kısaltabilmenin münkün olup olamayacağını siz değerli hocalarımdan öğrenmek isterim.
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim, saygılar.
Neoptolemos
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Reseptörleri temizlemek mümkün mü?

Mesajgönderen Iron_Man » Pzr Eyl 23, 2012 10:47 pm

Kür sonunda beslenme ve idmanlarına supplement kullanımına dikkat edersen kazandığın formu kaybetmeden gelişmene devam edersin.Reseptörleri temizleme konusuna gelirsek sen şimdi testosterone enanthate deca dianabol kombinasyonu yaptın eğer bu kürden sonra 12 hafta bile bekleyip aynı küre girersen aynı aldığın verimi alamazsın ama ilaçları değiştirirsen örneğin testosterone trenbolone boldenon kombinasyonu yaparsan kürden hemen sonra bile başlasan 0 dan başlamış gibi verim alıp etki görürsün.Vücudumuz kendi doğal hormonlarına zaten alışmaz testosteron insülin gh tiroid bu hormonları 10 sene kesmeden bile alsan vücut reseptörleri alışmaz hep aynı etkiyi alırsın.Vücudumuz anabolizanlara alışmaktadır bunları süreleri deca için 1-10 hafta trenbolone için 1-10 hafta primobolan boldenon için 1-12 hafta dianabol için 4-5 hafta winstrol de 7-8 hafta masteronda 10-12 hafta dır. Bu liste uzayıp gider bu süre içinde testosteronla başlayıp anabolizanları değiştirerek kür yapmaktadır profesyoneller.Örneğin adam 20 haftalık küre giriyor 20 hafta testosteron alıyor vücut testosterona alışmadığı için sürekli aynı etkiyi görüyor anabolizan için aynısı olmadığından dolayı kürün ilk 10 haftası deca ilk 5 haftası dianabol alıyor 10-20. hafta arasında trenbolone ve boldenon'a geçiyor.Umarım fikir edinmene yardımcı olmuşumdur.Saygılarımla.İyi çalışmalar..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Mesajgönderen Overall » Pzr Eyl 23, 2012 11:09 pm

Iron_Man e katılıyorum.İlaçlarını değiştirerek ara bile vermeden küre devam edebilirsin.Ama yinede profesyonel müsabık sporcu olma gibi bir hedefin yoksa 2-3 aylık bir aradan sonra başka ilaçlarla kür kombinasyonu yapıp güzel etki alabilirsin.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen Neoptolemos » Pzt Eyl 24, 2012 7:58 am

Murat hocam gerçekten benim için çok çok değerli bilgiler verdiniz, ve olayı kaba hatlarıyla kafamda canlandırmamı sağladınız gerçekten çok teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda bir kür şekillendirdim kafamda, Yaklaşık 2 hafta sonra ilaçları değiştirip yeni bir küre gireceğim.
İyi çalışmalar
Neoptolemos
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen angelcold » Pzt Eyl 24, 2012 9:27 am

kür sonrası tedavi yaptın mı? umarım yapmışsındır. deca küründen sonra pct şart. ayrıca aralıksız bi kür veya senin de dediğin gibi kür süresince bi ara verme olayını gerçekleştirmeni tavsiye ederim. yani 12 hafta bi ara vermeni tavsiye ederim çünkü bildiğim kadarıyla dışarıdan alınan testestrone ve türevleri(deca , trenbolone vs.) dolayısıyla vücut doğal testestrone üretimini durdurmakta veya en azından yavaşlatmaktadır. bu yüzden aralıksız kür yapmanı tavsiye etmiyorum. ama kür sonrası tedavi ve belirttiğim süre boyunca aralık verildiği takdirde 3 ay içerisinde vücut testestrone üretme seviyesi normal düzeylere ulaşmaktadır.
saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir