1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük

Mesajgönderen makinist » Çrş Eki 08, 2014 3:20 pm

Merhaba arkadaşlar ufak bi güncelleme yapacağım,
Pazartesi günü son mesajımdan sonra ani bir şekilde iştahımda açılma oldu ve normale döndü zor çeken telefonun tekrar sinyali full alması gibi.
2.ci bir hadisede bu hafta iltibarıyla DECA da marka değişimine gittim elimdeki Balkan pharma bitince bvs ye geçtim yanlız iki ilaç arasında net bir şekilde konfor farkı var 10 ampül deca da meydana gelmeyen ödem şişlik kalçada kasılma ufak bir karıncalanmayla ilk enjeksiyondan decada meydana geldi ben böyle şeyleri pek umursamam ama bu konuyu okuyan arkadaşların bilmesini istedim.

hanylmz enjeksiyonları dediğin şekilde kalçdan yaptırıyorum.Teşekkürler.
makinist
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen falcone » Çrş Eki 08, 2014 9:11 pm

İlk tatbik ettiğiniz sahte olmasın.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen makinist » Prş Eki 09, 2014 1:32 pm

Sanmam Falcone ürünleri bu sitedede konusu bulunan bir platformdan aldım adında bir arkdaş yapmıştı kargolamasını sitelerinden gerekli check işlemini doğrulatmıştım.
Kaldıki bu bahsettiğim yan etkiler undergrand hijyen sıkıntısı olan ürünlerde sıkça karşılaşılan sorunlar adam içine badem yağıda koysa sonuçta yeterli sterlisazyonu sağlayamayacağı için bu tip sıkıntılar yaşanıyor balkan pharma ticari ünvanı olan bir ilaç firması sterilazyon sıkıntısı olmaz orjinalse sustanonla iyi gidiyolardı bugün BVS den ikinci enjeksiyonu oldum bakalım tekrarlayacakmı aynı reaksiyonlar.
Bu hafta şimdiye kadar çok iyi geçiyor parmak ucumda yürüyorum resmen o kadar iyi hissediyorum.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen makinist » Pzr Eki 12, 2014 8:35 pm

Arkadaşlar 6.cı haftamızıda kazasız belasız bitirdik sonunda.

Sizlere şuanki formumla ilgili fikir vermesi açısından bir kaç resim yükledim ilk sayfaya.

Şimdi sizlere gelişmelerden bahsedeyim bu hafta harika bi hafta geçirdim yanlız canımı sıkan tek şey belimdeki ilerlemiş fıtık hadisesi gerçek anlamda yaşam konforunu düşürüyor araç kullanımı yürümek dik oturmak tam manasıyla işkence halinde bununla başa çıkmanın tek yolu acıya alışmak bizde öyle yapıyoruz şimdilik.
Bu hafta normal idman temposu dışında barfiks dips ve şınava ağırlık verdim bunların bana verdiği pump etkisi ve gerilim normal ağırlık çalışmasından alamıyorum ama hareketten çalarak yapmayı kastedmiyorum.
Kilom 86-87 arası son iki haftadır kilo alımı durdurdum her nekdar bulk kürüde olsa clean bulking ile devam edip daha çok hatları keskinleştirmeye çalışıyorum.
Şuan itibarıyla 6.cı haftamızın sonundayız daha öümüzde 8 haftamız daha var kilo alımını sindire sindire yapıp hedefim olan kiloya son noktalarda çıkmak istiyorum.
son testo iğnem 14 .cü hafta 10 günde son enjeksiyondan sonra ilacın devam edecek etkilerini düşünürsek 9-10 hafta civarı süremiz var geniş geniş takılabiliriz.

Olumlu gelişmeler;Harika hissettiren enerji artışı ilham geldikçe vücut ağılığıyla yapılan hareketleri yapıyorum.Fakat hala o BAHSEDİLEN acı güç artışını yaşamadım.Cinsel istek hep iyi noktalarda şuana kadar DECA nın korkulan yan etkilerinin hiç birini yaşamadım ne aşırı yağlanma nede libido düşüşü kür sonuda en uygun pct yi yaparak minimum zararla kürü kapatmayı istiyorum.
sivilce çıkışı ve saç dökülmesi yok jinekomasti belirtisi yanma veya kitle yok.Perşembe günü son anapolon hapımı içtim 6 hafta kullanmış oldum şimdi kür sonuna kadar karaciğeri dinlendirelim.ciğer için milk thiste veya enginar hapı kullanmıyorum.

Olumsuz gelişmeler;Aslına bakılırsa yok.Kilo alımı durdu diyebilirim ama yukarda bahsettiğim gibi bunu sınırlandıran benim problem yok.Geçen pazartesi DECA da marka değişimine gitmiştim pazartesi günü yapılan enjeksiyon sonrası kalçamda sertleşme ağrı hafif karıncalanma etkileri olmuştu bende ilaca biraz sallamıştım ama perşembe günü yapılan enjeksiyondan sonra böyle bir durum gerçekleşmedi sanırım ilaç ilk girişte reaksiyon yaptı sonra alıştı bünye.

Şimidilik aklıma gelenler bunlar arkadaşlar bir sonraki mesajda görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Eki 13, 2014 6:30 am

açıkçası kür öncesindeki kondisyonunuzu görmediğimiz için ne kadar gelişim gösterdiniz onuda anlamak zor ama sizin ilk verdiğiniz ölçülerde zaten kalıplı sportmen biri olduğunuzu biliyoduk tahminimce kür size yaramış gelişim güzel görünüyor ama karşılaştırma yapabilinmesi açısından öncesi sonrası şeklinde yüklerseniz yorumlar daha sağlıklı olur.
madmax29

Re: 1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük Resimler ilk Sayfad

Mesajgönderen makinist » Sal Eki 14, 2014 2:45 pm

Evet madmax29 senin dediğin,benimde bahsettiğim gibi ağım şahım bi değişim geçirmedim şuana kadar ben steroidlerin iyileri, en iyi veya dahada iyi yapacağına inananlardanım iyidim biraz daha iyi olursam sevinirim.
Bu beslenme düzeninde oldukça temiz besleniyorum kalori alımım orta seviyede bulk kürüne yakışacak seviyelerde değil.
Kürü net soğuk 43 cm kol ölçüsü ile bitirebilirsem hedefime ulaşmış sayılırım.
En son makinist tarafından Çrş Ara 17, 2014 10:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Prş Eki 16, 2014 11:33 am

hocam hedefiniz neydi bilmem ama çevrenizde görebileceğiniz 100 erkekten veya 500 erkekten çok daha iyi bir forma sahipsiniz. aslında biraz hedef ne ona bakmak lazım yani daha hacimli bir vucudmu , daha definemi fit bir model fiziğimi eğer öyleyse bence hedefinize ulaşmış görünüyosunuz ama dersen ben bulk bi adam olacak hacim az o zaman haklısınız daha üstüne koymak lazım. not : bu arada benim tercihim define fit model fiziği
madmax29

Mesajgönderen makinist » Cum Eki 17, 2014 8:52 am

Madmax hocam motive edici yorumun için teşekkür ederim.Hedeflerimiz aynı sayılır seninle,
Seviyoruz bu sporu 15 liraya kotondan aldığımız tişört bile bi farklı duruyor üstümüzde.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen falcone » Cum Eki 17, 2014 10:02 am

Son 25 senedir ilk kez (tahminen 2 senedir ) kısa kollu giymeye başladım, çünki mütemadiyen üşüyordum artık kışın bile biraz efor sarfettiğim vakit terlemeye bunalmaya başlıyorum, hemde kollarım daha 40 cm olmasına rağmen eskisi gibi koca göbek ince kollar yok artık. Çok şükür.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen makinist » Pzt Eki 20, 2014 9:35 am

Merhaba arkadaşlar 7.ci haftamızıda sonlandırdık.

Bu haftada geçtiğimiz haftalarla aynı sayılır aslında bir kaç ufak değişiklik dışında kardiyoyo artırdım ve bazı bölgelere ağırlık verdim bicepslerdeki picki arttırmaya çalışıyorum.
Kilom şuanda net 85 ben 1.75 cm boyundayım kısa sayılırım kilomu 85-90 kilogram aralığında tutmak istiyorum bunun fazlası hoş durmayacaktır.belki uzun vadede olacak ama ölçü alabilirsemde yağ oranımı arttırmadan almaya çalışacağım.
Son zamanlarda kilo alımını durdurmuştum bunu birzda kardiyoyla destekleyip ölçü kaybı yaşamadan yağ yakmayıda hedefliyorum.Hesapta bulk küründeyim ama kafama göre takılıyorum.

Olumlu gelişmeler;Çevremden aldığım tepkiler iyi iki ayrı gün 2 ayrı tanımadığım arkamda yürüyen genç yanımdan geçerken abi sırtı omuzları acaip parçalamışsın ama kolar biraz gerimi kalmış gibi yorumlar yaptılar hoşuma gitti tabiki. Hafif bir definelik başladı bu hafta,enerjim iyi,iştahım normal,libido sağlam.

Olumsuz gelişmeler; Küre girmeden önceki sağlık durumun neyse tamamen aynı durumdayım psikolojik veya fizyolojik bir değişiim yok.Bir ara sperm sıvısı koyulmuştu şimdi oda normale döndü.testislerde küçülme vs. yok.

Hani şeytana uysam şu testoyu 750 ye çıkaracağım ama aç gözlülük yapmak istemiyorum.

Önümüzdeki hafta görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hammerstorm ve 77 misafir