1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük Resimler ilk Sayfad

Mesajgönderen makinist » Pzt Eki 27, 2014 10:15 am

merhaba arkadaşlar 8.ci haftamızada nihayete erdirdik.

Bu haftada olağan dışı bir gelişme yaşamadım kilom net 85 şuan.kilo sabit kalmakla beraber görünümde ufak tefek değşiklikler var mesela 2 haftadır uyguladığım extra biceps çalışması biraz sonuç verdi pick olarak biraz yükselme var.Bundan sonra eksik olduğunu düşündüğüm kollara ve biraz daha göğüse odaklanacağım omuz ve sırt benim için yeterli seviyede özellikle sırta gün ayırmıyorum artık zaten hergün ağırlıklı veya serbest barfiks çekiyoruz.

Artık Deca şişesinin dibi göründü şuana kadar ne yağlanma yaşadım nede korkulan deca yan etkilerinden herhangi birini fayda olarakta sınırlı etki aldım ama en hissedilir etkisi eklemler üzerinde oldu biraz bel fıtığıma bile iyi geldiğini düşünüyorum.İflas eşiğine gelmiş omuz ve bilek eklemlerim çok iyi durumda tabi idaman sonrası kas yenilenmeside iyi seviyede.

Ben her hafta bazı hareketlere sararım bu bazen dips olur bazen şınav bazen barfiks bu haftada elmas şınava sardım hakkını vererek yapıldığında triceps ve iç göğüs için bulunmaz bir nimet heleki sırtında ağır bi çanta varsa.

Kür içi koruma olarak haftada 1 adet cabaser almaya devam ediyorum çarşamba -pazar yarım yarım içiyorum.
Toparlamak gerekirse;

Olumlu gelişmeler; Biceps ler üzerinde damarlanma ve sivrilme başladı.genel görünümde görüntüde biraz kuruma var yüzümde veya vücudumda sulu bir görünüm yok.Yan etki vs. yok.

Olumsuz gelişmeler; Patlamayı hala yaşamadım hani o ilk kürde bahsedilen efsanevi güç artışı olmadı bu saatten sonrada olacağa benzemiyor.ölçü anlamında da aynı seviyedeyim benimde hatalarım olabilir aşırı çalışma veya yetersiz kalori alma gibi.

Şimdilik benden bu kadar Umarım kalan haftalarda sizlere ilham verebilecek bir gelişme gösterebilir ve kür sonu halimde iyi bir görünüm yakalayabilirim.
Haftaya görüşmek üzere iyi günler..
makinist
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen makinist » Pzt Kas 03, 2014 11:01 am

Arakadaşlar tekrardan selamlar 9.cu haftamızı bitirdik.
Bu hafta şuana kadarki en iyi göğüs ve kol antremanımı çıkardım pump etkisi harikaydı ufak tefek farklılıklar yaptım kol idmanımda hareket değişikliğine gittim göğüstede hareket sırasında oynamalar yaptım sonuçlar iyi sayılır biraz evvel göğüs idmanımdan çıktım şuan tişörtün otrası iki göğüsün arasına sıkışıyor öyle pump yani:)

Bu hafta net 86 kiloyum açıkcası kilo almöa odaklı beslenmediğim için benim için önemli değil kilo fakat bilgilendirme amaçlı yazıyorum.Sürdürebilir beslenme uyguluyorum kendimce belki gelişimim yavaşlıyor olabilir doğrudur ama çok uuzn yıllar yapmayı düşündüğüm bu spor için öncelik beni bunaltmaması sıkmaması hafif sıkmadan temiz besleniyorum böyle oluncada kilolar uçup gitmiyor.

Kollar şuan için ölçmedim ama son ölçümümde 41.8 falan dı şimdi 42 nin üzerindedir.trapez ve omuz çalışmaları artık fazla tekrara dayalı yapacağım hiç bir gömleğim olmamaya başladı large ler göğüs hizasından sonra düğmeler kapanmıyor.Ayıptır söylemesi geçen gün ince bir deri ceket alayım dedim üzerime olanını bulana kadar göbeğim çatladı en sonunda xl buldum bitane ayakkabı bağlarken falan cırt cırt sesler geliyor daha büyütmemk lazım sırt ve omuzları.

Benim en zayıf noktam bacaklarım belimde L5 S1 imde daha önce bahsettiğim gibi çok ilerlemiş fir fıtık hadisesi var salonda olsam leg pres yapma imkanım olurdu ama evde yapabildiğimce dumbell squat yapıyorum hafif kilolarla en azından belli bir formda kalmalarını sağlamaya çalışıyorum.

Olumlu gelişmeler; Kilo alımı abartılmadan yağ oranım sırıtmıyor hala ama ölçü artışı mevcut özellikle göğüs ve kolların üstüne düşüyorum.Libido iyi seviyede hergün çift kale maç var.

Olumsuz gelişmeler; Yok.Sanırım daha önce madmax arkadaşın dediği gibi oldu bu dozajları vücudum rahat tolere edebiliyor arttırabilirmişim.

En azından tecrübe edindik buraya kadarki duruma bakarak bu ilaçlar ne yapar bu dozajlar bende ne etki bırakır bundan yola çıkarak bir sonaraki kürüm için daha iyi bir kurgu yapabilirm.

Şimdilik gelişmeler bunlar artık filmin sonuna yaklaşıyoruz haftaya görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Sal Kas 04, 2014 8:20 am

öncelikle güzel ve sorunsuz bir kür geçirmene sevindim aslında...zaten altyapısı olan insanlarda gelişimi görmek gerçekten daha net olabiliyor...seni bu konuda tebrik ederim. asıl bundan sonrası daha önemlidir yani aldığın hacimi max. seviyede koruyabilmek bu esnada da kesinlikle daha iyi beslenme ve supplement desteklerini kesmeden idman sertliğini düşürüp çok tekrarlı moda dönmen ve en az 2-3 ay böyle kayıpsız atlatmanı tavsiye ederim.
madmax29

Mesajgönderen makinist » Pzt Kas 10, 2014 11:12 am

Slm arkadaşlar 10.cu haftamız sona erdi.
Genel anlamda değişen bişey yok kilo şuan 86 ölçülerde aynı sayılır bu haftadan iltibaren sadece testo ile devam edeceğiz deca kürümüz 10.cu hafta itibarıyla sona ermiştir.
son deca enjeksiyonu perşembe günü yapıldı 1ml çıkmadı şişeden yarım ml civarı çıktı buda son enjeksiyonda 100mg deca aldık demektir.ilacın yarılanma süresi 12 14 gün desek Etkileri ni bu hafta ve önümüzdeki haftanın ortalarına kadar göreceğiz.

Olumlu gelişmeler:Geçtiğimiz haftaların aynısı diyebilirim değişen bi durum yok sanırım benim bu kürden aldığım en iyi etki yenilenme süresi daha çok zorlayabiliyorum sınırlarımı eskiden barfiks çekerken omuzumdan çıtır çıtır sesler gelirdi 12 14 tekrardan sonra şimdi banamısın demiyor.

Olumsuz gelişmeler:Yan etki anlamında hiç yaşamadım çok şükür çok dramatik bi değişme olmaz ise prengly kullanmayacağım testisler ilk günkü gibi clomeni de 4 hafta 50mg kullanmayı düşünüyorum dediğim gibi dramatik bi değişme olmaz ise clomen 100 mg de olabilir duruma göre.

Birde şu var söylemek isterimki ilk haftalarda ki heyecanım çokta kalmadı şu sıralar artık kürün sonuna yaklaştık kendime aynada baktığım zaman vay be neydik ne olduk diyemiyorum elbette hatalarım vardır en önemlisi beslenme konusunda yeterli kaloriyi alıp ilaçları yeterli seviyede çalıştıramamış olabilirim.

Demek istediğim hani beklentim daha fazla idi kü başlangıcında 40.9 olan kol ölçüm şuan 42.5 civarı kilomda 80 den 86 ya gelmiş durumda hani demiyor diyilim biraz acelemi ettim kür konusunda acaba bir sene daha beklesemiydim sınırlarım bumuydu gerçekten gibi sorular soruyorum kendime.
Zaten ilk mesajdada bir yanlış hesaplama durumum olmuş ayları ben geçen yaz temmuzda başlamıştım 15 ay yazmışım ama daha 13 aylık bir sporcuydum kür başlangıcında şuan 15 ayı devirdik daha.

Biraz günah çıkardık bu bölümde yani işin özeti durumdan çok memnun değilim beklentimin altında kaldım artık ilk elin günah olmaz diyelim haftaya görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Kas 12, 2014 11:44 am

aslında bilimsel birçok araştırmanın da ortaya koyduğu gibi stereoid kürlerinden sonra bile anabolik etkileri 5-6 ay hatta 7-8 aya kadar devam etmekte yani demek istediğimiz protein sentezi hala normal stereoid kullanmamış bir sporcuya göre hala devam etmekte size tavsiyem kürüm bitti artık verim alamam demeyin eğer supplementleri kesmeden güzel antreman programı (çok ağır olmayan bol tekrarlı) uygularsanız 3-4 ay sonra şu ankinden çok daha iyi olduğunuzu görebilirsiniz. ölçü kaybı yaşayanların birçoğu hem pct sürecinde hemde psikolojik olarak kürden verim almadığına inanlar olmakta. 3-4 ay sonra dediklerimi daha iyi anlayacaksınız emin olun.
madmax29

Mesajgönderen falcone » Çrş Kas 12, 2014 12:01 pm

Adele kaybına ruhi sebepler tesir edebilir mi demek istediniz.
falcone
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 14

Mesajgönderen makinist » Pzt Kas 17, 2014 11:15 am

Slm arkadaşlar 11.ci haftamız sona ermiş bulunmakta.
Herşey yolunda gidiyor şuan kilom 86 da sabitlenmiş durumda ilk 6 hafta anapolon kullanımı sonrası vücutta tutulan suyun çoğu atıldı sayılır geçen 5 haftada o zaman sulu 86 kiloydum şimdi kuru 86 kiloyum bunun görüntü anlamında fark yarattığını düşünüyorum.Ölçülerim aynı sayılır geçtiğimiz haftalarla.
Son deca enjeksiyonundan sonra testoyu haftada tek sefer 500mg almaya başladım.artık son 2 enjeksiyon kaldı önümüzdeki pazar ve sonraki hafta.

Olumlu gelişmeler:Aslında pekte olumlumu bilmiiyorum ama libido full cumartesi gecesi 4+1 kat çıkmış bir adamın pazar gecesi yanlızlıktan kafayı duvarlara vurması ne kadar olumlu karar sizin:)Bunun dışında zor beğenen yapım gereği durumumu beğenmiyorum daha iyi olmalı diye düşünüyorum bir yandanda bakıyorum adamlar kilo başı 2.5 gram protein aldıklarından bahsediyor ben maksimum 1.5 alabiliyorum sonra durumu gözden geçirip idare eder işte diyorum.
Hani diyorum ya kürden umduğumu bulamadım bu benden kaynaklanan bir durum bu ve benzeri kür yapacak arkadaşlar yazılarımı okurken olumsuz düşüncelere kapılmasınlar
VÜCÜDUMA GEREKEN PROTEİNİ ALMIYORUMKİ GEREKTİĞİ KADAR İLAÇ NEYİ SENTEZLESİN ! Anca yaptığım yıkımı düzeltmeye yetiyor gücü ilaçların sonra durum bu memnuniyetsizlik.

Olumsuz gelişmeler: YOK.Prengly olmayacağım orası kesinleşti Pct için 4 hafta 30 mg nolvadex 50 mg klomen işimi görür gibi.

Madmax yorumun için teşekkürler haklısın ilaçların anabolik etkileri azalarak 1 yıla kadar devam edebiliyor buna örnek olarak müsabık sporculara olimpiyat veya şampiyonlarda 2 yıl ceza veriliyor ilk 1 sene ilaçların etkilerinden arınılması haksız rekabetin önüne geçmek +1 senede haksız rekabet cezası.

Benim ölçü kaybı gibi bi korkum olmayacak açıkcası 41 olan kolum 42.5 oldu bunudu koruruz heralde.
Bundan sonra 3-4 ay vücudu dinlendirip durumu analiz edip yaza girmeden sağlam bi Tren kürü yapmayı planlıyorum.Amacım Lazar angelov tarzı fiziğe ulaşabilmek.

Şİmdilik bu kadar haftaya görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Pzt Kas 17, 2014 9:41 pm

Makinist kutlarım güzel ölçülenmişsin.Bende ikinci kürümde benzerini yapmayı düşünüyorum.İlk kürümü testo prop ve winstrol gibi basit bir kürle tamamladım...Gereken hertürlü yardımcı suplementleri kullandım.Definasyon amacıydı niyetim.Göbek hariç baya define hale geldim.Kilo 95 oldu.Pct nin 4. haftasındayım gerekmesede 9 gün 500iü pregnly kullandım.Sırf süpriz yaşamıyayım diye.Ama 2 gündür psikolojim alt üst oldu...Kürdeki libido aniden düştü ben hergece 2 ye katlayan gitti.Durumun düzelmesini bekliyorum şimdi...Nolvadexi 40402020 olmak üzere kullanıyorum...Senin kürün daha ağır bence pregnly ihmal etme pişmanlık yaşama...
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen bosluk » Pzt Kas 17, 2014 10:54 pm

kür öncesi resmin yokmu
bosluk
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Sal Kas 18, 2014 1:52 pm

@metinav bu kadar basit bir kür için gereksiz yere pregnly kullanmışınız gereksiz kullanımda tam tersi etkisi var libidoyu düşürür 1-2 hafta içinde kendine gelir sıkıntı yapmayın. ama bir dahaki sefere durumunuzu tam belirlemeden hemen pregnly başvurmamanızı tavsiye ederim
madmax29

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 86 misafir