1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük Resimler ilk Sayfad

Mesajgönderen makinist » Sal Kas 18, 2014 3:58 pm

teşekkürler metinav iyi ölçü aldığımı düşünmüyorum ama ilk mesajımıda bakarsan amaç en az yağlanarak balon gibi sus tutup şişmeden kaliteli kas kütlesi kazanabilmekti yoksa DECA veya sadece testo küründe bile bu kadar sürede çok daha fazla yağ ve su tutarak ölçü alımı sağlanabilir.Abartmıyorum ama amacım o şekilde büyümek olsaydı şimdi en az 95 kiloydum 6 haftadır kilomu sabit tutarak yağ yakımı sağlayıp adele kazanmaya çalışıyorum.

Diğer yandan tavsiyesni aklımda bulunduracağım fakat bende madmax gibi düşünüyorum eğer libidon yerinde ve testis durumunda değişiklik olmadan işi garantiye almak için prengly kullandıysan kaş yapayım derken göz çıkarmışsın yakında düzelir.
Senin şuanki durumuna benzer bir hal yaşarsam o zaman prengly kullanmayı düşünürüm.

Boşluk resim yok değişimde fazla yok.
makinist
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen metinav » Çrş Kas 19, 2014 11:57 am

makinist yazdı:teşekkürler metinav iyi ölçü aldığımı düşünmüyorum ama ilk mesajımıda bakarsan amaç en az yağlanarak balon gibi sus tutup şişmeden kaliteli kas kütlesi kazanabilmekti yoksa DECA veya sadece testo küründe bile bu kadar sürede çok daha fazla yağ ve su tutarak ölçü alımı sağlanabilir.Abartmıyorum ama amacım o şekilde büyümek olsaydı şimdi en az 95 kiloydum 6 haftadır kilomu sabit tutarak yağ yakımı sağlayıp adele kazanmaya çalışıyorum.

Diğer yandan tavsiyesni aklımda bulunduracağım fakat bende madmax gibi düşünüyorum eğer libidon yerinde ve testis durumunda değişiklik olmadan işi garantiye almak için prengly kullandıysan kaş yapayım derken göz çıkarmışsın yakında düzelir.
Senin şuanki durumuna benzer bir hal yaşarsam o zaman prengly kullanmayı düşünürüm.

Boşluk resim yok değişimde fazla yok.

Makinist kür biteli 20 gün oluyor ve hiç sıkıntı hissetmediğim halde 2 gün önce birden gitti herşey.Eğer pregnyl yapmış olsa 11 gün önce bitmişti.Yarılanma süresi 9 saat onun etkisi olduğunu zannetmiyorum.Artı tek seferde değil 500iü gibi düşük dozda kullandım.Kürdeyken son 4-5 hafta kala testisin birinde küçülme hissettim birazda onu kurtarayım düşüncesiyle kullandım.Faydası oldu ama libido gitti. Neyse bugün daha iyiyim yavaş yavaş geri geliyor.

Senin vücut ölçülerin ideal gördüğüm kadarıyla.Bende kilo olarak 93 civarıyım ama baksan görmezsin bu kilolar nerde. Kemiklerim kalın heralde.Bende ikinci kürüme yılbaşında başlama niyetindeyim ama karar veremiyorum; testo enantat-deca mı testo enantat-tren mi yapayım.Sen ne önerirsin. Kilo almak yerine kas büyümesi istiyorum.Kilom iyi.
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen metinav » Çrş Kas 19, 2014 12:01 pm

madmax29 yazdı:@metinav bu kadar basit bir kür için gereksiz yere pregnly kullanmışınız gereksiz kullanımda tam tersi etkisi var libidoyu düşürür 1-2 hafta içinde kendine gelir sıkıntı yapmayın. ama bir dahaki sefere durumunuzu tam belirlemeden hemen pregnly başvurmamanızı tavsiye ederim

Cevabın için teşekkürler madmax. Testisin birinde küçülme hissettiğim için kullandım. Ama ondan kaynaklandığını düşünmüyorum. Çünkü üzerinden 11 gün geçti.En kesin sonuç tahlil yaptırıp bakmak aslında.Fırsat bulup gidemiyorum.
metinav
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Çrş Kas 19, 2014 1:24 pm

@metinav rica ederim. ilk zamanlar insan panik oluyor cidden ama sistem kendini illaki yeniliyor bazılarını kısa sürede bazılarını geç toparlıyor tek gereken sabırlı olmak...tahmin ediyorum tahlil vs..normal çıkar işin bir kısmıda psikolojik çok fazla takıntı yapmamak gerekiyor.
madmax29

Mesajgönderen makinist » Çrş Kas 19, 2014 3:54 pm

Anladım metinav geçmiş olsun tekrardan yakında düzelir diye düşünüyorum bizimde daha ne olacağımız belli değil şimdilik ne saç dökülmnesi ne sivilce ne sinir ne libido düşüşü nede testis küçülmesi yaşamadım fakat daha testo alımını kesmedik son iğneden 15 gün sonra ortaya çıkacak ak koyun kara koyun.
Formum konusundada aynı durum geçerli daha kür devam ediyor son enjeksiyondan bir hafta sonra nihayi resimleri ekleyeceğim bakalım kolları 43 yapabilecekmiyiz gerekirse 2*3 kilo daha alabilirim bu yolda.

Fikrimi istediğin konuya gelirsek her nekadar okumayı sevsem bu kanu hakkında az çok bilgi sahibi olsamda bu mesuliyeti alacak pratik bilgisine sahip değilim bir başlık açarsan deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Nihayetinde karar verecek olacak sensin kendi vücudunu herkesten iyi tanıyorsun şuna dikkat etmeni öneririm benim gördüğüm kiloya göre doz öneriliyor ama kimse o kiloda kaç kg kas veya yağ var bakmıyor şahsen ben şuan ki pratik bilgisine kür başlangıcında sahip olsam direk 750 testo 500 deca girerdim.Kişi kendini bilir durumu burda önemli ezberci olmamak lazım ben kıçı başı oynamadan 50kg biceps curl 15 tekrar yapabilen biriydim kürden önce kendime güvendiğim için deca girdim.Ben burda 30 cm kolu kuş kadar vücuduyla hgh insülin abuk sabuk dozlar yapan arkadaşların konularını okumuştum küre başlamadan çok önce sonuçlarıda hep hüzran oldu.tecrübeli arkadaşların Tavsiyelerine kulak vermeni öneririm.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Prş Kas 20, 2014 10:24 am

makinist yazdı:Anladım metinav geçmiş olsun tekrardan yakında düzelir diye düşünüyorum bizimde daha ne olacağımız belli değil şimdilik ne saç dökülmnesi ne sivilce ne sinir ne libido düşüşü nede testis küçülmesi yaşamadım fakat daha testo alımını kesmedik son iğneden 15 gün sonra ortaya çıkacak ak koyun kara koyun.
Formum konusundada aynı durum geçerli daha kür devam ediyor son enjeksiyondan bir hafta sonra nihayi resimleri ekleyeceğim bakalım kolları 43 yapabilecekmiyiz gerekirse 2*3 kilo daha alabilirim bu yolda.

Fikrimi istediğin konuya gelirsek her nekadar okumayı sevsem bu kanu hakkında az çok bilgi sahibi olsamda bu mesuliyeti alacak pratik bilgisine sahip değilim bir başlık açarsan deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaklardır.Nihayetinde karar verecek olacak sensin kendi vücudunu herkesten iyi tanıyorsun şuna dikkat etmeni öneririm benim gördüğüm kiloya göre doz öneriliyor ama kimse o kiloda kaç kg kas veya yağ var bakmıyor şahsen ben şuan ki pratik bilgisine kür başlangıcında sahip olsam direk 750 testo 500 deca girerdim.Kişi kendini bilir durumu burda önemli ezberci olmamak lazım ben kıçı başı oynamadan 50kg biceps curl 15 tekrar yapabilen biriydim kürden önce kendime güvendiğim için deca girdim.Ben burda 30 cm kolu kuş kadar vücuduyla hgh insülin abuk sabuk dozlar yapan arkadaşların konularını okumuştum küre başlamadan çok önce sonuçlarıda hep hüzran oldu.tecrübeli arkadaşların Tavsiyelerine kulak vermeni öneririm.

Makinist cevabın ve tavsiyelerin için teşekkürler.Resimlerini merak ediyorum. Bende senin kürünü ve yaşadıklarını düşünerek hareket etmek istiyorum.Evet aslında testo için kiloya göre olması gerekir.Standart belirlenmiş 500 diye halbuki bizim kilolara az olduğunu düşünüyorum bende.50 kg biceps curl çok iyi bir değer...Ben yapamıyorum mesela.Ama senin kollar iyi gelişmiş durumda.Şimdi daha iyi olmuştur eminim, kaldırabildiğin ağırlıklar artmıştır...İnş. pctde sorun yaşamadan tamamlarsın kürünü.
metinav
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Prş Kas 20, 2014 10:29 am

madmax29 yazdı:@metinav rica ederim. ilk zamanlar insan panik oluyor cidden ama sistem kendini illaki yeniliyor bazılarını kısa sürede bazılarını geç toparlıyor tek gereken sabırlı olmak...tahmin ediyorum tahlil vs..normal çıkar işin bir kısmıda psikolojik çok fazla takıntı yapmamak gerekiyor.

Evet panik oldum çünkü hiç başıma gelmemişti böyle bir şey.Psikolojik tarafıda o yüksek libidonun ve hissedilen gücün birden gitmesi yoksunluk haline sokuyor insanı...Bakalım artık birz sabır edelim.
metinav
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Kas 24, 2014 8:01 am

sevgili @metinav kürünüz yeni bitti sanırım en az 4-5 ay size kür önermem vucudunuzun kendine gelmesine izin verin.
madmax29

Mesajgönderen makinist » Pzt Kas 24, 2014 10:59 am

Slm arkadaşlar 12.ci haftamızı tamamladık.
Bu hafta geçtiğimiz haftalardan farklı bir hafta oldu uzun süredir rutin giden gelişim eğrisi bu haftada artış gösterdi olumlu ve olumsuz bazı gelişmleer oldu şimdi bunları paylaşacağım.Kilom biraz evvel aç karnına idman sonrası tartıdığımda 85.5 çıktı fakat formda ilerleme mevcut bunu pek anlayamadım aslında bir haftadır tartılmıyordum ve dün yaptığım ölçüde sağ kolum 42.9 çıktı sol kolum ise 42.5 bu sabah ölçü artışım sebebiyle kilo aldığımı düşünerek tartıya çıktım sonuç beni şaşırttı ölçü var kilo yok.

Kürdeki ilk yan etkiyle karşılaştım bu hafta aynada sırtıma baktığımda kanat kaslarım üzerinde ciddi şekilde kıllanma gördüm ve üzüldüm gerçekten hiç kıl olmayan bir yer değildi fakat tüy şeklindeydiler hafif belli belirizdi şimdi bildiğiniz siyah kıla dönüşmüşler malesef.Dudak çevresinde bir kaç sivilce attı bu hafta sırtta ve omuzda her zaman tek tük var zaten.
Bugün göğüs günümdü verimli olmadı hafta sonu yaptığım dipslerin acısı çıktı gücümde düşüş ve isteksizlik oldu.

Olumlu gelişmeler:Ölçü artışı.
Olumsuz gelişmeler:Sırtta Kıllanma,Kas simetrisinde bozulma bunu gerçekten anlamadım sağ kolum birden patladı bu hafta umarım diğeride onu yakalar.yağ dukusunun derinin ince olduğu yerlerde ciddi damarlarda belirginleşme özellikle penis üzeri.Dudak Çene çevresinde sivilce çıkışı.

Şİmdilik aklıma gelenler bunlar haftaya görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen makinist » Pzt Ara 01, 2014 10:40 am

Slm arkadaşlar 13.cü haftamız sona ermiş bulunmakta.
Bu hafta biraz büyüdük biraz evel tartııldım 87,5 kg çıktım.Bu hafta itibatıyla Beslenme alışkanlığımı değiştirdim amaç kalori alımını arttırıp kür sonu kaybı elimizden geldiğince azaltabilmek.
Kürün Son enjeksiyonunu dün yaptırdım artık önüzmüzde pct sürecine geçene kadar 10 günümüz var bu hafta 14.cü haftanın içindeyiz alabildiğimiz son verimi almaya çalışacağım.
Bu hafta gidişat aynı şekilde devam etti açıkcası çok çok mutlu değilim formumdan istediğim gelişimi gösteremedim belki kür başlangıcındaki hedeflerime yakın sayılırım ama ben bu hedefleri koyarken daha fazlasınınıda yapabileceğimi ümit etmiştim bu noktada yanıldıım.Buradaki en büyük faktör aşırı çalışma + yetersiz beslenme gibi görünmekte ilaçlarla ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.
Kür içinde hiç bir zaman aman aman bir güç artışı yaşamadım performansımda mükemmel olmadı pct sürecinden sonra sanırım aradaki farkı tam olarak anlayabileceğim.

Olumlu Gelişmeler: Bu hafta Kolları ölçmedim son ve nihayi ölçüyü 10 gün sonra alacağım fakat kilo alımından dolayı ölçü almış olabilirim.Libido tavan testisler dolu küçülme yok.
Olumsuz Gelişmeler: Yok.Geçen hafta bahsettiğim durum halen geçerli sırtımda kıllanma mevcut acaba tamamen kalıcımıdır yoksa testo normal seviyesine gelince bu kıllarda zayıflarmı bilemiyorum.Sırtımda ve yüzümde tek tük sivilce çıkışı mevcut rahatsız edici seviyede değil haftada bir iki tane gibi.

Ben 3 senedir proscar kullanmaktayım saçlarım için Kür içindede bazı yan etkilerden beni korumuş olabilmesi olası saç dökülmesi gibi.
Şİmdilik gelişmeler bunlar bu son hafta bakalım neler olacak görüşmek üzere.
makinist
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 61 misafir