1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: 1 Eylül İlk Kür Deca-Sustanon Günlük Resimler ilk Sayfad

Mesajgönderen makinist » Pzt Ara 08, 2014 11:31 am

Slm Arkadaşlar Filmin sonuna geldik 14.cü haftamız ve kürümüz sona ermiş bulunmakta.

Bu hafta kalori alımı geçtiğimiz haftalara oranla biraz daha yüksekti bu sabah tartıldığımda 88kg çıktım.Fazalasıyla zorladığım bir hafta oldu idman dışı zamanlarda kardiyo olarak hızlı tempolu yürüyüş yaptım onun dışında en sevdiğim hareketlere devam eetim barfiks dips gibi bunların acısını asıl ağırlık idmanlarımda çektim idmanlarım iyi geçmedi 15 dakkikadan sonra isteksizlik oluştu zaten 40 dakikayı geçmediğimi düşünürsek pekte verimli olmadı asıl idmanlar.
Ölçüler milim milim ilerlemeye devam etti artık ölçmüyorum bi süre ölçmeyeceğim son olarak sağ kol 42.9 sol kol 42.6 gibi bişeydi.omuzlarım sırtım göğsüm ve bacaklarımın ölçüsü hakkında fikrim yok ama büyükler bacaklar fazla çalışmasamda kürde büyüdü özellikle kalflara şaşırdım hiç çalışmama ragmen iyi görünüyorlar.

Bu Kürdeki ana amaç benim için şuydu deca kürü yapıp eklemleri güçlendirip temiz büyüyebilmek sanırım bunu bi nebze başarabim ben bu platformdan başka bir sitede paylaşımda bulunmadım fakat benim yaptığım kürü yapan arkadaşların gelişimlerini diğer sitelerden takip etmeye çalıştım adam 80 kilo başladığı kürü 96 kilo bitiriyor fakat göründü epic fail kür içinde şunu hissediyorsunuz beslenme konusunda dikkatli olmaz iseniz kilo alımı çok hızlı ve biçimsiz gerçekleşebiliyor.
Bunu kimseye önermem kür içinde gerçekleşen ani kilo alımlarının o seviyelerde kalamayacağı aşikar kaslara form kazandırıp hard gainer şeklinde kilo yüklemesi yapmak hem sizi kür sonu kayıpları konusunda fazla telaşlandırmayacak hemde daha iyi görüneceksiniz.

Benim için kür kimi zaman eğlenceli kimi zaman mutsuz olduğum bir süreçti acısıyla tatlısıyla bitti umduğumu bulamadım içimde bazı pişmanlıklarda var aslında eskiden birileri sorduğunda abi bu işlerde iğne hap var diyolar sende kullanıyormusun dediğinde ben ağrı kesici bile kullanmam derdim özgüvenim tavan yapardı şimdi durum farklı benim için artık böyke bi soru duyduğumda yüüzm düşüyor moralim bozuluyor.En büyük tesellim şimdiye kadar hiçbir yan etkiyle karşılaşmamış olmam cinsel isteğim her zaman top sevilerde hiç göğüs ucum kaşınmadı kitle vs. yok.bir kaç sivilce ve kılı saymazsak.

Çarşamba günü pct ye başlayacağım daha öncede dediğim gibi prengly kullanmayıp işi günlük 1 klomen 50 mg birbuçuk nolvadex 30mg ile 4 haftada bitirmeye çalışacağım.Çarşamba nolvaya cumada klomene başlarım artık.Pct süreceimdede gelişmeleri bu başlık altında sizlerle paylaşacağım.

Son tahlilde haddimi aşan bilgim olmayan bir konuda yorum yaptıysam sizlerden özür dilerim elimden geldiğince objektif dürüst bir şekilde durumu sizlere yansıtmaya çalıştım hiç bir zaman kolum 6-7cm büyümedi veya çalıştığım ağırlıklar 2 katına çıkmadı benim şahsi fikrimi sorarsanız daha önce kür yapmadıysanız ilaçlardan uzak durun ve bu işin tadını çıkara çıkara eğlenerek sporu sağlık amaçlı yapmaya devam edin.Belki tekrardan daha yüksek dozajlarda bu ilaçları kullanacağım belkide kullanmam bunu zaman gösterecek bana bu kürden sonra ne kaldı ne giiti bakıp ona göre karar vereceğim.İllaki kullancağım yeterli seviyedeyim diyen arkadaşlarıma sesleniyorum okuyup bilgi sahibi olun sonra kullanacaksanız kullanın.
En son makinist tarafından Çrş Ara 17, 2014 10:34 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
makinist
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Servet Dağlı » Pzt Ara 08, 2014 1:05 pm

Cok guzel gelisim tebrikler ..
Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı

Aldığı teşekkür: 17

Mesajgönderen metinav » Pzt Ara 08, 2014 2:31 pm

Kutlarım makinist çok güzel gelişmişsin...Görebildiğim kadarıyla üst beden baya bir oturmuş artık daha fazla hacim alsan yağ-su olabilirdi, hatların parçalı değilde patates gibi olurdu...İdeal durumdasın durumunu koruman için keratin ve iyi bir beslenme ile devam etmen iyi olur...Bence pregnyl kullanımını bir daha düşün ! Ben diğer forumlarda da paylaşım yapıyorum ve şahsen baya bir sıkıntı çektim ancak düzelme başladı.Eğer pregnyl kullanmasaydım yine düzelirmiydi veya bu kadar çabuk olurmuydu bilmiyorum.İnan ki boşta kalmak ve o hal hiç iyi değil birde ilk defa yaşamak çarpıyor resmen adamı...Bende 2-3 ay sonra tren kürü yapmak istiyorum ama bu sefer herşeyi çok iyi öğrenmiş ve araştırmış olarak bocalamadan gireceğim...Deca dan gözüm korktu en azından benim cesaretim yok...Treni daha düşük dozlarda arttırarak kullanıp hem kas gelişimi hemde yağsız kuruma elde etmek için düşünüyorum...Tek kür ve çift etki elde etmek düşüncesindeyim...Neyse dev gibi olmuşsun tekrar kutlarım :)
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen makinist » Sal Ara 09, 2014 10:44 am

Teşekkür ettim servet hocam sizden duymak güzel.

Teşekkürler metinav umarım en kısa sürede içinde bulundugun durumu atlatırsın.İcab ederse kullanırım tabiki ön yargılı değilim prenglye karşı fakat ihtiyacım yok şimdilik.Decadan çekiniyosan trene hiç bulaşma derim ben zira kolay ulaşılabilen fiyat performansını oranladığımızda kullanılabilecek en güçlü ve sakat steroid.Şahsen ben tren kürüne girmeye karar verirsem evde çalışmayı bırakır salonda devam ederim bu işe hakkını vermek lazım bu gibi ilaçların.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen Servet Dağlı » Sal Ara 09, 2014 11:24 am

Evde yaptigini da yeni okudum gercekten cok basarili Tebrikler
Kullanıcı avatarı
Servet Dağlı

Aldığı teşekkür: 17

Mesajgönderen madmax29 » Sal Ara 09, 2014 2:19 pm

sevgili makinist küre başlarken sizinle oranları ve hedefleri konuşmuştuk...bu yüzden bence durum iyidir kar zarar oranlaması yaparsak evde çalışma artık düşük oranlı ilaçlarla hatta oldukça iyi bir gelişim. beklenti neydi bilemem ama bu formu korumak ve yağ oranını düşürüp parçalamak kasları süper olacaktır. dediğim gibi büyümek = yüksek doz + çok kuvvetli beslenme + ağır antrenman bu üçünden biri eksikle büyüme oranı değişebilir.
madmax29

Mesajgönderen makinist » Çrş Ara 10, 2014 9:37 pm

Teşekkürler madmax, benim için Antreman+beslenme+dinlenme üçlüsünden beslenme kısmı bu spora başladığım günden beri hardcore çalışan bir vücutcuya göre hep eksik olmuştur zaman zaman dikkat etmeye çalışsamda düzene oturtamadım bir türlü haftada bir iki gün beyaz veya kırmızı et tüketiyorum onun dışında hep protein açığım oluyor.
Ortalama bir günde aldığım kaliteli hayvansal protein 100 gramı geçmez.
Bu arada pct sürecine pazar günü başlamaya karar verdim son testo enjeksiyonuyla araya 14 gün koymuş oluyorum.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen makinist » Pzr Ara 14, 2014 10:03 am

Slm arkadaşlar bugün Pct sürecine başlıyorum son testo enjeksiyonunun ardından 14 gün geçti.
Pct sürecim şu şekilde olcak,

1.ci hafta günlük 30mg tamoxifen+50 mg klomen+1 proviron

2.ci hafta günlük 30mg tamoxifen+50 mg klomen+1 proviron

3.cü hafta günlük 30mg tamoxifen+50 mg klomen+1 proviron

4.cü hafta günlük 30mg tamoxifen+50 mg klomen+1 proviron

burada proviron gereksiz görülebilir fakat kullanacağım.

Şu anda herhangi bir yan etki vs yok libido kür içindeki gibi sürekli hareket var,gücümü koruyorum 88.5 kilogramım. Son 2 haftadır biraz daha dirt bulka döndüm çok abartmadan kalorisi daha üksek olan gıdalarıda tüketiyorum sütlaç,pasta,hamburger gibi,sıkı çalışıp sert idmanlarla destekleyip yüksek kalori aldığım bu dönemde kür sonunu minumum kayıpla kapatmaya çalışacağım.
makinist
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Pzr Ara 14, 2014 11:33 am

Hadi hayırlısı bakalım :) Benim durumda düzeldi bu arada...En son aldığım yohimbin tablet ve saw palmetto ile olduğunu düşünüyorum...Belki de sürecin sonuna gelmiştik bilmiyorum...Herhangi bir sorun olursa yaz fikir paylaşımı için...Tekrar kutlarım...İyi iş çıkardın.
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen BBking » Pzt Ara 15, 2014 4:34 pm

@metinav senin pct bitti mi kaç hafta yaptın ki nolvadex klomen?
BBking
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 6

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 73 misafir