2. KüR İÇİN TAVSIYELERİNİZİ BEKLIYORUM (RESİMLİ)

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

2. KüR İÇİN TAVSIYELERİNİZİ BEKLIYORUM (RESİMLİ)

Mesajgönderen Delgech » Cum Mar 20, 2015 11:04 am

Herkese Merhaba, 10 senelik fitness gecmisim var son 6 senedir aralik vermeden duzenli olarak yapiyorum. Gecen sene subat ayinda primo-enant kuru yaptim 75kg dan 85kg ciktim kur sonunda, baya verimli gecit. Kurden sonra sporu ve beslenmeyi hic aksatmadim hatta kazandigim kaslar gitmesin diye daha cok yemeye basladim. Suan 87 kiloyum, boyum 181 yag oranim %12-15 civari diye tahmin ediyorum.
Guncel halim:
Resim

Nisan basi definasyon kurune giricem ama ne kullanicagim konusunda hala karar veremedim. Yag yakrken 5-6 kg da kas kutlesi kazanmayi amacliyorum. Aklimda Masteron-propionate vardi ama DHT turevlerinin cok sac doktugu icin winstrol ve masteron kullanmamaya karar verdim. Saclar terketmeye meyilli zaten masteronu gorunce daha fazla ikamet edeceklerini sanmiyorum. Primobolan ve enant ile bi problem yasamamistim.

Bu durumda DHT turevi olmayan, yag yakarken kuru kas kutlesi kazanabilecegim nasil bir kur yapabilirim? Max 10 hafta dusunuyorum kur uzunlugunu.
Gecen sene haftada 400mg primobolan ile basladigim kurume sonlara dogru yaptigi agridan dolayi haftada 300mg a indirmek zorunda kalmistim. Benim bunyemde cok agri yapiyo bu ilaclar o yuzden ne kadar az igne olursam o kadar iyi. Uzun esterli ilaclar ile definasyon yapmak mumkun olurmu? Propionate in yaptigi agri malum o yuzden korkutuyo. Enant ile Prop arasindaki su tutma farki cok olurmu? Veya agri yapmayan test propionate markasi tavsiyesi yapabilecek varmi?

Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaslar. Simdiden tesekkurler
Delgech
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: 2. KüR İÇİN TAVSIYELERİNİZİ BEKLIYORUM (RESİMLİ)

Mesajgönderen madmax29 » Cum Mar 20, 2015 12:15 pm

selamlar masteron bnm saçların ağzına s..mıştı o yüzden kesinlikle bende tavsiye etmem birde cok fazla eklem ağrısı yapıyor...sizin resimdeki halinize ve hem büyümek ve kuru kalmak isteiğinize kesinlikle uyan tek bir ilaç var oda tren act. 8-10 haftalık tren kürü sizi makina gibi yapar zaten formunuz gayet iyi..yaza süper olur

8-10 hafta testo prop. - tren act - son 4 haftada winstrol. 300mg ile başlayabilirsiniz haftada 3 gün enjeksiyon şeklinde
madmax29

Mesajgönderen Delgech » Cum Mar 20, 2015 12:28 pm

Tesekkur ederim cevap icin.

Bende Tren dusunmeye basladim bikac gundur ilaci arastiriyorum ama gordugum kadariyla o da sac dokuyor. Trenbolone un etkisi cok kuvvetli ama kullanim sirasinda kotu etkileri var terleme, nefes nefese kalma, libido tavan, agreseiflik gibi. Bu yuzden trenbolona gecmeden once deca mi kullansam diye de sormaya basladim kendime. Biraz su tutarim ama iyi bir diyetle test sayesinde yine yag yakarim diye dusunuyorm.

Tren ve winstrol kullaniminda proscar gibi ilaclar ise yariyormu yada kullanmak dogru olurmu?
Delgech
Yeni Üye

Mesajgönderen gecekartali » Cum Mar 20, 2015 10:31 pm

balkan pharma nın sitesinde hangi ürüne tıklasam yan etkide saç dökülmesi yazıyor nerdeyse :(
gecekartali
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Cmt Mar 21, 2015 8:48 am

Propinatla enantat çok farklı etki olarak da farklı çalışma yönüylede...Bunu kullananlar daha net anlayabiliyor...Zayıflayıp define hale gelmek isteyenler kesinlikle propinat kullanmalı.Sustanon dahil tüm uzun esterler hep kilo aldırıcı ve su tutucu yönde çalışıyor...İstediğin kadar beslenmene dikkat et...Tren acetat ise baya yan etkili bir anabolik ; Dediğin yan etkileri fazlasıyla yaşamanın yanında karaciğeri ve dalağı yağlandırıp büyütor...Dht etkide olan masteron winstrol ve primoda dahil edilebilir prostat bezini büyütüyor.Ben şu an yeni öğrendim prostat bezim 27 gram ağırlığa ulaşmış...Sorun hissetmiyorum ama önceki kürümden kalan flomax ilacı vardı dün bir kapsül yuttum ve sertleşmem direkt maximuma çıktı...Buda prostatın sertleşme üzerinde çok etkisi olduğunu gösteren bir tecrübe....İş değiştiriyorum ve doktorun istediği tahlilleri yaptırırken iç batın ultrasonunda öğrendim...Alt ve ast değerlerim normalin iki katı kolestrol 251 de çıktı...Bunlar hep trenin marifetleri...Ayrıca kuruma olarak çok da verimli olmadı.Sebebi propinat yerine sustanon kullanmam...Su tutmak istemiyorsan kesinlikle propinat öneririm...
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Delgech » Cmt Mar 21, 2015 7:51 pm

Tecrubelerini paylastigin icin cok tesekkur ederim metinav. Tren icin hala tam karar vermemisken bu yazin caydirici nitelikde oldu.

Bu durumda Propionate in yanina hangi anabolizani eklesem definasyon icin karar veremedim hala, Onerisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

Markadan markaya propionate in agrisi degistigi soyleniyor yogunluklarina gore. birden cok markayi denemis ve farklari olup olmadigini soyleyebilecek biri varmi?
Delgech
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Mar 23, 2015 9:17 am

hocam definasyona yönelik amaçta deca olmaz malesef...denedim bizzat. deca muthiş adamı güçlendiriyo kas yaptırıyo ama bir o kadar yağ ve su oranı artıyor..kim derse decayla define olcam...ben iddaya girmeye hazırım...tren olmıycakse geriye masteron-winstrol-clen üçlüsü kalıyor zaten...birde boldenon olabilir cok fazla su tutmaz boldenon propionat ile definasyonda kullanılıp sonlara doğru sıkı bir diyetle definasyon için kullanılabilir...tren kürleri biraz ağır kürler evet ama genetik ve yatkınlıkta önemli metinavın küründeki yanlışları zaten kendi de söyledi..hayırlısıyla ben bugun tren kürüne giricem size bittiğinde nasıl bir makina cıkacak ortaya resimle gösteririm. :)
madmax29

Mesajgönderen Delgech » Pzt Mar 23, 2015 10:57 am

Gorunuse gore bende tren kurune giricem,
Trenbolane kurunde girilebilecek minimum doz ne kadar olur? igneleri gun asiri olmayi dusunuyorum hergun yapacak g.t u goremedim kendimde.
Delgech
Yeni Üye

Mesajgönderen madmax29 » Pzt Mar 23, 2015 12:17 pm

zaten her gün gereksiz..gün aşırıdır act ve prop. mesela pazartesi - çarşamba - cuma ideal...doz olarakta 300mg tren 300mg prop. iyidir haftalık
madmax29

Mesajgönderen Delgech » Pzt Mar 23, 2015 1:58 pm

Cuma dan sonra araya 2 gun giriyor :D problem olmaz heralde...
daha onceki kurumde haftalik 500mg enant kullanmistim. 300 mg prop az degilmi bu durumda?
Delgech
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir