2012 Bulk CYCLES

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

2012 Bulk CYCLES

Mesajgönderen Anabolik Shop » Pzt Ağu 13, 2012 12:02 am

Steroid Kürü:

1*15 hafta: 400 mg Trenbolone Enanthate
1*15 hafta : 500 mg Ganadon
1*8 hafta : 30*40 mg metan (di-anabol)
1*4 hafta : İnsulin (HUMALOG-R) 2 x100 Üİ

Vitamin Kürü:

B Vitamini * Multivitamin * ZİNC

Supplamentt kürü:

Gaspari Myfosion 2300 gr
Mutipower FGainer 2500 gr
Scitech 5100 Amino 500 tablet
Sciteh Creatine 150 gr
Gaspari SuperPump 640 gr
Twinlab Glutamine 500 gr
Anabolik Steroid kürleri: Bulk (dinabol,deca,testosteron) Definicion (masteron,winstrol,trenbolone) GH (igf1,mgf,genotropin,kingrotpin​) gibi ilaçlar ve çeşitli markaların ilaçlarını burada temin edebilirsiniz. ]
Kullanıcı avatarı
Anabolik Shop
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 6

Re: 2012 Bulk CYCLES

Mesajgönderen Overall » Pzt Ağu 13, 2012 9:53 am

Kür gayet güzel görünüyor sağlam hacim kazandıracağı belli :) yalnız trenbolon testosteronu baskıladığı için gonadonu 750 mg alman tavsiye ederim.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen profdrugy » Pzt Ağu 13, 2012 10:54 am

Supplementlerde fena gözüküyor :D sonuçlarını sabırsızlıkla bekliyoruz
Kullanıcı avatarı
profdrugy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 5
Aldığı teşekkür: 4

Mesajgönderen Anabolik Shop » Pzt Ağu 13, 2012 9:53 pm

Kürü bu şekilde dizayn ettim bugün insulinlerimide aldım diğer malzmemeler mevcut sonuçları paylaşacağım zati.Halotestin vs eklemeyi düşündüm daha sonra vazgeçtim.
Anabolik Steroid kürleri: Bulk (dinabol,deca,testosteron) Definicion (masteron,winstrol,trenbolone) GH (igf1,mgf,genotropin,kingrotpin​) gibi ilaçlar ve çeşitli markaların ilaçlarını burada temin edebilirsiniz. ]
Kullanıcı avatarı
Anabolik Shop
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Sal Ağu 14, 2012 6:07 pm

Merhabalar. Kürün iskeleti güzel görünüyor benim de birkaç tavsiyem olacak. İnsülin kullanımı çok dikkat edilmesi gereken bir husus,vurulduğun saatleri hergün aynı zamana denk getirilmelisin,idmandan önce vurulmamalısın,yanında her zaman kana hızlı karışan bir basit şeker bulundurmalısın,bir de akşam çok geç saatlerde vurmamalısın gece sıkıntı yaşayabilirsin. Haftalık ayarlama olarak insülini 8 hafta yapmanı ve 4-12 haftalar arası kullanmanı öneririm. Son olarakta insülin anabolik etkisi kuvvetli bir ilaç olsa da kas depolarını doldurduğu gibi yağ depolarını da dolduruyor,yani ne kadar temiz beslenirsen beslen mutlaka yağlanacaksın. Bunu önlemek adına metomorfin,ticari adıyla da glifor kullanmanı öneririm. Her gün belirli bir öğününden 1 saat kadar önce 500-1000 mg kadar. Küründe başarılar dilerim
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Anabolik Shop » Sal Ağu 14, 2012 9:55 pm

Teşşekür ederim Leonox gelişmeleri paylaşcağım ilk insulin kürü olduğundan doalyı 4 hafta yapacağım artırmay pek düşünmüyorum .

Saygılar...
Kullanıcı avatarı
Anabolik Shop
Yeni Üye

Mesajgönderen Anabolik Shop » Pzt Eyl 03, 2012 8:16 pm

Kürüme başaldım deca ile bşalangıç yaptım sonraki süreçte trenE ye geçiş yapacam yalnıs şunu paylaşmak isiyiroum : idman sonra insulinimi aldım ve yükelemelrimi (500 ml meyva suyu , komplex whey , cretaine , 10 tab amino asit) olrak ypatım ve adelelerim inanılmaz şekilde doldu inanılmaz bi etki yşaadım böle bişiy beklemiyordum açıkçası bütün gün pump dolu adeleyle gezdim.yan etki olrak: ellerde hafif titreme , biras da halsizlik oldu ama okadar önemsencek ciddi bi sorun yk.
Kullanıcı avatarı
Anabolik Shop
Yeni Üye

Mesajgönderen marvel » Pzt Eyl 03, 2012 9:21 pm

lennox77 yazdı:Merhabalar. Kürün iskeleti güzel görünüyor benim de birkaç tavsiyem olacak. İnsülin kullanımı çok dikkat edilmesi gereken bir husus,vurulduğun saatleri hergün aynı zamana denk getirilmelisin,idmandan önce vurulmamalısın,yanında her zaman kana hızlı karışan bir basit şeker bulundurmalısın,bir de akşam çok geç saatlerde vurmamalısın gece sıkıntı yaşayabilirsin. Haftalık ayarlama olarak insülini 8 hafta yapmanı ve 4-12 haftalar arası kullanmanı öneririm. Son olarakta insülin anabolik etkisi kuvvetli bir ilaç olsa da kas depolarını doldurduğu gibi yağ depolarını da dolduruyor,yani ne kadar temiz beslenirsen beslen mutlaka yağlanacaksın. Bunu önlemek adına metomorfin,ticari adıyla da glifor kullanmanı öneririm. Her gün belirli bir öğününden 1 saat kadar önce 500-1000 mg kadar. Küründe başarılar dilerim

merhaba,

metformin 10 dk içinde etki gösterdiği için öğünden 1 saat önce alınırsa baygınlık halsizlik yaratmazmı?

testosteronu mesela hangi zaman dilimlerinde vurmalıyız? antrenmandan 2-3 saat sonra yada sabah kahvaltıdan sonra v.s. önemi varmı?
marvel
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen Iron_Man » Sal Eyl 04, 2012 1:39 pm

marvel yazdı:
lennox77 yazdı:Merhabalar. Kürün iskeleti güzel görünüyor benim de birkaç tavsiyem olacak. İnsülin kullanımı çok dikkat edilmesi gereken bir husus,vurulduğun saatleri hergün aynı zamana denk getirilmelisin,idmandan önce vurulmamalısın,yanında her zaman kana hızlı karışan bir basit şeker bulundurmalısın,bir de akşam çok geç saatlerde vurmamalısın gece sıkıntı yaşayabilirsin. Haftalık ayarlama olarak insülini 8 hafta yapmanı ve 4-12 haftalar arası kullanmanı öneririm. Son olarakta insülin anabolik etkisi kuvvetli bir ilaç olsa da kas depolarını doldurduğu gibi yağ depolarını da dolduruyor,yani ne kadar temiz beslenirsen beslen mutlaka yağlanacaksın. Bunu önlemek adına metomorfin,ticari adıyla da glifor kullanmanı öneririm. Her gün belirli bir öğününden 1 saat kadar önce 500-1000 mg kadar. Küründe başarılar dilerim

merhaba,

metformin 10 dk içinde etki gösterdiği için öğünden 1 saat önce alınırsa baygınlık halsizlik yaratmazmı?

testosteronu mesela hangi zaman dilimlerinde vurmalıyız? antrenmandan 2-3 saat sonra yada sabah kahvaltıdan sonra v.s. önemi varmı?

Metforminin etkisi zaten 30-60 dakika arasında kendisini göstermektedir.Metformin aldıktan sonra hemen gıda alımı yapmak gerekmekte (özellikle karbonhidrat ve basit şeker) yoksa sonucu baygınlığa kadar gidebilir :) (İnsülin yükselip kan şekeri düştüğü için).Testosteronu vuracağın zaman dilimi farketmez enanthate zaten uzun ester 2. haftadan itibaren hücreye bağlanmakta testosterone propionate da 24 saat içerisinde hücreye bağlanıp etkisini hissettirmeye başlayacaktır.Bu yüzden testosterone u vuracağın saat dilimi çokta önemli değil.Saygılarımla..
Kullanıcı avatarı
Iron_Man
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 13
Aldığı teşekkür: 50

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir