dozajlar az mı

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

dozajlar az mı

Mesajgönderen tatar26 » Cmt Oca 02, 2016 3:59 pm

ilk kürümdeyim haftada 250 mg testo enant 200 mg boldenon alıyorum az mı sizce ?
tatar26
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: dozajlar az mı

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 09, 2016 5:20 am

tatar26 yazdı:ilk kürümdeyim haftada 250 mg testo enant 200 mg boldenon alıyorum az mı sizce ?

en mantıklısını yapıosun ıkıncı kurde 2 katı dozaja cıkarsın hem vucut alısmıs olur hemde ılk kurun oldugu ıcın her sekılde etkısını gorursun
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 09, 2016 5:20 am

tatar26 yazdı:ilk kürümdeyim haftada 250 mg testo enant 200 mg boldenon alıyorum az mı sizce ?

en mantıklısını yapıosun ıkıncı kurde 2 katı dozaja cıkarsın hem vucut alısmıs olur hemde ılk kurun oldugu ıcın her sekılde etkısını gorursun
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Cmt Oca 09, 2016 9:33 am

samet 61 küre girmemişsin tavsiye veriyorsun !!!! bilmediğin bir şey hakkında konuşman çok yanlış !
bu dozajlarda boldenon kürü yaparsan sonunda hiç bir şey kazanamadım diye ağlarsın
500 testo en az 400 mg boldenon ki efektif dozu bence 600 mgdir kür uzunluğu ise 12-16 hafta olmalıdır
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen samet_61 » Pzt Oca 11, 2016 9:26 am

dogukan62 yazdı:samet 61 küre girmemişsin tavsiye veriyorsun !!!! bilmediğin bir şey hakkında konuşman çok yanlış !
bu dozajlarda boldenon kürü yaparsan sonunda hiç bir şey kazanamadım diye ağlarsın
500 testo en az 400 mg boldenon ki efektif dozu bence 600 mgdir kür uzunluğu ise 12-16 hafta olmalıdır

benı ne kadar tanıosun yemıslıgımız ıcmıslıgımız ıdman yapmıslıgımız var mı bunu dıyebılmen ıcın kur yaparım yapmadım derım naturalım derım hesapmı verecem? ben boldenon ıcın konusmadım ılk kurse only testo 250mg vucudu alıstırsa olur dıyorum kı boldenonlada 200mg dahı olsa ılk kurse etkı gorecektyır ılac orjınalsı vyucut dısardan ne gırerse gırsın orjınalse ılk kurde etkı eder bunuda alt parantez belırtım sen ılk kuırde adama 600 boldenon 16 hafta verırsen ılerı yıllarda kur yerın e nelere gırersın tartısılır ılk kur dıye bahsedıyor adam ılk kurde burda 16 haftadan bahseden adamın akıl saglıgından suphe ederım!!!!ben bu adamın yerınde olsam 250 mg seklıdne 10 hafta sadece testo kur gırerım ıkıncı kurde boldenon eklerım
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Oca 11, 2016 8:01 pm

Kim sana idman yapmadığını söyledi? Forumun ismi "Steroid" ile başladığına göre sende natural takılacaksan kaybol buradan. Anlamıyorum boldenonu kendi icine vermeden ne bok olduğunu anlayamazsın!! Boldenon dışarıdan anlatıldığı gibi bir ilaç değildir! İlk kürü elbette verim alacak ama bu verim 2 kg mi ister 8-10 kg mi ister!! İlk hafta 250 mg testo 250 mg boldenon vurur 2.hafta 400 mg boldenon 500 testo şeklinde devam eder. İlk kürde 600 mg vurmaktan hiç bir şey olmaz sen rahat ol! Bilmediğini söylüyorum halada söylüyorum. 2-3 yazı okumakla millete burada tavsiye veremezsin. İlacın vücutta ne yaptığını bilmeden burada tavsiye veremezsin! seni şikayette edicem admine. Boldenonu almış insan bilir en çok ne zaman etkili olduğunu! Lütfen kür yaptığın zaman bu foruma gel.
dogukan62
Yeni Üye

Mesajgönderen tatar26 » Çrş Oca 13, 2016 3:47 pm

4. haftada 400 boldenon 500 testoya çıkıcam 10. haftaya kadar böyle devam edicek verim alırmıyım ?
tatar26
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 16, 2016 12:39 am

dogukan62 yazdı:Kim sana idman yapmadığını söyledi? Forumun ismi "Steroid" ile başladığına göre sende natural takılacaksan kaybol buradan. Anlamıyorum boldenonu kendi icine vermeden ne bok olduğunu anlayamazsın!! Boldenon dışarıdan anlatıldığı gibi bir ilaç değildir! İlk kürü elbette verim alacak ama bu verim 2 kg mi ister 8-10 kg mi ister!! İlk hafta 250 mg testo 250 mg boldenon vurur 2.hafta 400 mg boldenon 500 testo şeklinde devam eder. İlk kürde 600 mg vurmaktan hiç bir şey olmaz sen rahat ol! Bilmediğini söylüyorum halada söylüyorum. 2-3 yazı okumakla millete burada tavsiye veremezsin. İlacın vücutta ne yaptığını bilmeden burada tavsiye veremezsin! seni şikayette edicem admine. Boldenonu almış insan bilir en çok ne zaman etkili olduğunu! Lütfen kür yaptığın zaman bu foruma gel.

sen hala ne demek ıstedıgımı algıyamamısın dıyorum kı burda yapmıyorum derım normalde yapmıyorum derım sana ne kıme ne? 2.sı sen burda satıı olup kendıne ayrı ısımle hesap acanalrdansın sanırım;) benım gorusum ılk kurde boldenonada gerek olmadıgı boldenon uzun vadede calısan ılactır ılk kurde 16 hafta adronejık sokturacak kadar avanak deılız ben dıyorum kı 10 hafta only testo yapar ve yıne ıdda edıorum 250mg sadece 10 hafta testoyla dahı gelısım kaydeder acelecılıge gerek varmı? zaten ıkıncı ucuncu kurlerı gorecek prımabolan boldenon 12 haftada erken calısmaz soyle olmaz boyle olmaz densede sende cok ıyı bılıyorsun kı ılk kurde hersekıdle verım alınacaktır ılk kurde 8 kg verım almayı planlayacak adamlar sonrakı kurlerde ne yapacak bu ısı hemen buyuyeyım modudna dusunmeyın basta hızlı kosanalr sonradan hgh lara peptıdlere erken dusuyor sonrasında anabolıklerın etkısı erken bıtıyor;) hızlı kosan atın .bku seyrek duser classic yarısmacı deılse ne brodge ne yuksek dozaja en basta gerek yok gıt gıde sen yokd esende artacak sındıre sındıre yapmak cok daha mantıklı
samet_61
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Cmt Oca 16, 2016 9:49 pm

Sindire sindire yapmak? bunu açıklar mısın neyi sindire sindire yapıyor? Vücuda ilaç sokacaksan bari adam akıllı bir şeyler yapılsın! 250 mg testo ve 200 mg boldenon çok boştur! Gidip ilk kürden tren girmemeli buna katılıyorum. fakat boldenonu düşük dozajda ve kısa süreli yapmak aptallıktır. Açık ve net. Yarışmacılık la falan alakası yok bunun. sana demiştim boldenonun ne olduğunu bilmediğin için kendin avanak oluyorsun ama farkında değilsin. Kardeşim ilaç almamış bilmeyen etmeyen adamların sözüne inanma. Boldenonu düşük dozajlarda alırsan kür sonunda hayal kırıklığına uğrayacaksın. Keşke yapmasaydım diyeceksin. Çok arkadaşımda da gördüm bunu. Benim önerim ilk hafta 250 mg iki ilaçta. Sonra 500 mg testo 400 mg boldenon 12 hafta tam yap. Kür yapmayan adamdan tavsiye alma. İnanmak istemiyorsan dene.

Edit: Steroid kullanıp kullanmaman bizi zerre alakadar etmez. Fakat sen burada gelip insanlara tavsiye vermen bizi alakadar eder. İlk yazdığımı okudun. Kaybol bu forumdan. Seni şikayette ettim.
dogukan62
Yeni Üye

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 16, 2016 11:48 pm

dogukan62 yazdı:Sindire sindire yapmak? bunu açıklar mısın neyi sindire sindire yapıyor? Vücuda ilaç sokacaksan bari adam akıllı bir şeyler yapılsın! 250 mg testo ve 200 mg boldenon çok boştur! Gidip ilk kürden tren girmemeli buna katılıyorum. fakat boldenonu düşük dozajda ve kısa süreli yapmak aptallıktır. Açık ve net. Yarışmacılık la falan alakası yok bunun. sana demiştim boldenonun ne olduğunu bilmediğin için kendin avanak oluyorsun ama farkında değilsin. Kardeşim ilaç almamış bilmeyen etmeyen adamların sözüne inanma. Boldenonu düşük dozajlarda alırsan kür sonunda hayal kırıklığına uğrayacaksın. Keşke yapmasaydım diyeceksin. Çok arkadaşımda da gördüm bunu. Benim önerim ilk hafta 250 mg iki ilaçta. Sonra 500 mg testo 400 mg boldenon 12 hafta tam yap. Kür yapmayan adamdan tavsiye alma. İnanmak istemiyorsan dene.

Edit: Steroid kullanıp kullanmaman bizi zerre alakadar etmez. Fakat sen burada gelip insanlara tavsiye vermen bizi alakadar eder. İlk yazdığımı okudun. Kaybol bu forumdan. Seni şikayette ettim.

sen benım ne yazdıgımı ıdrak edemıyorsun ben bana kalsa ılk kurde only testo kuru yaparım dıyorum vucuda ılk ılac gırdıgınde tepkımeler ne olur nasıl alıstırılır dıyorum boldenonan gerek yok dıyorum boldenonun min.400 ve 12 hafta uzerınde calıstıgını burda kime sorarsan bilir sen hıc calısmaz dıyorsun bende dıyorumkı ılk kurde 200 mg dahı soksan vucudu fark ettırır ama buyuk farklılıklar gostermez ıdeal doz demek ayrı bırsey hıc calısmaz demek farklı bırsey ha dıyorsunkı madem vucuda gırıldı adam akıllı gırılsın bende bunda dogrusun dıyorum ama sindire sindire kur yapm ak nedır bılıyormusun ılk basta 500 750 gıbı dozlarla baslarsan 2 sene sonra kurden alacagın etkı duser bu seferde hıc bır etkı alamayacak sekıdle dozaj yukseltmeye baslarsın ve sornasında peptıd growtha yonelmeye baslarsın demek bunda anlayamayacak bır sey yok not sen burda tavsıye verecek kadar konusabılıyorsan bende konusurum ama ne hıkmetse bu sıte satıcı bır kac kısının tekelınde donuyor ;) yıne aynı kısıler fake hesaplarla bırılerıne ayar cekıyor sıtede ıstedıgınede sıkayet et selamımıda soyle ;)
samet_61
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir