dozajlar az mı

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: dozajlar az mı

Mesajgönderen dogukan62 » Çrş Oca 20, 2016 9:43 am

Yav kardeşim ben sana açık söyleyeyim. Hakaret etmek istemiyorum ama hak ediyorsun. Bilgin tavırların var ama küre girmemişsin. Only testo yapacağına boldenon testo yapar daha iyi verim alır. Sen vücuda 200 mg verirsin tahmini 2-3 kg zor kütle ekler kendine. Kendinde güzel demişsin 400 dozaj idealdir. O zaman 200 mg doz önerme. Adamları kürün sonunda hayal kırıklıklarına uğratma. Bu çok büyük bir psikolojik sorun olmaya başlıyor çünkü. Peptidlerden önce daha steroid ile yapılacabilecek çok kombinasyon var.İnsanlar steroid yerine peptid ile kür yapıyorlar. Sen burada kür yapmadığın için tavsiye veremezsin. Aramızdaki fark bu. Sen ilacın ne olduğunu bilmiyorsun biz biliyoruz. Ben satıcı değilim. İstediğin kadar da araştırabilirsin. Şimdi boş konuşma. Ben fake değilim. Dediğim gibi şikayet ettim seni. Çünkü çok ayar birisin. Kür yapmamışsın tavsiye veriyorsun. googleda bu forumda 2-3 yazı okuyup şekil yapıyorsun.

Konunu tartışmaya çevirdik kardeşim k.bakma. Kür önerim bu.

1.hafta: 250 mg testo enat 200 mg boldenon.
2-12 hafta: 500 mg testo enat 400 mg boldenon.

Kür içi destek için:

günlük 1 tab. b kompleks vitamin. Benexol olabilir. Apikobal olur. 30 tablet bulunuyor
günlük 2 tab. nac 600 çok iyi bir karaciğer koruyucusudr. 20 tablet var kutusunda.
günlük 50 mg çinko. eczanede magnezinc bulabilirsin. içinde 300 mg magnezyumda bulunuyor. 40 tablet var kutusunda.
antrenmandan sonra c vitamin 1000 mg. Solgar Ester-c bulabilirsin.
günlük balık yağı takviyesi omega yağ asitleri. Eczaneden temin edebilirsin.
En son dogukan62 tarafından Çrş Oca 20, 2016 9:53 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen samet_61 » Çrş Oca 20, 2016 9:51 am

dogukan62 yazdı:Yav kardeşim ben sana açık söyleyeyim. Hakaret etmek istemiyorum ama hak ediyorsun. Bilgin tavırların var ama küre girmemişsin. Only testo yapacağına boldenon testo yapar daha iyi verim alır. Sen vücuda 200 mg verirsin tahmini 2-3 kg zor kütle ekler kendine. Kendinde güzel demişsin 400 dozaj idealdir. O zaman 200 mg doz önerme. Adamları kürün sonunda hayal kırıklıklarına uğratma. Bu çok büyük bir psikolojik sorun olmaya başlıyor çünkü. Peptidlerden önce daha steroid ile yapılacabilecek çok kombinasyon var.İnsanlar steroid yerine peptid ile kür yapıyorlar. Sen burada kür yapmadığın için tavsiye veremezsin. Aramızdaki fark bu. Sen ilacın ne olduğunu bilmiyorsun biz biliyoruz. Ben satıcı değilim. İstediğin kadar da araştırabilirsin. Şimdi boş konuşma. Ben fake değilim. Dediğim gibi şikayet ettim seni. Çünkü çok ayar birisin. Kür yapmamışsın tavsiye veriyorsun. Doktor falan değilsin gidip google bu forumda 2-3 yazı okuyup şekil yapıyorsun.

Konunu tartışmaya çevirdik kardeşim k.bakma. Kür önerim bu.

1.hafta: 250 mg testo enat 200 mg boldenon.
2-12 hafta: 500 mg testo enat 400 mg boldenon.

Kür içi destek için:

günlük 1 tab. b kompleks vitamin. Benexol olabilir. Apikobal olur.
günlük 2 tab. nac 600 çok iyi bir karaciğer koruyucusudr.
günlük 50 mg çinko. eczanede magnezinc bulabilirsin. içinde 300 mg magnezyumda bulunuyor.
antrenmandan sonra c vitamin 1000 mg. Solgar Ester-c bulabilirsin.
günlük balık yağı takviyesi omega yağ asitleri. Eczaneden temin edebilirsin.

dogru dıyorsun reıs ogrenecegımız cok sey var senden ;)
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen tatar26 » Cmt Oca 23, 2016 12:48 am

hocam ilk 4 hafta 250 200 kalan 8 hafta 500 400 yapsam kaç kg koyabilirim kas ?
tatar26
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen samet_61 » Cmt Oca 23, 2016 10:41 pm

tatar26 yazdı:hocam ilk 4 hafta 250 200 kalan 8 hafta 500 400 yapsam kaç kg koyabilirim kas ?

kımse hıc kımse buna net cewap veremez!!!
samet_61
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 9
Aldığı teşekkür: 41

Mesajgönderen tatar26 » Pzr Oca 24, 2016 1:26 pm

net olmasada yaklaşık bişey söylenemez mi :)
tatar26
Yeni Üye

Mesajgönderen canberk1188 » Pzt Şub 08, 2016 2:47 pm

arkadaşım sen direk 500 400 yap 250 200 de 2 kilo bile zor alırsın 10 kilo bile alsan ilaçla alakası olmaz ! Bunu çok net söylüyorum. Samet efendi kıçına iğne yemeden bidaha yorum yazma üstad. Bırakın artık bu ilaçları sihirli değnek gibi görmeyi. İnsanları da şehir efsanelerinize inandırıyorsunuz steroide öcü gözüyle bakıyorlar. Bunlar sihirli iksir değil.
PRO BODY ciler 5 gram 6 gram 10 gram ilaç alıyor. Daha olaydan bir habersiniz samet bey. Bu pimpiriklikle 40 cm kolu geçemezsin sen ben sana söyleyim. Ya durumuna razı olursun ya kullanırsın bu kadar basit arkadaş bu kadar basit. Millete doğalım demekle kahraman olunmuyor samet efendi. Onlar anca kapitalist rocky filmlerinde olur. Biraz gerçekçi ol.
Kimse için yapma bu sporu hatun için hiç yapma seviyorsan bu sporu bas steroidi kendini motive et. İnsanların hepsi yalan hepsi .
canberk1188
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 4
Aldığı teşekkür: 6

Mesajgönderen tatar26 » Çrş Şub 10, 2016 9:57 pm

arkadaşım sen direk 500 400 yap 250 200 de 2 kilo bile zor alırsın 10 kilo bile alsan ilaçla alakası olmaz ! Bunu çok net söylüyorum. Samet efendi kıçına iğne yemeden bidaha yorum yazma üstad. Bırakın artık bu ilaçları sihirli değnek gibi görmeyi. İnsanları da şehir efsanelerinize inandırıyorsunuz steroide öcü gözüyle bakıyorlar. Bunlar sihirli iksir değil.
PRO BODY ciler 5 gram 6 gram 10 gram ilaç alıyor. Daha olaydan bir habersiniz samet bey. Bu pimpiriklikle 40 cm kolu geçemezsin sen ben sana söyleyim. Ya durumuna razı olursun ya kullanırsın bu kadar basit arkadaş bu kadar basit. Millete doğalım demekle kahraman olunmuyor samet efendi. Onlar anca kapitalist rocky filmlerinde olur. Biraz gerçekçi ol.
Kimse için yapma bu sporu hatun için hiç yapma seviyorsan bu sporu bas steroidi kendini motive et. İnsanların hepsi yalan hepsi .
hocam ilk 4 hafta 250 200 vurdum kalan 8 hafta 500 400 vurcam iyi mi
tatar26
Yeni Üye

Mesajgönderen ferhat2918 » Cum Tem 22, 2016 3:02 pm

Ben steroid kürü yaptım geçen yıl evet büyüme çok iyi oldu ama bunun yan etkileride var bunlar ne olcak peki örn saç dökülmesi bacaklarda aylarca kaşıntı kür sonunda başlıyor kaşıntı artı morel bozukluğu imkanı olan varsa steroid kürüne girmeden peptid kürüne girsin fiyat olarak biraz daha pahalıdır ama sonuçta sağlığımız paradan daha önemli ben almanyada yaşıyorum burda steroidlerin yüzüne pek bakan yok artık çünki insanlar zararını öğrenmiş bu yüzden peptide yönelmiş hepsi ki peptidin çok çok az bir yan etkisi var
ferhat2918
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1

Mesajgönderen Rooturk » Cum Tem 22, 2016 4:52 pm

İşin aslı steroid kullanmayan birinin burda işi olmamalı objektif bakarsak eğer! Çünkü burda insanlar ilacı vucutlarına sokup deneyimlerini paylaşıyorlar birbirlerinden gerek yardım alıyorlar gerek başlarına gelenleri anlatıyorlar. Steroidi vucuduna sokmamış birinin burda yorum yapmasını yanlıs buluyorum doğruda olsa yanlısda olsa okuduğu makaleler ile. Ona kalırsa ben o kadar makale okudum ki senelerdir hoca diye piyasaya cıkmam lazım yok öyle birşey. İnsanların aklını bulandırmayın. Adam karar vermiş kullanmış madem ilacı sokuyor vucuduna hakkıyla yapsın niye hakkıyla yapsın siz kullanmıyorsanız kullanmayın kimse kimseye zorla kullandırmıyor ama kullanmıyorsanızda kullananlara bilmişlik taslamayın. Forumun adı steroidforum.tr.com açıkca yazıyor steroid diye.

Şahsi fikrime gelince 250 testo 250 boldenonla istediğin verimi alacağını düşünmüyorum arkadaşım.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir