Resimlerimi ekledim Kür için ustalardan yardım !

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Resimlerimi ekledim Kür için ustalardan yardım !

Mesajgönderen cumhur_ant » Pzt Eki 08, 2012 2:49 pm

herkese slm ve saygılar , 3 senedir vg yapıyorum iyi kötü gelişim kaydettik artık ilk kür için niyetlendim ve araştırıyorum bu sitenin kurulması
gerçekten çok iyi oldu ustaların yorumlarını dikkatle takip ediyorum, fakat iki görüş arasında kaldım 1.görüş(steroid.com ve bu sitedeki ustalarda bu görüşe dikkat çekiyor)) ilk kürün bulk ve hafif olması yani tolaransımızı ölçüp yan etkileri gözlemliyerek küre şekil vermek 2. görüş ise (benim yarışmacı hocamın görüşü hem zamanını hem paranı boşa harcama ben 2007 den beri kür yapıyorum ve çok paraları boşa harcadım bulk kür yapıcaksın su tutucaksın sonra hayal kırıklığı yaşıyacaksın bunun için direk trenbolon testo boldenon gibi su tutmayacak küre gir ve kalıcı kütle kazan diyor.
tam olarak ne yapmam gerektiğini kestiremedim bulk olup su tutup daha sonra zayıfladınmı hastalandınmı sporumu bıraktın sorularına muattap olup moral bozmak istemiyorum trenbolon gibi ciddi bi ilaç alıpta karaciğeri saçı kuşu kalıcı zaafiyete uğratırım korkusu da var, kısacası ustalardan kür kombinasyonu ve sonrası için yardım ve görüş bekliyorum özellikle forumde takip ettiğim overall,lennox77, ve ironman gibi ustalar yorum yaparsanız sevinirim saygılar
Resim
Resim
yaş 28
kilo 80 kg bu resimi yaz başı çektim malum antalya sıcağı 5 kilo atıyoruz artı ramazan da oruçta tuttuk şu an yeni toparladım
boy 1.78
vg geçmişi 3 yıl
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Resimlerimi ekledim Kür için ustalardan yardım !

Mesajgönderen Overall » Sal Eki 09, 2012 11:11 am

Altyapı güzel gözüküyor iyi yol katetmişsin gibi duruyor resimlerde.Zararları olmayan ve kalıcı kas kütlesi kazanmak istiyorsan benim tavsiyem testosterone enanthate+boldenon(ya da primobolan) kombinasyonundan yana olacaktır.Boldenon deca gibi su tutup yalancı adele vermez ayrıca vücudun doğal testosteronuna hiçbir zararı yoktur.Arotmatize olmaz prolaktini öströjeni yükseltmez temiz ve güçlü bir anabolizandır.Yanında kickstart için dianabol ile destek yapabilirsin(ilk 4 hafta 30/40 mg) ilk kürün olduğu içinde güzel etki görürsün
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen cumhur_ant » Sal Eki 09, 2012 3:28 pm

evet hocam önerdiğiniz kür ilk kür için mantıklı görünüyor testo e baldenon ve dianabol kürü 12 hafta mı olmalı ayrıca miligramları nasıl ayarlıyalım vg hocam kür hafif dozajla başlar haftalar sonra zirve yaparsın ve sona doğru dozajları azaltırsın diyor bu doğru bi stratejimidir ayrıca olası yan etki için neler kullanayım proviron arimdex clomid nolvadex pregnly vs gibi ?
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Sal Eki 09, 2012 3:33 pm

10 hafta yeterli bu kürün süresi için benim tavsiyem ise sabit dozajla kürü başlayıp bitirmen yönünde olacaktır.Kür boyunca hergün 25 mg proviron kür sonu tedavisinde 4 hafta 40 mg nolvadex 100 mg klomen yeterli olacaktır
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen cumhur_ant » Prş Eki 11, 2012 2:51 pm

yani 500 mg testo 300 mg baldenon günlük 30 mg dianabol uygunmudur ?
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Mesajgönderen Overall » Prş Eki 11, 2012 3:40 pm

Evet yeterli bir doz olacaktır.Yalnızca dianabolu ilk 4 haftadan sonra kesmelisin çünkü bu sürede vücut reseptörleri ilaca alışmakta ilacın etkisi 4. haftadan sonra zayıflamaktadır.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen cumhur_ant » Cum Eki 12, 2012 6:23 pm

yardımlarınız için çok sağolun hocam teşk.
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir