Testosteron Enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Testosteron Enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Mesajgönderen Meto » Pzr Oca 31, 2016 6:30 pm

Herkeze Merhaba,

Yaklaşık 5 -6 yıldır bu sporu yapıyorum. Sadece ilk 2 yılımdan sonra 6 ay kadar bir ara vermek zorunda kalmıştım sonraki 3 yılımı düzenli antreman yaparak geçirdim, fakat hiçbir zaman düzenli bir beslenmem olmadı :)

İlk kürüme girmek istiyorum. Testosteron enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Testosteron enanthate 12 HAFTA - HAFTADA BİR 500 MG
Primobolan - 10 HAFTA - HAFTADA BİR 400 MG
Dianabol- İLK DÖRT HAFTA GÜNDE 30 MG
Clenbutterol- 5 hafta kullanıp, 1 hafta ara , 6 hafta tekrar kullanım (kür esnasında yağlanmayı en aza indirmek için)
Kür bitişi gerekirse Novaldex kullanabilirim.

Vücut ölçülerim= Kol 41 cm, göğüs 110 cm, boy 183 , kg 84 , yağ oranım %12 civarıdır.

Asıl amacım göğüs çevreme daha fazla hacim kazandırabilmek , ve mümkün olduğu kadar yaglanmayı azaltmak.

Dediğim gibi 5 - 6 yıllık sağlam bir spor geçmişim var öneri verecek arkadaşlarda işin ustası olursa sevinirim.

Primobolon yerine Deca da kullanbilirim. mümkün olduğu kadar su tutumunu ve yağlanmayı aza indirmek istiyorum.
Önerilerinizi bekliyorum?
Şimdiden teşekkürler...
Meto
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Testosteron Enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Mesajgönderen Meto » Çrş Şub 03, 2016 9:56 am

Arkadaşlar Merhaba,
Primobolon yerine DECA kullanmaya karar verdim. Haftada bir 300 MG olarak düşünüyorum.
Aynı zamanda bu kür programına Clenbutterol'u eklemem de bir sakınca olur mu?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Çrş Şub 03, 2016 4:54 pm

Merhaba

Hacim kazanmak için yapılan kür sırasında yağlanma olup olmaması beslenme ilgili bir durum.
O yüzden bulk küründe clen kullanmak, clenin yan etkilerini de hesaba katınca, gereksiz bir risk oluşturuyor.

Estrojene dönüşen steroidler kullanılırken su tutumunu en aza indirmek için AI kullanarak estojeni kontol altına almak gerekiyor.

Estrojenden bağımsız olarak su tutulması istenmiyorsa da dianabol, anadrol, deca gibi su tutumuna neden olan steroidlerden uzak durmak gerekiyor.

Son olarak da beslenme konusuna dikkat etmek gerekiyor. Mesela fast-food ve hazır gıdalar yüksek miktarda tuz içerdikleri için su tutumunu arttırıyorlar. Doğru bir beslenme programı ile yağlanma da azaltılabilir/engellenebilir.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Meto » Pzr Şub 07, 2016 4:15 pm

peki dianabol ve cleni cıkartıp stromba kullansam olur mu ?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen Meto » Pzr Şub 07, 2016 8:43 pm

ati88 yazdı:Merhaba

Hacim kazanmak için yapılan kür sırasında yağlanma olup olmaması beslenme ilgili bir durum.
O yüzden bulk küründe clen kullanmak, clenin yan etkilerini de hesaba katınca, gereksiz bir risk oluşturuyor.

Estrojene dönüşen steroidler kullanılırken su tutumunu en aza indirmek için AI kullanarak estojeni kontol altına almak gerekiyor.

Estrojenden bağımsız olarak su tutulması istenmiyorsa da dianabol, anadrol, deca gibi su tutumuna neden olan steroidlerden uzak durmak gerekiyor.

Son olarak da beslenme konusuna dikkat etmek gerekiyor. Mesela fast-food ve hazır gıdalar yüksek miktarda tuz içerdikleri için su tutumunu arttırıyorlar. Doğru bir beslenme programı ile yağlanma da azaltılabilir/engellenebilir.

Peki su tutmayı minumuma indirmek için deca yerrine boldenon kullanmam daha sağlıklı olur mu?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt Şub 08, 2016 11:41 am

Eklemlerimde problemler olduğu ve eklemleri kuruttuğu söylendiği için stromba (winstrol) kullanmadım. Bildiğim kadarıyla su tutulmasına neden olmuyor. Eklemlerde problem olup olmayacağını kendin denemeden bilmek biraz güç.

Ben su toplatan dianabol ve anadrol'u bıraktım artık oral olarak anavar kullanıyorum. Yine su toplatmayan alternatif olarak yurtdışından getirebilirsem superdrol ve epistane denemek istiyorum.

Boldenone da kullanmadım ama onun için de su toplatmadığı söyleniyor. Boldenon kürleri verim alabilmek için genelde 16-20 hafta öneriliyor. Bu kadar uzun kür istemiyorsan bu bir dezavantaj olabilir.

Primobolan da su toplatmıyormuş ama kullanmadığım için bilmiyorum.

Bunların dışında trenbolone öneririm :) Hem hacim kürü sırasında etkili bir steroid, hem de çok fazla testosteron kullanmadan iyi sonuçlar almak mümkün. Definasyon için bir miktar tren yanına masteron da eklenebilir.
Benim şimdiki favori kürüm boyunca haftalık 150mg test-e, karından cilt altına uygulanacak şekilde günlük 50mg tren-e, ve günlük 30mg anavar.
Eğer daha fazla hacim kazanmak isteseydim bu dozları biraz daha da arttıbilirdim ama şimdilik güç artışı için bu miktarda yeterli geliyor, hem de çok olumsuzluk yaşamıyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzt Şub 08, 2016 9:37 pm

@ati88

ilaçlar subkutan olarak verildiğinde metabolizmaya geçiyor mu? tüm ilaçları subkutan olarak verebilir miyiz?
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Meto » Sal Şub 09, 2016 6:32 am

Trenbolone 'nun yat etkileri diğer ilaçlara oranlan daha fazla diye biliyorum. İlk kürüm olucak o yüzden biraz agır olsun istemiyorum. Ama deca ve boldenon'nu kombine edebilirim. 200 mg deca 300 mg boldenon tek enjekte olarak vurabilirim.
Dediğiniz gibi boldenon uzun vade de etkisini gösteriyormuş. Ama 12 haftalık kürlerde yeterli olabiliyor deniyor.
Yada sadece 400 mg boldenon ve testo ile birlikte girmeyi düşünüyorum 12 hafta Belki ilk iki hafta dianbol kullanabilirim.
Fakat forumda da aradım; bu iki ilacı kullanıp verim alabilen varmı diye, bulamadım.
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Sal Şub 09, 2016 4:59 pm

@dogukan62

Ben subkutan olarak sadece testosterone, trenbolone ve hCG denedim. Hepsi de subkutan olarak etki ediyor.

Bildiğim kadarıyla subkutan olarak 0.5 ml üzerinde yapılan enjeksiyonlar, enjeksiyon bölgesine bağlı olarak cilt altında şişlik ve ağrıya neden oluyormuş. Arğı yağ miktarının azlığıyla da bağlantılı olabilir. Bu nedenle hacmi azaltmak için yoğun ilaçları kullanmaya çalışıyorum.

Testosterone olarak enanthate 300mg/ml yoğunlukta kullanıyorum.
Enjeksiyonları pazartesi ve perşembe 0.25 ml - 75mg yapıyorum.

Trenbolone olarak enanthate 200mg/ml yoğunlukta kullanıyorum.
Enjeksiyonları hergün 0.25 ml - 50mg yapıyorum.

En yüksek enjeksiyon karından 0.50ml denedim (test + tren) biraz ağrıdı ama çok problem olmadı.

Kullandığım dozlarda testosteronun etkilerini hissetmiyorum ama trenbolone beni biraz şaşırttı. Enanthate esterini kullanıyorum ve enjeksiyondan sonraki bir kaç saat içerisinde nabız hızlanması, tansiyon artışı olarak treni hissetmeye başlıyorum. Etkiler yaklaşık 5-6 saat içerisinde en yüksek seviyeye ulaşıyor. 24 saat sonra epey azalıyor, 48 saat sonra tamamen kayboluyor. Bu tecrübeme göre sanki tren enanthate esteri subkutan olarak uygulandığında acetate esteri gibi etki ediyor olabilir.

Internette 500mg'lik test-e, 600mg'lik deca ve boldenone görüyorum. Bunları da subkutan denemek isterim ama daha cesaret edemedim. Bu yoğunlukta ilaçlarla mesela haftalık 500mg test-e, 300mg deca, 750mg boldenone hacim olarak günlük sadece 0.40mg yapıyor.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Mesajgönderen Meto » Çrş Şub 10, 2016 3:28 pm

Merhaba,
Kürümü şu şekilde yapmaya karar verdim.
1-12 Hafta TESTO E. 500 mg
1-12 Hafta BOLDENON 300 mg
1-10 Hafta DECA. 200 mg