Testosteron Enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Testosteron Enanthate+Primobolan+Dianabol+Clenbuterol

Mesajgönderen dogukan62 » Çrş Şub 10, 2016 9:16 pm

@ati88

bende sonraki hafta enjeksiyonumda subkutan denemeyi düşünüyorum. Ağrı ve şişlik kas içine yapınca da oluyor sıkıntı değil alıştık zaten :) 500 mg testosterone enanthate 250mg/ml şeklinde 2 ml deneyeceğim.
Güzel yorumun için sağol.

@meto

su tutumu kalıcı değil kür sonunda istemesen de gidiyor zaten. Winstrol ü kullanmana gerek yok. Boldenon-deca ikisinden birini seçebilirsin.

1-12 hafta Testosterone enanthate 500 mg
1-10 hafta Deca 400 mg
1-6 hafta Dianabol 40 mg

veya

1-12 hafta Testosterone enanthate 500 mg
1-12 hafta Boldenone 400 mg
1-6 hafta Dianabol 40 mg

boldenonu 16 haftaya kadar uzatabilirsin dozajıda 600 mgye kadar çekebilirsin. Yani ben denedim ve bu şekilde sonuç aldım. Boldenone uzun kullanımlarda güzel kütle bırakıyor.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen ati88 » Prş Şub 11, 2016 3:31 pm

@dogukan62

Bence 2ml bir seferde tek noktaya subkutan için çok çok fazla. Elim alışana kadar ilk bir kaç seferde 0.25ml enjekte ettim. Karın dışında yeni bir bölgeye subkutan enjeksiyon yapacak olursam yine bir seferde en fazla 0.50ml enjekte ederim.

Tren-e kullanmamın nedeni de zaten günlük enjeksiyon hacmini düşük tutabiliyorum ve diğer steroidlerle karşılaştırınca daha az enjeksiyon hacmiyle şimdilik istediğim sonucu alabiliyorum.

Subkutan enjeksiyonda olan ağrı kas içine yapılan enjeksiyondan daha farklı. (Yoksa acı mı demeliydim?)
Cildinin altında bir şişliğin olduğunu hissediyorsun. Birşey temas ettiği zaman da batma gibi bir acı oluyor. Sanki derine kıymık batmış ve birşey onun üzerine bastırıyor gibi. Cildin altında kalan yağ emilip kaybolana kadar hassaslık devam ediyor. Özellikle karından yapınca otururken pantolonun kemer kısmı temas ediyorsa çok rahatsız ediyor.

Başka türlü tarif etmem gerekirse, verdiği rahatsızlık ve acı kas içine yapılmak istenen ama cilt altına sızan enjeksiyonlara benziyor. Bir keresinde kendi kendime kalçaya 1.5ml yaptım, ama herhalde arkaya tam dönüp iyi z-track yapamadım. Yağlar cilt altına kaçtı, ve emilene kadar neredeyse bir hafta boyunca orada kalmıştı ve bahsettiğim gibi dokununca hassaslık oluşmuştu.

@meto
kusura bakma başlığının konusunu dağıttık biraz :)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Meto » Cum Şub 12, 2016 2:27 pm

Nedemek, önemli değil. Bende bilgileniyorım aynı zamanda.
Meto
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Mesajgönderen Meto » Cum Şub 12, 2016 2:43 pm

Dogukan62

Bahsettiiğin gibi bu şekilde de küre girmeyi düşündüm, fakat çevremdeki tecrübeli kişilerle paylaştığımda kesinlikle deca ve boldenon, ikisinide bi kürde alırsan daha iyi etki edeceğini söylediler.
Bende sadece 400 deca yada sadece 500 boldenon vuracağıma, 200 deca 300 boldenon vurmaya karar verdim, 10. Haftada decayı kesip 500mg boldenonla 2 hafta daha devam etmeyi düşünüyorum. Bu şekilde daha iyi daha kuru bir vicut olacagı kanatındayım. Ama haftada 3 kerede enjeksiyon yapmak tedirgin etmiyor değil. İğnelerle pek aram yok :)
Kendi kanatımca dianbolun bana vereceği faydasından çok zararı gözümü korkutuyor, bence tamamen gereksiz, en azından benim vicuduma göre.
Son 5 hafta için winstrol da kesin karar kıldım. Fakat deca ve boldenon ikisini aynı kürde bahsettiğim dozajlarda almakta hala çelşkideyim.
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen Meto » Cum Şub 19, 2016 9:28 pm

Arkaşlar, kısa ester girmeye karar verdim. Propionat be primpbolon. Bana en iyi bunların etki göstereceğine inanıyorum. En azından benim vicuduma isteklerime göre.. Sizce bu ilaçları kombine etmemde bir sakınca olur mu?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen mhmt22 » Çrş Şub 24, 2016 10:55 pm

Merhaba boldenon yapacaksan testo dan 1 hafta önce kesilir eğer kür de deca varsa testo dan 2 hafta önce kesilir eğer primo varsa testo ile aynı hafta kesilir ilaçları ve pct dönemini ayarlamak için ilaçların yarılanma sürelerine bir göz atmani öneririm ikincisi ilk kur de benim gorusum ve çoğu kişinin ortak görüşü deca-tren-sustanon gibi ağır ilaçlar olmaz olmamalı. Bence ilk kur de primobalon testo en. dianabol tercih etmen enjeksiyon lara gelirse haftada ikiye bölmeni öneririm pazartesi ve perşembe günleri pct ye ise 2 hafta sonra başlamalısın
Kur den önce kan testi yaptırarak hormon değerlerine baktır ve kur den sonra pct den önce ve pct den sonra muhakkak yaptırmaya bak clenbuterol gelirse o kur de kullanma kullanırsan kur den sonra 4 hafta sadece kullan beslenmene aynı düzende devam et
mhmt22
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Meto » Prş Şub 25, 2016 5:24 am

Cok karar değiştirdim. Ama kolay iş değil, ilk kür olacak. Tedirginlik ister istemez olıyor. İlaçları aldım enn sonunda. Cypioante ve boldenon kürünü yapmaya karar verdik. Sizce etkisi nasıl olur?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen mhmt22 » Prş Şub 25, 2016 9:39 pm

Dostum senin kararin ne oldu onu yazarsan kurunu mct ve pct ni ona gore yorum yapalim kac hafta kac mg bunlari da yaz daha saglikli yardimci oluruz
mhmt22
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen Meto » Cum Şub 26, 2016 6:06 am

İlaçları aldım. Yarın başlıycam kısmetse. Cypionatr ve boldenon. İlk hafta vücuttaki tepkiyi öğrenmek için 250 cypionate 200 bold. Diğer haftalar 500 tes, 400 bol.
Kür esnasında 3 günde bir arimidex. Ve hergün bir tablet proviron + c vitamini+omega+çinko vs. Takviyeler kuşşamacağım. İnşallah zararsız bir şekilde cıkarız bu işten
En son Meto tarafından Cum Şub 26, 2016 6:08 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen mhmt22 » Cum Şub 26, 2016 12:22 pm

arimidex varsa provirona gerek yok 3 gunde 05mg yarim tablet arimidex al
ilk ve son hafta lar 250mg testo 200mg boldenon yaparsin
E vitamini almani oneririm 750-1000iu gunde
Zinco 1 tablet gunde
Multi vitamin 1 tablet
Balik yagi 1-2 tablet en yuksek mg den