DEFİNASYON KÜRÜ YARDIM LAZIM..

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

DEFİNASYON KÜRÜ YARDIM LAZIM..

Mesajgönderen 55demirbilek » Çrş Şub 10, 2016 3:47 pm

4 yıldır vg yapıyorum ilk kürüm 5 ay önce bitti.. bulk kürüydü enatat dianabol boldenon güzel sonuç aldım.
Definasyonda Propionat, masteron, winstrol(tablet) ve tren act. Yapmak istiyorum.. 12 haftalık olucak. İlk 2 hafta tren olmucak.. sizce nasıl olur? Pct nasl olmalı? Şuan 99 kg boy 1.83 yağ oranım %19.. geniş çatılıyım iri vücudum .. önerilerinizi bekliyorum. Çok ağır olurmu 4 ilaç? Nelere dikkat etmeliyim?
55demirbilek
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: DEFİNASYON KÜRÜ YARDIM LAZIM..

Mesajgönderen lennox77 » Prş Şub 11, 2016 10:43 pm

2.kürden Trenbolone düşünmenizin nedeni nedir ?
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen 55demirbilek » Cum Şub 12, 2016 1:24 pm

İlk 2 hafta tren olmucak hocam sonra küçük dozajlarda olsun dedi kürü yazan kişi. Sizce mantıksızmı? Olursa ne olur olmazsa ne olur? Nelere dikkat etmeliyim
55demirbilek
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum Şub 12, 2016 3:37 pm

Definasyon sırasında estrojeni kontrol ettiğiniz takdirde her steroidi kullanabilirsiniz.
Steroid kullanmaktaki esas amaç kas kaybetmeyi engellemekse her steroid bu işi görür.

Bazı steroidlerin kendilerine has geçici özellikleri de vardır.
Mesela dianabol, anadrol, deca cilt altında su toplatır. Alınan su ilaçları bırakınca kısa sürede geçer.

Benzer şekilde masteron ve winstrol de cilt altında su kaybettirir. Damarlı ve kuru bir görüntü ortaya çıkar. Ve aynı şekilde ilaçları bırakınca vücut kısa sürede eski haline döner.
Fakat, masteron ve winstrol'ün bu "görsel" etkilerini görebilmek için yağ oranının hali hazırda %10 dan aşağıda olması gerekir.

Bence sizin durumunuzda masteron ve winstrol çok farklı etki yaratmayacaktır.
Hatta daha önce yaptığınızı söylediğiniz kür ile hatta biraz daha az dozlarda bile yağ yakabilirsiniz. Unutmayın ki yağ yakmak kas yapmaktan daha kolaydır, ve yağ oranı ne kadar fazlaysa o kadar hızlı yağ yakabilirsiniz.

Eğer amacınız özel bir olay için bu damarlı ve kuru görünümü kazanmak değilse -ki şu anki kilo ve yağ oranına göre söylüyorum - daha önce kullandığınızı söylediğiniz test-e ve boldenone ile %19'dan %10'a kadar çok güzel definasyon yapabilirsiniz.

Örnek olarak haftalık:
200mg testosterone enanthate
700mg boldenone

Düşük dozdan başlayarak tren de kullanabilirsiniz tabi ama bence treni ilk kullanacağınız kürünüz definasyon değil hacim kürü olsun. Tren karbohidratları kaslara depolama konusunda çok agresif bir steroid olduğu için definasyon sırasında vücudu karbohidratsız bırakırsanız kanda zaten az olan şekeri daha da düşürüp hipoglisemik (düşük kan şekeri) krizlere neden olabiliyor.

Tren eklemek isterseniz günde 30mg ile başlayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen metinav » Cmt Şub 13, 2016 6:00 pm

Bence iyi bir definasyon elde edebilirsin.
Testo prop haftalık 450-600 mg
Tren acetat haftalık 300 mg
İlk 8 hafta masteron 300 mg
Son dört hafta winstrol 40-50 mg
Bu şekilde devam edersen 12 hafta sonunda ciddi define olabilirsin.Tabi aromatize olmayı düşürmek için arimidex ve jineko için cabaseri unutmadan uygun dozda kullanman lazım.Yaza bu sana tavsiye ettiğim kürün aynısını yapıcam.Şu an sustanon bolde küründeyim hacim artışı için.Kilolarımız aynı bende 99 oldum boyum 1.83 m deri altı yağ oranım göbek bölgesinde genelde endomorf bir vücuda sahibim...Şimdiye kadar tam anlamıyla istediğim fiziğe kavuşamadım ama bu yaz hedefim buna ulaşmak :D
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen 55demirbilek » Çrş Şub 17, 2016 1:53 pm

Küre başladım. Haftalık 500 perpionat
300 masteron
300 tren act
30 mg winstrol
1 mgArimidex
1mg Cabaser

Dozajlar fazlamı sizce defnsyon için
55demirbilek
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Çrş Şub 17, 2016 3:10 pm

Yok fazla değil kilona göre tren az bile ama olsun sinerjik çalışacağından güzel etki alacaksın.Beslenmene dikkat edersen verimli bir definasyon elde edersin.Yağdan ve kan şekerini hemen düşüren karbolardan uzak dur.Bol protein ve bulgur kabuklu prinç veya yulaf yiyebilirsin.Tuzu azaltırsan vücudun su tutumunu azaltır.Devamlı su iç ama tuz almadığın için su geldiği gibi gider.Bu süreci potasyum alarak hızlandırabilirsin ama prof değilsin gerek yok...Çok tekrarlı ağırlık yanında kardiyo çalışmalarını arttır.Kas kaybı yaşarım diye endişelenme...Yorgunluk yaşarsan ileriki haftalarda karboyu arttır...
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen 55demirbilek » Çrş Şub 17, 2016 10:46 pm

Kas kaybından ziyade kas artışı yaşarım diye tahmin ediyorum bu kürde.
55demirbilek
Yeni Üye

Mesajgönderen 55demirbilek » Cum Şub 26, 2016 11:58 pm

TREN PERPİONAT VE MASTERONU KARIŞTIRIP AYNI ANDA VURABİLİR MİYİM? KALÇAMDA KÜÇÜK BEZE OLDU CANIM YANIYOR BAYA. OMUZA VEYA BACAĞA MI VURSAM? KALÇA 2 HAFTA BİTTİ AMA SIKINTI OLDU YA TAVSİYENİZ NEDİR?
55demirbilek
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir