testosterone propionate kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

testosterone propionate kürü

Mesajgönderen hebennekal » Cum Şub 12, 2016 3:08 am

daha önce sustanon primabolan kürü yapmış ve kür olayının başında olan biri olarak sadece testosterone propionate kürü yapmayı düşünüyorum en temel sebebi de daha önce forumda 'testosterone propionate aromatize olmayacağından saç dökülmesine sebebiyet vermez' minvalinde bir şey okudum.Gerçi kellik yok da yine de takıntım olan tek nokta saç olduğu için bu konuya önem veriyorum.Kullananlar ve ilacın etkilerini bilenler deca, tren, dianabol, sustanon gibi ilaçların yanında testosterone propionate daha mı masum kalıyor? Kısa esterli olması tek başına kür yapılması için yeterli midir?
hebennekal
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: testosterone propionate kürü

Mesajgönderen Meto » Sal Şub 16, 2016 6:15 am

Bende pripionat kürüne girmeyi düşünüyorum. Pripiomat ve daca kürü. Uzun ester ve kısa ester aynı kürde olmamsı gerektiğini savunanlar var, bazılarınında alakası olmadıgını savunuyor.
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Sal Şub 16, 2016 6:37 pm

Meto kısa ester ve uzun esterler bir kaç anabolik dışında uygun değil...
Define olmak isteyen kısa ester testo ve kısa ester anabolik kullanmalı.
Hacim ve bulk isteyen uzun ester depot tipi testo ve yine uzun yarılanma süresi olan anabolikler kullansın.

Örnek: testo propionat yanında primobolan-boldenon veya tren uyumludur.Trenin uzun esteri de uyar nadir uyumlu anaboliklerdendir.
Testo enantat veya mix sustanon yanında primobolan-boldenon-deca-tren-danabol gayet uyumludur...

Prof olanlar uzun kısa ester uyumunu daha iyi biliyorlar ve özel amaçlar için kür oluşturuyorlar ama bize uygun değil...
Ben uzun ester testo sustanon ile kısa ester tren acetat kullanmıştım senin mantıkla ve hüsrana uğradım...Kurumak bir tarafa yağlandım su tuttum...Sustanon yerine propionat kullansaydım istediğime ulaşmış olacaktım...Sana örnek olsun... :D
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Meto » Cum Şub 19, 2016 5:08 am

Metinav yorumların için teşekkürler,
Propianat ve primmobolan kullanları cok duydum. Yabacı sitelerde de araştırma yaptın. Ama hiç before after fotoları göremedim.
Propianat daha iyi, temiz kas kütlesi kazandırabiliyormus. Amacım ne cok kurumak nede cok fazlan hacim almak.
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen hebennekal » Cmt Şub 20, 2016 12:12 am

Meto yazdı:Metinav yorumların için teşekkürler,
Propianat ve primmobolan kullanları cok duydum. Yabacı sitelerde de araştırma yaptın. Ama hiç before after fotoları göremedim.
Propianat daha iyi, temiz kas kütlesi kazandırabiliyormus. Amacım ne cok kurumak nede cok fazlan hacim almak.

Propianat ve primmobolan kullanan çok arkadaşım oldu, aslında biraz kendi vücut yapınla ilgili yağ oranı yüksek olanlar primabolan yüzünden biraz daha sulu bir form tuttular, daha yağsız olanlar daha define bir hal aldıar, tabi dozlar da önemli.
hebennekal
Yeni Üye

Mesajgönderen Meto » Cmt Şub 20, 2016 8:30 am

%12 gibi bir yağ oranım var. Boy 183, kg 84 . Kaliteli karbonhidrat ve yüksek proteinli bir beslenme yapıcam.
Testo ent. Göre propionat ın yan etkilerinin daha az olduğunu duydum.
Dozajlar haftalık,
300 propionat
300 primobolon
İki ilacın karıştırarak 2 ve ya 3 günde bir vurmayı düşünüyorum.
Sence nasıl?
Meto
Yeni Üye

Mesajgönderen hebennekal » Cmt Şub 20, 2016 6:21 pm

Meto yazdı:%12 gibi bir yağ oranım var. Boy 183, kg 84 . Kaliteli karbonhidrat ve yüksek proteinli bir beslenme yapıcam.
Testo ent. Göre propionat ın yan etkilerinin daha az olduğunu duydum.
Dozajlar haftalık,
300 propionat
300 primobolon
İki ilacın karıştırarak 2 ve ya 3 günde bir vurmayı düşünüyorum.
Sence nasıl?

yan etki olayı tamamen vücudunun vereceği tepkiyle alakalı, örneğin sustanondan verim alamayan biri propionattan çok fazla verim alabiliyor, yağ oranın da çok yüksek değil propionat'ın dozajını yükseltebilirsin, kilona göre az gelebilir ( kendimden örnek vereyim 87 kg olarak sustanon primabolan kürü yapmıştım, 250 sustanın 300 primabolan az gelmişti, yüksek bir verim alamadım yani, ama yine de sen bilirsin, bir dene ona göre dozajları ayarlarsın)
hebennekal
Yeni Üye

Mesajgönderen Meto » Pzt Şub 22, 2016 4:42 pm

Propionat ile primobolon kombine edilebiliyormıs. Fakat ikiside cok ters ilaçlar deniyor biri su tutarken önürü sı atoyor ve iyi verim alınmaz deniliyor. Cok kararsız kaldım. Amaç belli genelde herkezin istediği, yağ hacmini azartıp kas artışı yapmak.
Meto
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir