İlk kür Enjeksiyon hakkında! !!

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

İlk kür Enjeksiyon hakkında! !!

Mesajgönderen kotto » Cum Şub 12, 2016 8:49 pm

Herkese iyi günler ilk kürüme başladım ilk enjeksiyonu yaptım bacaktan yaptım kendi başıma daha kolay oldu temiz is oldu diye düşünüyorum bacaktan veya kalcadan yapmak arasında bir fark var mı bi de ıgneyi saplayinca damara gelmiş mi gelmemiş mi diye kontrol ediyoruz ya biraz geri çekince hava pitircigı geldi o hava pitircigina bişey yapamiyoruz dimi aynı şekil veriyoruz kasa birde eğer damara geldiyse pistonu çekince kan gelirse kan ilaca mi karışıyor karisirsa o ilaç kullanilir mi başka bi yere batırılip?
kotto
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: İlk kür Enjeksiyon hakkında! !!

Mesajgönderen kotto » Cum Şub 12, 2016 9:02 pm

Birde kullandiim ilaç testesteron cypionate. Ne zaman etkisini gösterir fayda sağlamaya ne zaman başlar?
kotto
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Cum Şub 12, 2016 9:44 pm

eğer hava baloncuğu gelirse kastasındır sıkıntı yok. Ama damara falan gelirse kan gelir. Sinire deydiğinde ise bacağın ani uyuşuyor. cypionate 14 günde kanda yarılanıyor diye biliyorum.
kan geldiyse artık o bölgeye enjeksiyon yapma başka bir yer seç. sağ bacağınsa sol olabilir. Bende 1 sefer omuzdan kan geldi, ilacın içine karıştı. Çıkartıp bacağıma yaptım bir sıkıntı olmadı.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen kotto » Cum Şub 12, 2016 11:38 pm

Teşekkür ederim cevabiniz için Son bi sorum daha var ben biraz yan tarafa doğru vurdum dış tarafa doğru ortadan dimdik mi sokmak lazım bi önemi var mı bunun
kotto
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Cmt Şub 13, 2016 5:36 pm

Kalçadan ve kalçanında iğne yapılan bölümü kullanıldığında, böyle damara sinire vb. denk gelme derdi yok veya minumumda...Ben 5. kürümü yapıyorum şimdiye kadar kalçayı kullandım ve hiç kontrol etme gereği hissetmedim.Kan çıkması gayet normal bir çok dokuyu delerek geçiyorsun...Ayrıca ilacın sonuçta karıştığı yer yine kan olmakta...Çok fazla takmayın pimpirik olmanın anlamı yok.
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir