Kür biteli 5ay oldu isteksizlik, ereksiyon problemleri

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür biteli 5ay oldu isteksizlik, ereksiyon problemleri

Mesajgönderen Theunal » Cmt Şub 13, 2016 6:41 am

Öncelikle Merhaba arkadaşlar. Sizlerle aylardir aklima takilan bi konuyu paylasmak istiyorum, umarim bana yardimci olabilecek birileri vardir.
Yaklasik bundan 5 ay once 2. Kürümü tamamladim toplamda 18haftalik bi kür uyguladim
1-5hafta 400mg boldenone
1-20hafta 500mg testo enenthat
8-18haft trenbolone enenthat 300mg
8-18hafta masteron 300mg
Kür esnasinda trenbolone ye basladigim haftalarda Pazartesi,Carsamba,Cuma olmak uzere 0,5-1mg arasi Arimidex ve Cabaser kullandim
Kür sonrasi 1 ay boyunca gunluk 40'mg nolvadex ve 1500pregnyl 3 vuruma bolup 1 ay boyunca pct olarak kullanildi.
Evet abilerim,kardeşlerim bu benim 2. Kürüm ilk kürüm yaklasi 1 yil once klasik bolde kuru uygulamistim 2. Kurumde kuru kas kutlesi hedefiyle boyle bi kur ornegi sunuldu onume bende baslamaya karar verdim.
Sorun şu kür biteli 5 oldu ve bende hala bi isteksizlik,ereksiyon,istedigim kivama hic gelmiyor :?: tabi hep yumusak bi durumda ve ben bunun piskolojik olmadigini dusunuyorum. Bir cok partner degistirdim ve hala bu sorunu asamiyor. Hocalarima danistim 5000pregnyl al dediler pctden 1 ay sonra 5000lik pregnylde 3e bolup 3 vurum yaptim fakat fayda etmedi. Bu dueumdan nasil cikacagimi bilmiyorum bana akil verecek bu durumlari yasamis arkadaslardan yardim bekliyorum. Tesekkurler
Theunal
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür biteli 5ay oldu isteksizlik, ereksiyon problemleri

Mesajgönderen yeahbuddy » Cmt Şub 13, 2016 10:20 am

Zaman geçirmeden bir hekime görünün hocam
Kullanıcı avatarı
yeahbuddy
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen dogukan62 » Cmt Şub 13, 2016 3:30 pm

total,free testosteron, östrojen, prolaktin gibi değerlerine baktırmanı öneririm.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen metinav » Cmt Şub 13, 2016 5:30 pm

O sana kür yazan hoca dediğin beyinsizlere laf ederdim de boşver...
Saçma sapan çorba gibi kürler yaptığınız için böyle sonuçlar normaldir.

Total testo, e2 , prolaktin, lh, fsh hormonlarını içeren bir test yaptır sonucunu buraya yaz durumuna bakalım...Sabah aç karına yaptırman lazım yoksa sonuçlar değişik çıkar...

Kafaya göre ilaç kullanmanın faydadan çok zararı var, bu nedenle durumu görüp o şekilde tavsiyede bulunabiliriz...
Tren ağır bir steroid şartlarına uymadığın takdirde böyle sonuçlar doğurabiliyor.Deca ve trende uzun süreli geçmeyen ereksiyon sorunları yaşanıyor...
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 27

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir