Yeni Kür Planım İçin Tavsiye ve Yorum Lütfen...

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yeni Kür Planım İçin Tavsiye ve Yorum Lütfen...

Mesajgönderen SADO » Cum Şub 26, 2016 1:21 pm

Merhaba arkadaşlar. deca enantant küründen çıkalı 1 ay oldu başlarda güzel giden kürüm aile bireylerinin sağlık sorunlarından ötürü spora vakit ayıramadım ve istediğim sonucu alamadan 9 haftada kestim.Yinede değişim gözle görülecek seviyede idi. Mayıs ayında definasyona yönelik kür girmek istiyorum.Aklımdakiler boldenon , propionat , oxendrol ve wistrol. kür planım şöyle:
1-15 hafta 300 mg propionat
1-15 hafta 400 mg boldenon
7-15 hafta 40 mg wistrol tb.
9-15 hafta 30 mg oxendrol tb.

kür süremi 15 hafta olarak düşündüm bu 16-17 de olabilir. aslında bi 20 haftada 2 yada 3 ünite hgh istiyorum ama fazlada zorlamış olurum vücudu diye çekiniyorumda.
Evet arkadaşlar kür planım bu şekilde tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum. Özellikle boldenon yerine şunu kullan diyeceğiniz bişey varsa o tavsiyeleride bekliyorum.
SADO
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 2

Re: Yeni Kür Planım İçin Tavsiye ve Yorum Lütfen...

Mesajgönderen mhmt22 » Pzr Şub 28, 2016 3:17 pm

Ilk oncelikle Merhaba definasyon kurun kacinci kur olacak ona gore yardimci olamaya calisayim yasin kac spor gecmisin ne kadar daha onceki kurlerinde hangi ilaclari kullandim herhangi bir saglik problemin varmi bunlari da belirtirsen ben ve burada ki arkadaslar daha saglikli yardimci oluruz
mhmt22
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen SADO » Çrş Mar 02, 2016 1:38 pm

İlk kürüm değil bundan öncede kürlere girdim.ilk defa definasyona yönelik bir küre gireceğim ve boldenon konusunda kafam biraz karışık.Bu ilaç hakkında pek bi kullanan bilgisi yok ve çok etkili değil şeklinde yazılar var. Bu yüzden kararsızım 15-16 haftamızı heba etmeyelim.
SADO
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 2

Mesajgönderen Meto » Prş Mar 03, 2016 9:14 am

Merhaba, ben de boldenon kürüne başladım bir hafta olıyor. İlk enjeksiyonı 2 gün önce yaptırdım,kalcamda hala agrısı var. Bide ilk hafta 250 mg vurdurmama rahmen. 500 olunca kim bilir ne olucak diye düşünmeye başladım. Tabi bu ağrı herkezde ve herzaman olacak diye birşey yok. Vuran kişi işin uzmanı ama belki biraz acele etmiştir, belki ben kendimi biraz fazla kastım. Sonuç olarak kendi tecrubemi paylaştım.
Meto
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir