Başlangıç Kürü ve PCT

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Başlangıç Kürü ve PCT

Mesajgönderen lifeforbody » Pzr Mar 13, 2016 8:41 pm

Merhabalar değerli forum üyeleri 1 2 hafta içerisinde ilk kürüme başlayacağım ve bildiklerimin yanındada sormak istediklerim var,şimdiden yorumlarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim.

Öncelikle yaşım 20 ve 3 seneyi aşkın vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum beslenmem ve idmanlarımı bilinçli ve düzenli bir şekilde devam ettiriyorum ve düzenli olarakta supplement desteğimi alıyorum.Sigara alkol kullanmıyorum fakat ara sıra psikolojik nedenlere dayalı uykusuzluk problemim oluyor haftada 1 2 gün o günleride off geçiyorum idmanlarım için.İlk kürümü yapmaya karar verdim ve kesinlikle düşük dozajda kullanmak istiyorum olası yan etkilerinden en aza indirgemek için çünkü endişe ettiğim bir konu.İlk Kür olarak;

Testosteron Enanthate 250mg 12 Hafta // Boldenon 200mg // Danabol 4-6 Hafta Günlük 30mg

Fakat yan etkileri en aza indirgemek için herkes farklı şeyler söylüyor bir sürü haptır falan filan nerdeyse kürden pahalı bir bütçe ortaya çıkıyor.Bilinçli bir şekilde kürle beraber kullanmam gereken ve kür sonrası (Testonun eski hale gelmesi ve testislerin büyümesi) için gerekli olan ZORUNLU yapmam gereken PCT'lerim nasıl olmalıdır ve kürle beraber ne kullanmalıyım bunları merak ediyorum.Extra olarak ilk kürüm için uygunmudur daha hafif birşeyler olabilirmi ? Bütün yorumlarınız için teşekkürler...
lifeforbody
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir