Başlangıç kürü hakkında öneriler

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Başlangıç kürü hakkında öneriler

Mesajgönderen Yondem » Cum Mar 25, 2016 5:04 pm

Öncelikle herkese merhabalar;

İlerleyen dönemde steroid kürüne başlamayı düşünüyorum ve bu konu hakkında araştırma yapmaya başladım, konu hakkında en doğru bilgi alabileceğim adresin burası olduğunu düşündüm ve sizlerin de bilgilerinden faydalanmak&fikirlerini almak adına bu konuyu açma gereği duydum.

Sormak istediğim soru 12 haftalık hacim kürü hakkında. Yaptığım araştırmalarda (forumdaki konular ve diğer internet sayfaları) kimileri Test E. + Boldenone ve Danabol'un yeterli olacağını söylüyor kimileri ise Test E. + Deca + Danabol öneriyor. Hatta Test E. + Deca + Boldenone bile diyenler var. Açıkçası ne yapacağımı tam olarak kestirememekle beraber ciddi anlamda da bir kafa karışıklığı yaşamaktayım. Sizce ne yapmalıyım ? Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa cidden çok sevinirim.

Şimdiden Teşekkürler..
Yondem
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 0

Re: Başlangıç kürü hakkında öneriler

Mesajgönderen AliPusat » Pzr Mar 27, 2016 4:15 pm

Aynı sorular benim kafamda da mevcut. Bende 8-9 haftalık bir kür yapacağım. Fakat bu sorulara cevap bulamadım.Bu arada bazıları da test. e. + primobolan + danabol diyor. Hatta sadece test. e. ve 4 hafta dianabol da olabiliyor yerli ve yabancı forum araştırmalarım sonucu gördüğüm kadarıyla.
AliPusat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen Yondem » Pzr Mar 27, 2016 9:33 pm

AliPusat yazdı:Aynı sorular benim kafamda da mevcut. Bende 8-9 haftalık bir kür yapacağım. Fakat bu sorulara cevap bulamadım.Bu arada bazıları da test. e. + primobolan + danabol diyor. Hatta sadece test. e. ve 4 hafta dianabol da olabiliyor yerli ve yabancı forum araştırmalarım sonucu gördüğüm kadarıyla.

Hacim kürü için 8-9 hafta az bi süre değil mi ? Uzun ester kürlerin 12 hafta civarı yapılmasının daha verimli olacağı söyleniyor gördüğüm kadarıyla
Yondem
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Mar 27, 2016 9:54 pm

Bu ilaçları ayrıntılı şekilde ben çok anlattım özel başlığı da var Boldenon'u ve Deca'yı tanıtan
Hafif bir kür isterseniz Boldenon daha uygundur,ilk kürlerde de bu yüzden tercih edilir
Deca da kullanılır ilk kürden ama parametresi etki/yan etki olarak aynı ilerler
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen AliPusat » Pzt Mar 28, 2016 11:52 am

Yondem yazdı:
AliPusat yazdı:Aynı sorular benim kafamda da mevcut. Bende 8-9 haftalık bir kür yapacağım. Fakat bu sorulara cevap bulamadım.Bu arada bazıları da test. e. + primobolan + danabol diyor. Hatta sadece test. e. ve 4 hafta dianabol da olabiliyor yerli ve yabancı forum araştırmalarım sonucu gördüğüm kadarıyla.

Hacim kürü için 8-9 hafta az bi süre değil mi ? Uzun ester kürlerin 12 hafta civarı yapılmasının daha verimli olacağı söyleniyor gördüğüm kadarıyla

12 hafta yapmak isterdim fakat 12 hafta sürem var şaunda yırtdışına çıkacağım. 8 hafta kür 4 hafta pct diye düşünüyorum.
AliPusat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0

Mesajgönderen Yondem » Pzt Mar 28, 2016 8:38 pm

lennox77 yazdı:Bu ilaçları ayrıntılı şekilde ben çok anlattım özel başlığı da var Boldenon'u ve Deca'yı tanıtan
Hafif bir kür isterseniz Boldenon daha uygundur,ilk kürlerde de bu yüzden tercih edilir
Deca da kullanılır ilk kürden ama parametresi etki/yan etki olarak aynı ilerler

Öneriniz ve bu mesajınızda da değindiğiniz bilgilendirici yazılar dahilinde Test E.&Boldenon + Danabol olarak başlamaya karar verdim. Yardımlarınız için teşekkürler, kür için önümde biraz daha zaman olsa da
şimdiden sonuçlarını merak ediyorum açıkçası.
Yondem
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir