Kür sırasında SAÇ DÜKÜLMESİne önlem.

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür sırasında SAÇ DÜKÜLMESİne önlem.

Mesajgönderen AliPusat » Prş Mar 31, 2016 10:04 pm

Daha önce kür sırasında saç dökülmesine karşı ne gibi önlem aldınız. Saw palmetto deniyo, Proscar çeyrek tablet deniyor. Fakat Proscar 6 ay gibi uzun vadede etki göstereceği için saw palmmetto kullanımı daha uygun deniliyor. Tecrübeleri ve fikirleri olanlar paylaşırsa herkese faydalı olur bu bilgi.
AliPusat
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür sırasında SAÇ DÜKÜLMESİne önlem.

Mesajgönderen mhmtonur » Cum Nis 08, 2016 10:45 am

3 gunde 1 sarimsak yagi ve corek otu yagiyla kur yapip gece yatmadan suruo sabah yikayarak koruyabilirsin
beni ailemde irsi olmasina ragmen hem deca kurundeyken hem tren kurundeyken cok cok iyii korudu
mhmtonur
Yeni Üye

Mesajgönderen AliPusat » Cmt Nis 09, 2016 7:49 pm

Bioxcın Forte aldım, saç diplerindeki DHT `yi engelliyorumuş. Şuanda bir dökülme olmadı. Dediğiniz de denenebilir.
AliPusat
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 16, 2016 1:57 pm

AliPusat yazdı:Daha önce kür sırasında saç dökülmesine karşı ne gibi önlem aldınız. Saw palmetto deniyo, Proscar çeyrek tablet deniyor. Fakat Proscar 6 ay gibi uzun vadede etki göstereceği için saw palmmetto kullanımı daha uygun deniliyor. Tecrübeleri ve fikirleri olanlar paylaşırsa herkese faydalı olur bu bilgi.

Saw palmmetto prostat için kullanılıyor diye biliyorum ben. Çinko kullanımı saç dökülmesinin önüne geçer. Eğer saçlarınız dökülmeye yatkınsa Ketoral şampuan kullanmanızı öneririm. İçinde dht baskılayıcı madde var diye biliyorum ben
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir