Kür sonunda şekilsiz büyüme sorunu

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür sonunda şekilsiz büyüme sorunu

Mesajgönderen freerunning » Cum Nis 15, 2016 8:11 pm

Meraba arkadaslar ben arada gelir sık sık konu acarim kürleri araştıran biriyim birşey farkettim salonda bi arkadasim küre girdi 10 15 kilo aldi 8 haftada bolde testo kürüne girdi ama sonucu beni tatmin etmedi kolu 40 cm oldu ama sekilsiz hani karton gibi sert sıkı sekilsiz bende giricem korkuyom öyle sekilsiz buyumek istemem bunun sebebi nedir
freerunning
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Kür sonunda şekilsiz büyüme sorunu

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 16, 2016 1:49 pm

Şekilsizden kastınız nedir acaba? Kuru ve sert olması mı?
Tabiiki her genetik aynı olmayacağı için herkes aynı kürden aynı etkiyi alması çok zordur. Belki siz daha fazla kilo alırsınız veya daha az ancak vucudunuz arkadaşınızın ki gibi olmayacağı kesin. Hiç bir vucut diğerine benzemez
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen freerunning » Pzr Nis 17, 2016 10:58 am

rcanbilgic yazdı:Şekilsizden kastınız nedir acaba? Kuru ve sert olması mı?
Tabiiki her genetik aynı olmayacağı için herkes aynı kürden aynı etkiyi alması çok zordur. Belki siz daha fazla kilo alırsınız veya daha az ancak vucudunuz arkadaşınızın ki gibi olmayacağı kesin. Hiç bir vucut diğerine benzemez

Yani söyle anlatayim kaslarimizi sıktıgimizda yumurta gibi görünüyor ya bicepslerimiz estetik adamda yok o karton gibi sert kol estetik gram yok odun tahta gibi karton gibi kol demek istedigim bu tabiki genetik ama ne biliyim tuaf geldi kanka
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Pzr Nis 17, 2016 12:34 pm

Demek istediğinizi anladım, dediğimiz gibi bu genetik bir durumdur, arkadaşınızın kas liflerinin şekli biçimsizdir nasıl ki bazılarının karın kaslarının çok biçimiz olması gibi. Böyle bi durum kanımca sizde oluşmaz. İlacın bir yan etkisi yada sonucu değildir bu yani
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen freerunning » Prş Nis 21, 2016 6:18 pm

rcanbilgic yazdı:Demek istediğinizi anladım, dediğimiz gibi bu genetik bir durumdur, arkadaşınızın kas liflerinin şekli biçimsizdir nasıl ki bazılarının karın kaslarının çok biçimiz olması gibi. Böyle bi durum kanımca sizde oluşmaz. İlacın bir yan etkisi yada sonucu değildir bu yani

tşk ederım :))
freerunning
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir