kür sonrası kası koruyamadım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

kür sonrası kası koruyamadım

Mesajgönderen tatar26 » Prş Nis 21, 2016 4:26 pm

kür sonrasında kolum 37 cmydi ilaç almadığım süreçte 3 hafta antrenmana gidemedim şuan kolum 33lere düştü 33,5 civarı aşırı moralim bozuk geri başlasam az buçuk toparlarmı acaba ?
tatar26
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: kür sonrası kası koruyamadım

Mesajgönderen rcanbilgic » Prş Nis 21, 2016 9:26 pm

Bünyenizle alakalı olur bence, eğer metabolizması çok hızlı çalışan ektomorflardansanız, bu toparlama süreci size istediğinizi vermeyebilir, ama kolay su tutabilen bir vücudunuz varsa, bir miktar toparlayabilirsiniz.
Ancak kürün bitimiyle beraber beslenmenize ve antrenmana dikkat etmeye devam etseydiniz, hiç bir kayba uğramayacaktınız belkide.
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen ati88 » Cum Nis 22, 2016 9:27 am

steroid dünyasına hoşgeldin.
herkes bir kürde daha önce bahsettiğin gibi 8 cm kol yapsa idi (29 cm'den 37 cm'ye) herkes en fazla 3 kürde 53 cm Mr Olympia bicepslerine sahip olurdu ve senelerce steroid kullanan ve kullanmış olan hiç kimse göremezdik.

rcanbilgic'e katılıyorum. Geröek kas ve su kütlesi ayrımını yapabilmek lazım. Kürde boldenone kullanmışsın. Boldenone vücuttan iki-üç hafta içinde atılır. Daha önce de senin başka bir sorunda geçici olarak artan glikojen depolanmasından ve bunu kaslardaki yoğunluğu koruyarak sağlamak için olan su tutumundan bahsetmiştim. Büyük ihtimalle bu üç haftalık sürede boldenon vücudundan tamamen çıktı ve boldenone kaynaklı olan glikojen ve su da atıldı.

Yoksa bence üç hafta antreman yapmayarak gerçek kas kütlenden (kaslardaki proteinden bahsediyorum) o kadar kaybetmen pek mümkün değil. Antreman yapmadığın için en fazla yarım veya bir santim kaybedersin, o da antremandan gelen adaptasyon sonucunda artan glikojen deposunun azalmasından kaynaklanır. Tekrar antremana başladığında kaslar eski haline geri gelir.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen tatar26 » Cmt Nis 23, 2016 1:01 am

ati88 saolun hocam açtığım başlıklarda bilgilendirici mesajlarınız mutlaka oluyor ilginizden dolayı teşekkür ederim eksik olmayın :) 37 cm kolu gerçekten yüzde yüz kas olarak yapmış olsaydım ve kaybetseydim üzülürdüm cidden suysa gitsin bişey olmaz :D
tatar26
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir