Hacim Tablet Kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Hacim Tablet Kürü

Mesajgönderen Utk4n » Çrş Nis 27, 2016 3:09 pm

Forumdaki neredeyse amacıma uygun olacak bütün başlıkları okudum. 8 ay boyunca bütün olumlu koşullarla (beslenme,supplement,uyku vb.) bu sporu yaptım amacım kilo almaktı çünkü metabolizması hızlı çalışan biriyim adlandırıldığı gibi ektomorfum. Bir türlü kilo alamadım 65dim 70 oldum bu kadar zaman içerisinde ama her yerimde bir değişim, farklılık olmasına rağmen ğöğüslerimde gram değişim büyüme yoktu ve çirkin gözüküyordu artık omuzların 138 olmasından sonra gögüslerimin hiç olmaması bana sporu bıraktırdı. Şu an kilo veriyorum tekrardan sporu bıraktığım için 62 oldum. yaşım 23 boyum 183 kilom 62 şu an. sormak istediğim tablet kür ile tekrar eski beslenmeme dönüp supplement kullanıp üstüne tablet kürü yapsam gögüslerimi bir şekilde 3 4 cm de olsa en azından büyütebilir miyim?

bir kaç siteye de baktım bulabildiklerim enjeksiyon kesinlikle düşünmüyorum sadece tablet kullanımım olacak yaparsam.

danabol ve nolvadex kürü var hazır paket olarak. - 8 HAFTA
danabol , winstol, proviron var hazır paket olarak. - 6 HAFTA
(testesteronsuz kür olmaz denilmiş çoğu yerde pek bilgili olmadığım için hep enjeksiyon olarak gördüm o yüzden bunlar ne biçim diyip kestirip atmayın lütfen bunları satılan siteden paket olarak buldum ondan sormak istedim.)

bunlara eklemem ya da çıkartmam gereken bir şey var mı yoksa bu haliyle mi almalıyım. yol gösterip, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Utk4n
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Hacim Tablet Kürü

Mesajgönderen rcanbilgic » Çrş Nis 27, 2016 6:08 pm

Testosuz kür olmaz çok doğru bir laf, sen danabolü testosuz kullanmaya çalışırsan kendini ateşe atmış olursun.

Enjeksiyon o kadar çok korkulacak bir şey değil, bir kaç defa yap veya yaptır direk alışıyosun zaten. Ayrıca danabol diyosun ve winstrol diyosun ikisini aynı anda karaciğerin kaldırmaz keza ikiside farklı amaca uygun ilaçlar. Ciddi bir kür düşünüyosan
10 veya 12 hafta Testo-Enanthat
ilk 4 hafta danabol kullanabilirsin günde 30mg
10 veya 12 hafta primonolan veya sadece testo devam edebilirsin. Bu kür için daha fazla detay istersen forumu araştırman yeterli bu şekilde kür yapmış bir çok arkadaş var.
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Utk4n » Çrş Nis 27, 2016 11:57 pm

rcanbilgic yazdı:Testosuz kür olmaz çok doğru bir laf, sen danabolü testosuz kullanmaya çalışırsan kendini ateşe atmış olursun.

Enjeksiyon o kadar çok korkulacak bir şey değil, bir kaç defa yap veya yaptır direk alışıyosun zaten. Ayrıca danabol diyosun ve winstrol diyosun ikisini aynı anda karaciğerin kaldırmaz keza ikiside farklı amaca uygun ilaçlar. Ciddi bir kür düşünüyosan
10 veya 12 hafta Testo-Enanthat
ilk 4 hafta danabol kullanabilirsin günde 30mg
10 veya 12 hafta primonolan veya sadece testo devam edebilirsin. Bu kür için daha fazla detay istersen forumu araştırman yeterli bu şekilde kür yapmış bir çok arkadaş var.

ilginliz ve yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle. öyle çok şeyler kullanmak istemiyorum ilk olacağından ve duruma alışkın olmadığımdan dediğiniz şekilde 4 hafta danabol ve 10 hafta testo kullanıp üstüne supplement takviyesi yaparsam da uygun olur yani.
onları aslında ben demedim hocam sitede paket olarak sunulmuş bende uygun mu değil mi diye bilgili arkadaşlara sormak amacıyla yazdım forumda da yeterince okudum fakat soruyu ben sormayınca sanki tam tatmin olmadım gibi o yüzden kendim sormak istedim anlayışla karşılayacağınızı umarım :).
dediğiniz olay 1. paketi alıp üstüne sadece testo ekleyeceğim değil mi ?
250 mg testo mu alayım 200 mg mi alayım marka öneriniz varsa o yoldan da gidebilirim. enjeksiyon olayına çok girmek istemiyorum çevremde yardımcı olacak pek insan yok testoyu da anca rica edip haftada 1 vurdurabilirim yoksa insanları da uğraştırmak istemiyorum.
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Prş Nis 28, 2016 8:25 am

O paketi direk o sekilde almayin cunku nolvadeks cok ihtiyac kalinmazsa kullanilmasi gereken bir ilac degil bence. Kure gelecek olursak
1-4 hafta gunde 30mg danabol
1-4 hafta 250mg testo-enanthat
4-8 hafta 500mg testo-enanthat
8-10 hafta 250mg testo-enanthat
Kür icinde 2 gunde bir yarim tablet arimidex, kesinlikle ve kesinlikle karaciger koruyucu (NAC veya bitkisel)
Elbette vitaminleri eksik etmemek gerek ekstra c vitamini ve b-complex vitamini. Beraberinde olasi sac dokulmesi icin ve vucudun testo uretimi surdurmek icin çinko minerali.

Kürde danabok disinda anabolizan olmadigi icin bence prengly kullanimina gerek yok.

Bunun disinda en onemli konu da tabiiki beslenmeniz. Makro ve kalori hesabi ile gunluk en az 4000 kaloriye yakin kalori tuketmeniz ve bunun icin en uygun gidalari secmeniz gerekiyor. Cunku beslenme olmayinca ilaclardan bile etki gorememek mumkun olabiliyor
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Prş Nis 28, 2016 11:30 am

En iyi tablet kürü açıklıyorum:

12 hafta (daha uzun kürlerde tabletin bataryası çok yorulacağı için şarj takviyesi almak gerekebilir) boyunca tabletimizi ve MFP uygulamasını her gün kullanarak yediklerimizi ve yaktıklarımızı kayıt ediyoruz. Termodinamiğin birinci yasası sayesinde de kilo alıp verebiliyoruz. Hepsi bu.

Bonus: Ektomorf, mesomorf, endomorf olarak adlandırılan vücut somatotip öalışmasının hiç bir bilimsel dayanağı yoktur. Metabolizmaya etki eden hormonel faliyetler konusunda hiçbir ipucu vermez. Somatotipler, yanlış olarak, sadece insanları iskelet yapılarına göre sınıflandırır. Ektomorf yoktur. Az beslenen insan vardır.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Utk4n » Prş Nis 28, 2016 12:04 pm

@rcanbilgic

arimidex ile nolvadex aynı görevi görüyor diye okudum bir kaç yerde? Peki testesteronu hangi günler vurmalıyım?
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Prş Nis 28, 2016 12:06 pm

ati88 yazdı:En iyi tablet kürü açıklıyorum:

12 hafta (daha uzun kürlerde tabletin bataryası çok yorulacağı için şarj takviyesi almak gerekebilir) boyunca tabletimizi ve MFP uygulamasını her gün kullanarak yediklerimizi ve yaktıklarımızı kayıt ediyoruz. Termodinamiğin birinci yasası sayesinde de kilo alıp verebiliyoruz. Hepsi bu.

Bonus: Ektomorf, mesomorf, endomorf olarak adlandırılan vücut somatotip öalışmasının hiç bir bilimsel dayanağı yoktur. Metabolizmaya etki eden hormonel faliyetler konusunda hiçbir ipucu vermez. Somatotipler, yanlış olarak, sadece insanları iskelet yapılarına göre sınıflandırır. Ektomorf yoktur. Az beslenen insan vardır.

az beslenme gibi bir olanağım yok hocam ben günde 3 kere tuvalete çıkan insanım kahvaltıdan sonra öğle yemeğinden sonra akşam yemeğinden sonra metabolizmasal birazda benimki. tabiki vücut şekilleri hakkında bilgim yok o yüzden bir şey diyemiyorum ama durumum bu :) ben sadece sorduğum soruların cevaplarını istiyorum, ilgilenim cevap verdiğin için de teşekkür ederim :)
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Cum Nis 29, 2016 9:12 am

Anlattıklarım tamamen senin sorduğun soruyla alakalı olmasa burada yazar mıyım hiç? :)

Ben senin metobolizmanın hızlı olup olmadığını sorgulamıyorum. 70 kilodan 62 kiloya düşmüşsün. Bunun sporu bırakmakla alakalı olduğuna inanmak pek mümkün değil. Zaten spordan önce de 65 kiloymuşsun. Fizik kanunları ortada. Metobolizma hızlı olur olmaz fizik için farketmez. Giren (yenilen) kalori çıkan (harcanan) kaloriden az ise kilo verilir, hepsi bu.

"Ektomorfum o yüzden kilo alamıyorum" ifadesini şuna benzetiyorum: "Metabolizmam yavaş olduğu için şişmanım". İnsanlar yedikleri ve yaktıkları kalorileri hesaplama konusunda hiç de iyi değiller. Yoksa kimsenin metabolizması fizik kanunlarının üstünde olamaz.

Mesela günde 3 kere tuvalete çıkmak sadece ve sadece çok fazla lifli gıda tüketildiğine işaret eder. Tüketilen kalori miktarı konusunda hiç fikir vermez. Mesela 1 kilo marul yersen tıkanırsın ama hiç bir kalori alamazsın.

Başka bir örnek vereyim. 100gr yulaf ezmesinde yüksek oranda lif bulunur. Ama lifler ve içinde bulunan beta-glukan ismi verilen kimyasallar nedeniyle hem sindirim sisteminde su toplayıp şişer, hem de sindirim sisteminden çok yavaş geçer. Sabah kahvaltıda 100 gr yulaf ezmesi yersen öğlene kadar açlık hissetmezsin belki de. Öğleden sonra da tuvalete çıkarsın.

Buna karşılık kahvaltıda 100 gr Nutella yersen bir saat sonra acıkırsın. Çünkü Nutella'nın içinde hem lif yoktur, hem de neredeyse %100 oranında hızlı şekilde emilir. Bu nedenle tuvalete de çıkartmaz.

Bu ikisinin kalorine bakarsak:
100 gr yulaf ezmesi: 389 kcal
100 gr Nutella: 546 kcal
Aynı ağırlıkta Nutella yulaf ezmesinden %40 daha fazla kalori içeriyor.

Yani bütün gün lifli yiyerek çok yediğini düşünebilirsin ama belki de harcadığın kaloriyi almıyor olabilirsin.

Bunlar sorduğun soruyla şu şekilde alakalı: steroidler yetersiz beslenme durumunda durduk yere kilo aldırmaz.
Steroidlerin görevi karbohidratların ve aminoasitlerin kaslarda kullanımını arttırmaktır. Amino asitlerin enerji olarak kullanımasını azaltıp, amino asitleri kaslarda daha çok protein sentezinde kullandırır. Karbohidratların ise daha etkili olarak yakılmasını sağlar.

Kısaca, eğer kilo vermekten şikayetçi iken beslenmeyi düzeltmeden steroidlere başlamak bir fayda sağlmayacağı gibi boşu boşuna da vücudu yıpratacaktır diye düşünüyorum. Bu nedenle farklı bir tablet kürü önerdim :)
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen rcanbilgic » Cum Nis 29, 2016 5:32 pm

Utk4n yazdı:@rcanbilgic

arimidex ile nolvadex aynı görevi görüyor diye okudum bir kaç yerde? Peki testesteronu hangi günler vurmalıyım?

Arimdex, nolvadeks e göre çok daha temiz bir ilaçtır. Nolvadex kürden alınacak verimi kısıtlayabilir (farklı görüşler vardır elbette, bende uzman değilim sonuçta. )
Testo için ise haftanın bir günün seçip o gün vurabilirsin ( örneğin pazartesiden-pazartesiye yada perşembeden perşembeye )
Marka için ise, Leon labs, thaiger pharma veya alpha pharma olabilir.
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 12:45 am

ati88 yazdı:Anlattıklarım tamamen senin sorduğun soruyla alakalı olmasa burada yazar mıyım hiç? :)

Ben senin metobolizmanın hızlı olup olmadığını sorgulamıyorum. 70 kilodan 62 kiloya düşmüşsün. Bunun sporu bırakmakla alakalı olduğuna inanmak pek mümkün değil. Zaten spordan önce de 65 kiloymuşsun. Fizik kanunları ortada. Metobolizma hızlı olur olmaz fizik için farketmez. Giren (yenilen) kalori çıkan (harcanan) kaloriden az ise kilo verilir, hepsi bu.

"Ektomorfum o yüzden kilo alamıyorum" ifadesini şuna benzetiyorum: "Metabolizmam yavaş olduğu için şişmanım". İnsanlar yedikleri ve yaktıkları kalorileri hesaplama konusunda hiç de iyi değiller. Yoksa kimsenin metabolizması fizik kanunlarının üstünde olamaz.

Mesela günde 3 kere tuvalete çıkmak sadece ve sadece çok fazla lifli gıda tüketildiğine işaret eder. Tüketilen kalori miktarı konusunda hiç fikir vermez. Mesela 1 kilo marul yersen tıkanırsın ama hiç bir kalori alamazsın.

Başka bir örnek vereyim. 100gr yulaf ezmesinde yüksek oranda lif bulunur. Ama lifler ve içinde bulunan beta-glukan ismi verilen kimyasallar nedeniyle hem sindirim sisteminde su toplayıp şişer, hem de sindirim sisteminden çok yavaş geçer. Sabah kahvaltıda 100 gr yulaf ezmesi yersen öğlene kadar açlık hissetmezsin belki de. Öğleden sonra da tuvalete çıkarsın.

Buna karşılık kahvaltıda 100 gr Nutella yersen bir saat sonra acıkırsın. Çünkü Nutella'nın içinde hem lif yoktur, hem de neredeyse %100 oranında hızlı şekilde emilir. Bu nedenle tuvalete de çıkartmaz.

Bu ikisinin kalorine bakarsak:
100 gr yulaf ezmesi: 389 kcal
100 gr Nutella: 546 kcal
Aynı ağırlıkta Nutella yulaf ezmesinden %40 daha fazla kalori içeriyor.

Yani bütün gün lifli yiyerek çok yediğini düşünebilirsin ama belki de harcadığın kaloriyi almıyor olabilirsin.

Bunlar sorduğun soruyla şu şekilde alakalı: steroidler yetersiz beslenme durumunda durduk yere kilo aldırmaz.
Steroidlerin görevi karbohidratların ve aminoasitlerin kaslarda kullanımını arttırmaktır. Amino asitlerin enerji olarak kullanımasını azaltıp, amino asitleri kaslarda daha çok protein sentezinde kullandırır. Karbohidratların ise daha etkili olarak yakılmasını sağlar.

Kısaca, eğer kilo vermekten şikayetçi iken beslenmeyi düzeltmeden steroidlere başlamak bir fayda sağlmayacağı gibi boşu boşuna da vücudu yıpratacaktır diye düşünüyorum. Bu nedenle farklı bir tablet kürü önerdim :)

hocam olayı şöyle özet geçeyim sen az 10 tane farklı doktora gittim. bu vücut şekli olayını sadece okuduğum kadarıyla biliyorum bilimsel bir açıklaması var mı şekil olarak bilmiyorum sadece benim vücut şeklime koyulmuş bir ad olarak söyledim onu. tükettiğim yiyecekler sürekli lifli yiyecekler değil ve ben şu an ya da 10 sene önce bu sporu yapmıyordum zaten ve durumum aynıydı. sen kahvaltı yaparsın mesela normal ekmek peynir zeytin reçel yersin 1 saat sonra gidersin tuvalete ben yerim 10 dakika sonra tuvalete giderim olay bu. doktoruna da gittim endokrolonoji bölümüne metabolizmam hızlı, bağırsaklarım normalden fazla çalışıyor vücut sistemim de öyle gayet fazlasıyla sağlıklıyım ki hayatımda daha hiç 1 tane sivilce çıkmadı bende :D. ben öyle gün içerisinde pek hareket eden bir insan da değilim benim işim bilgisayar başında genelde onun haricinde okula gidiyorum orada oturuyorum okuldan çık kafede otur , eve gel evde otur olay bu yani. en son gittiğim doktor bana önceki doktorların söylediği rutin şeyleri söyledi ben onlar işe yaramıyor yine kilo alamıyorum diyince doktorum da bb ile uğraşan birisiydi, bana karbonhidrat almamı önerdi ve öylece ben 70 kiloya ulaştım o zamana kadar aklımda supplement diye bir fikir yoktu yani ki doktorun önermeyeceği bir şey diye biliyorum ben supplement. bende kür olayına başvurdum en sonunda. benim aldığım kalorinin haddi hesabı yoktur ben oturduğum yerden tonla yemek, meyve, çerez yerim gün boyu. durumum bu yani ki benim durumumda düzinelerce insan var ve bu kilo almanın çözümünü arıyorlar. kilo almak benim için vermekten daha zor bir durum.
Utk4n
Yeni Üye

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir