Hacim Tablet Kürü

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Hacim Tablet Kürü

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 12:47 am

rcanbilgic yazdı:
Utk4n yazdı:@rcanbilgic

arimidex ile nolvadex aynı görevi görüyor diye okudum bir kaç yerde? Peki testesteronu hangi günler vurmalıyım?

Arimdex, nolvadeks e göre çok daha temiz bir ilaçtır. Nolvadex kürden alınacak verimi kısıtlayabilir (farklı görüşler vardır elbette, bende uzman değilim sonuçta. )
Testo için ise haftanın bir günün seçip o gün vurabilirsin ( örneğin pazartesiden-pazartesiye yada perşembeden perşembeye )
Marka için ise, Leon labs, Meditech, thaiger pharma veya alpha pharma olabilir.

hocam ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim. öncelikle nolvadex ve arimidex arasındaki fark nedir çok baktım kimisi aynı diyor kimisi nolvadex östrojen baskılar kür istenildiği gibi olmaz diyor bu kafamı karıştırdı. testo için ise meditech düşünüyorum çoğu kişi kaliteli ve tatminkar olduğunu söylemiş o yüzden riske girmem ve meditech alırım. bunları alabileceğimiz önerdiğiniz bir site var mı onu da öğrenmek isterim varsa temin ettiğiniz güvenilir bir yer ?
Utk4n
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 30, 2016 6:58 am

Bu konuda bu ilaçalar hakkında derin deneyimlere sahip kişilerin vereceği bilgiler daha doğru olur. Ben hiç nolvadex kullanmadım, bu yüzden sadece okuduklarıma dayanarak söylüyorum, o da arimidex in daha temiz bir ilaç olduğu ve kürün kalitesini düşürmediği yönünde.

İlaçları temin edebilmeniz için bir çok site mevcut, ama güvenilirlik konusu muamma. Ben eczacı bir arkadaşımın vasıtası ile getiriyorum, internetteki satıcıların güvenilirliği hakkında pek bilgim yok açıkcası.
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 11:04 am

@rcanbilgic hocam peki düşük dozajlarda testo ve danabol kürünü Nasıl yapmamı önerirsiniz kür bittiğinde fazla risk olmadan pct yapabileceğim bi tarz. 250 testo 30 danabol yeterli mi ? pct Nasıl olmalı bir de onu da çok araştırdım fakat herkes farklı şeyler söylüyor testo vurulduysa prengly kesin olmalı demliyor kimisi kür hafif gerek yok öyle şeylere arimidex ya da Nolvadex kullan yeter diyor. ayın 1inde başlıcam daha ayarlayamadım programı,alacaklarımı. bi el atın da halledelim :)
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 30, 2016 4:02 pm

Burada korkulacak olan testo ve onun dozu degil danaboldur. Testiste asil baskilamayj anabolik ilaclar yapar, testo kullanimindan kaynaklanan uretim yavaslamasi, korkulacak bisey degildir, cabuk toparlarsin.
Ayrica dusuk dozajlar oldugu icin prengly e gerek yok, sonucta tren veya deca kullanmiyosun.
Öyleki fitness partnerim 14 hafta sustanon primibolan kuru yapti ve dozajlamalari daha yuksekti, o dahi prengly kullanmadi.
Kurunuz icin kur ici arimidex kur sonu da son igneden 1-2 hafta sonra 2 hafta boyunca klomen kullanirsiniz yeterli olur. Testo ve danabol Lh ve fsh baskisi cok fazla olusturmaz.
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 6:03 pm

hocam çok teşekkürler aklımdaki soru işaretlerini giderdiğiniz için. tek sorunum bu prengly meselesiydi onu da çözdünüz. siparişlerini veriyorum ürünlerin şimdi salı elime geçer çarşamba da hemen başlarım kürü yapmaya. zinco ve balık yağıda aldım. supplementler de tamam inşallah güzel sonuçlar alırım ve gögüsleri artık büyütürüm :)
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 6:38 pm

@rcanbilgic hocam bir sorum daha olacak arimidex şart mı onun yerine nolvadex de aynı işi görebilir mi ?
nolvadex baskılayabilir demişsiniz ama sormak istediğim ikisinin de önlediği alan aynı mı ?
arimidex 2 katı nolvadexin fiyatına göre o yüzden onu bi sorayım dedim :)
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 7:00 pm

bir de son soru hocam :). bu arimidexi küre başladığım ilk günden itibaren mi alayım direk. mesela 1'inde başladım küre 6'sında 7'sinde başlasam arimidexi kullanmaya bir zararı olur mu benim için ?
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 30, 2016 8:15 pm

Kür ile birlikte baslamaniz dogru olani ama bi sure gec baslamak herhangj bir sorun yasatmaz. Sorun cikartmaz bu yuzden :)
rcanbilgic
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cmt Nis 30, 2016 9:58 pm

neyse almışken hepsi tam olsun bari. eczaneden temin edebilirim inşallah pazartesi gidip onu da alayım olmadı onun da siparişini internetten veririm artık :)
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Cmt Nis 30, 2016 11:03 pm

Arimidex normal satis fiyati da biraz pahali olan bi ilac, kesinlikle eczaneden temin etmeye calisin, internetten almaya kalkarsaniz saglam kazik yersiniz. Mesela 20 tablet (10 gunluk kullanim) proviron eczanelerde 10 liraya satiliyor, ama internette 50 liraya satan yer gordum
rcanbilgic
Yeni Üye

ÖncekiSonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir