Danabol Kullanımı?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Danabol Kullanımı?

Mesajgönderen Utk4n » Prş May 05, 2016 11:37 pm

danabol kullanımını Türk siteleri olsun yabancı siteler olsun çok yerden araştırdım. Ama hangisi doğru anlayamadım. Kimi yerde antremandan 45 dakika önce diyor kimi yerde antremandan 45 dakika sonra. 30 gr kullanıcam ben 3 tablet yani. kimi yerde sabah öğlen akşam 1 er tablet alın diyorlar kimi yerde 3'ünü birden spor öncesi ya da sonrası atın diyorlar.doğru kullanımı nedir bilgilendirirseniz sevinirim.
Utk4n
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Danabol Kullanımı?

Mesajgönderen lennox77 » Çrş May 11, 2016 12:25 am

Merhaba
Anabolik steroidlerin uyarıcı etkisinden yararlanmak için genelde yarılanma ömrü hesaplanarak antrenman öncelerine denk getirilme stratejisi mevcut
Ben danabolde bunu çok gerekli görmüyorum ,kuvvetli ve kısa sürede pick yapan bir anabolizan olduğu için alınacak dozajı güne bölerek alabilirsiniz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Utk4n » Çrş May 11, 2016 11:11 pm

teşekkürler hocam yemek öğünlerinden sonra günde 3 defa almaya karar verdim
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen bosluk » Prş May 12, 2016 7:54 pm

Peki danabol tek başına ne kadar etki gösterir herhangibir yan etkisini baskılamak için beraberinde birşey kullanılmalımıdır saygılar.
bosluk
Yeni Üye

Mesajgönderen Utk4n » Cum May 13, 2016 9:37 pm

bosluk yazdı:Peki danabol tek başına ne kadar etki gösterir herhangibir yan etkisini baskılamak için beraberinde birşey kullanılmalımıdır saygılar.

danabol testesteron baskıladığı için yanında testesteron kullanımı öneriyorlar. tek başına kullanacağın Zaman ise arimidex 2 günde yarım tablet. kür sonu için ne olur ne olmaz diye Nolvadex. okuyup öğrendiğim şeyler bunlar.
Utk4n
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Çrş May 25, 2016 11:34 am

6 hafta kullanımda 5-6 kg alırsınız ama 2-3 kg'su kaybedilecek sudur.
Kendim ilk tercih olarak yazmam genelde danabol ama yoğun kürlerden çıkan sporcular düzgün PCT sonrası tekrar yoğun bir küre girmek istemezlerse ufak bir cycle olarak tercih edilebilir
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir