Yeni kürüm hakkındaki görüşleriniz

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Yeni kürüm hakkındaki görüşleriniz

Mesajgönderen angelcold » Prş May 12, 2016 9:47 pm

Merhaba,

Aslında bu kürü bana değil bir arkadaşıma aldık. Baya da güvenilir aldığımız kişi.

Arkadaşımın Boy : 175 KG : 67. Ekto-endo karışımı vücudu var. Spor geçmişi son düzenli yaptığı 6 ay kadar. (Öncesinde yapıp bırakmışlığı çok)

Ancak sizlere danışmak istediğim şu ; Ben ilk defa bu kadar karışık bir kür görüyorum. Oldukça fazla ilaç var. Ve biz bunu başlangıç kürü olarak aldık.

mesela birkaç sorum ;

1- Hem deca hem de trenbolone acetat var. İkisi bir den olur mu?
2- Başlangıç kürü için fazla değil mi?
3- Testo enantat dozajı düşük değil mi?
4- Decanın 4-5. haftalardaki dozajı yüksek değil mi ?

bu sorular ve sizin gördüğünüz diğer görüşlerinizi belirtirseniz eksiği fazlası zararı yararı vs. minnettar olurum.

Kür aşağıdaki gibi ;

1-6 Hafta 40 MG danabol/Gün
1-6 Hafta 40 MG turinaobol / Gün
1-5 Hafta : Masteron Propinote 400 MG
1-3 Hafta : Deca 400 MG , Testo Enantat : 250 MG
4-5 Hafta Deca 800 MG , Testo enantat : 500 MG
4-8 Hafta Trenbolone Acetate 200 MG
6-8 Hafta Deca 400 MG , Testo Enantat : 250 MG

Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar şimdiden.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Re: Yeni kürüm hakkındaki görüşleriniz

Mesajgönderen ati88 » Cum May 13, 2016 8:53 am

Bu kür sanki mağazalardaki sezon sonu indirimi gibi, hani herşeyden bir tane bulursun, başka bedenini bulamazsın, biraz öyle olmuş

"Hmm elimde bir şişe test-e, bir şişe tren-a, iki şişe mast-p ve iki şişe deca var.
Bunlardan teker teker kür çıkmaz. Ben iyisi mi hepsini birden vereyim de elimden çıksın hem de para gelsin"
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen angelcold » Pzt May 16, 2016 10:36 am

Belki de haklisindir hakkaten o mantikla satmis olabilir. Guvenilir birisiydi o yuzden sordum bu kürü. Ama daha bilimsel cevap verebilirsen de sevinirim.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Mesajgönderen ati88 » Pzt May 16, 2016 1:09 pm

Tekrar merhaba

Tarifin üzerine arkadaşının skinny-fat (ince, kas miktarı fazla değil, ama yağlanma var) olduğunu ve ilk kürü olacağını varsayarak yorumlamak istiyorum.

Bence hem çorba olmuş hem bu dozların kombinesi bu seviye için fazla gelebilir.

Günlük 40 mg danabol ve 40 mb tbol bu seviyede fazla gelebilir. Bunu anlamak için daha az dozdan başlayıp yükseltmek daha iyi olacaktır. Bu tür oral ilaçlar genelde bir haftada maksimum seviyelere ulaştığı için doz artışlarını haftada bir yapmanın daha güvenli olduğunu düşünüyorum. Bence tbol'ü bırakıp 30 mg dbol ile başlayıp ikinci haftada 40 mg çıkarsa daha kontrollü ilerler. Orallarda bence ilk yapılması gereken tansiyona dikkat etmek. Çabuk etki ettikleri için tansiyonu bir anda yükseltebiliyorlar. Karaciğeri de unutmamak lazım fakat kullanılan takviyelere göre karaciğer problemleri hemen ortaya çıkmayabilir.

Masteron hacim kazanmaktan ziyade kuru ve sert görünüm için kullanılan bir ilaç. Görsel etkileri var, evet, ama ilacı bırakınca bu etkiler kayboluyor. Kuru görünüm etkisini almak için yağ oranını önceden epey azaltmış olmak gerekli. VG müsabakası veya fotoğraf çekimi vb gibi etkinliklerden önce kullanabilir ama böyle birşey söz konusu değilse boşu boşuna para israfı.

Deca uygun ama yavaş etki eden bir bileşen olduğu için en az 12 hafta kullanmak lazım. Ayrıca vücuttan atılması uzun sürdüğü için sık sık küre girilip çıkılmayacaksa veya düzenli testo kullanılmayacaksa derdini çekmeye değmez.

Tren-a 200 mg ilk kürde olabilir ama senin arkadaşın için fazla gelebilir. Trenin etkilerini en aza indirmek için kardiyovasküler olarak çok çok iyi bir noktada olmak lazım. Mesela geçenlerde bir arkadaş yazmış, senelerdir doğal olarak spor yapıyor 187 boy ile 94 kg'ye gelmiş. Bu kişi belki treni ilk kürde kaldırır ama senin arkadaşın konusunda pek emin olamıyorum.

Bir diğer husus da kürün planlanması. Mesela tren-a şişesinde yazar: 100 mg / ml, 10 ml
Yani şişede toplam 1000 mg etken madde var. Diyelim haftada 200 mg kullanacağız, böl 1000'i 200'e, yapar 5 hafta. Gibi bir hesapla küre başlarsanız yarı yolda kalırsınız.

Diyelim tren-a yı haftalık 200 mg olacak şekilde her gün enjekte edeceğiz.
Günde 200 / 7 = 28.6 mg yapar.
28.6 mg ise 100 mg / ml'den 0.286 ml yapar.
1 ml'lik enjektör kullanıyorsun diyelim, her enjeksiyonda yaklaşık 0.04 ml kayıp olur.
Topla 0.286 + 0.04 = 0.326 ml günde yapar.
10 ml'yi böl 0.326'ya 10 / 0.326 = 30.67 gün
Yaptığınız hesapta kayıpları ihmal ederek 35 gün bulmuşsunuz ama bir şişeyi haftalık 200 mg olacak şekilde günlük enjeksiyonlarla en fazla 30 gün kullanabilirsiniz.

Aynı hesap diğerleri için de geçerli.

Bence en temiz kür 12 hafta haftalık 500 mg test-e, ilk 6 hafta 30-40 mg dbol daha garantili olur.

Bu kürden fayda görülmez demiyorum, tabi ki faydası olur bir miktar, daha önce vücutta bu kadar sentetik hormon yokken bir anda hepsi birden coşuyor. En azından güç artışı olur, ama hem gereksiz masraf olur ayrıca yan etkisi derdi de gereksiz derecede fazla olur, diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen angelcold » Cum May 27, 2016 10:09 am

verdiğin değerli bilgiler için çok teşekkürler. emeğine sağlık. iyi forumlar
angelcold
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 11 misafir