Ürün temini ve bilgi

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Ürün temini ve bilgi

Mesajgönderen Newbie » Çrş Eki 17, 2012 10:26 pm

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 senedir spor yapmaktayım.Herhangi bir sağlık problemim yok.Boyum 1.80 kilom 82 yağ oranım %12 civarında kol: 39 bacak:60 omuz:130 cm şimdilik bildiğim ölçüler bu kadar.Çabuk yağlanabilen ve kilo alabilen bir vücut tipim var sizden istediğim benim ölçülerim için kür tavsiyesi ve ürün temin edebilecek arkadaşlar yazarsa sevinirim.İyi çalışmalar.
Newbie
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 1

Re: Ürün temini ve bilgi

Mesajgönderen Overall » Prş Eki 18, 2012 9:07 pm

Anladığım kadarıyla endo-ecto karışımı bir vücut tipin var.Ölçülerini spor geçmişini altyapını göz önünde bulundurursak 10 haftalık testosterone enanthate+boldenon+dianabol(ilk 4 hafta kickstart için) yeterli ve uygun olacaktır.Başlangıç kürü olduğu ve çabuk yağlanabilen bir vücudun olduğundan dolayı ilk küründe decayı tavsiye etmiyorum.Bu kombinasyonla temiz beslenerek kilo başı günlük 2.5 gram protein 2 gram karbonhidrat tüketerek iyi sonuç alabilirsin.
SteroidForumTr - Admin
Kullanıcı avatarı
Overall
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ettiği teşekkür: 45
Aldığı teşekkür: 46

Mesajgönderen Newbie » Cmt Eki 20, 2012 10:06 pm

Çok teşekkür ederim hocam peki haftalık dozajlar ne kadar olmalı sizce ?
Newbie
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Pzr Eki 21, 2012 9:50 am

1*10 hafta 500 mg Test Enanthate
1*10 hafta 400 mg boldenon
1*4 hafta 40 mg danabol
Bu dozajlarla güzel bir kür geçirirsin . Tabii beslenmenin iyi olduğunu varsayarak konuşuyorum
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Newbie » Cmt Kas 10, 2012 2:05 pm

Merhaba Arkadaşlar

1-12 hafta 500 mg testosterone enanthate
1-8 hafta 400 mg deca 4
1-4 hafta 40 mg danabol

13-17 hafta 40 mg nolvadex+100 mg klomen

şeklindeki kürüme bu hafta başladım lennox77 hocamın ürün temini ve kür yönlendiresi sayesinde kendimdeki gelişmeleri hafta hafta sizinle paylaşacağım iyi forumlar.
Newbie
Yeni Üye

Mesajgönderen lennox77 » Cmt Kas 10, 2012 8:01 pm

Küründe başarılar dilerim kardeşim gelişmelerinden haberdar et bizleri takipçiniz
Soru ve bilgi iletişimi için mail : lennox4177@gmail.com Facebook : http://www.facebook.com/lennox777
MAİL ADRESİM DEĞİŞMİŞTİR ARKADAŞLAR. BİLGİ ALIŞ VERİŞİ OLMASI KAYDIYLA MAİLLERİNİZİ CEVAPLANDIRMAYA YENİ MAİL ADRESİMDEN DEVAM EDECEĞİM
Kullanıcı avatarı
lennox77
Tecrübeli Üye

Ettiği teşekkür: 166
Aldığı teşekkür: 339

Mesajgönderen Newbie » Prş Ara 27, 2012 9:31 pm

Saygıdeğer arkadaşlarım ve hocalarım.Şu an kürümün 8. haftasına girmiş bulunmaktayım ürünlerimi lennox77 den temin etmiştim leon labs testosterone enanthate ve deca dianabol olarakta naposim tercih etmiştim.Toplamda kürün başlangıcından itibaren 9 kilo almış bulunmaktayım.Dianabol 2 hafta önce bitti şimdi merak ettiğim noktalar hakkında bir kısım sorularım var.

1-Kür ve pct bittikten sonra kazandığım kas kütlesi ve formumu nasıl koruyacağım

2-İkinci bir kür düşünüyorum yağ oranım sadece %3 arttı oda ilaçlardan dolayı biraz su tuttum sanırım ikinci kürüm ne olmalı bulk mu yoksa definasyonmu ?

3-Deca kullandıktan ne kadar ara sonra trenbolone alınmalı(2 side 19 nor grubu olduğu için soruyorum)

Sorularım şimdilik bu kadar yardımlarınız için şimdiden teşekkürler başarılar.
Newbie
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Ara 29, 2012 12:20 pm

1- kürden sonra hacmini clenbuterol ile koruyabilirsin. Çünkü clenbuterolun katabolik etkisi var ve kas yıkımını engelliyor. Ayrıca performansı da arttırdığı için antremanların aynı sertlikte devam da edebilir bu sayede. Tabii yanılıyorsam benden daha tecrubeli arkadaşlarımız düzeltsin lütfen.

2- 2. kür için son kürünün üzerinden en az 3 ay geçmeden başlamamanı tavsiye ederim hormonlarının iyiliği açısından. 2. küre gireceğin zaman da bulk ya da definasyon kürü için kararını vücuduna bakıp kendin vereceksin. Çünkü bu amaç-hedef doğrultusunda çizilen bir yoldur. Daha hacimlenmek istersen bulk , define olmak istersen definasyon.. Karar senin.

3- Deca pct'sinin üzerinden en az 3 ay geçmeli diye düşünüyorum çünkü deca hormonları çok baskılayan uç noktalarda anabolik ve androjenik bir anabolizandır. Ve deca'dan sonra trenbolone'e girdiğinde de anti-östrojeni , dozajlarını , koruyucularını ve kür dizaynını ayrıca da pct'sini çok iyi yapmalısın. Trenbolone hafife alınacak bir anabolizan değildir. Ve trenbolone'u tam anlamıyla uygulayamıyacaksan kesinlikle girmemelisin. Trenbolone hakkında diğer arkadaşlarımız daha detaylı bilgi verebilir.

Saygılarımla.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Mesajgönderen cumhur_ant » Cmt Ara 29, 2012 2:14 pm

düzeltme:: katabolik kas yıkımı anlmına geliyor clenbuterolun anabolik etkisi olsa gerek ...
Kullanıcı avatarı
cumhur_ant
Yeni Üye

Mesajgönderen angelcold » Cmt Ara 29, 2012 10:47 pm

cumhur_ant yazdı:düzeltme:: katabolik kas yıkımı anlmına geliyor clenbuterolun anabolik etkisi olsa gerek ...

ya tam kelimeyi hatırlayamıyorum ama anabolik de değil çünkü clenbuterol anabolizan değil. hatırlayamadığım kelimenin anlamı kas yıkımını engellediği sadece bundan eminim.
Hayallerini gerçekleştiremiyorsan neden yaşıyorsun , asla pes etme ve asla tatmin olma! Sınırsızı ve sonsuzu iste , mümkün olanla yetinme!
angelcold
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 101
Aldığı teşekkür: 20

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir