Kür bitiminde IGF-1

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Kür bitiminde IGF-1

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Haz 20, 2016 4:04 pm

Şu an deca küründeyim eklem ağrılarım için başladım, biliyorsunuz ki kürden çıkınca güç kaybı,ve kazanılan kasların bir miktarda olsa kaybı söz konusu. IGF-1 de kas kaybını önlüyor.benim siz değerli arkadaşlara ve hocalarıma iki sorum olacak.

1 - Kür bitiminde pct ye basladıkdan sonra IGF-1 Lr3 (uzun esterli olan) kullanayım diyorum yaklaşık 5-6 hafta pct de bitmiş oluyor tehlikeli zamanı kayıpsız atlatırım diye düşünüyorum iş yaparmı fikirleriniz nedir? Daha önce deneyen varmı ?

2 - Decanın şu eklem ağrılarını giderici etkisi ne kadar zaman sonra başlar? (1. haftadayım) Saygılar.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Kür bitiminde IGF-1

Mesajgönderen ati88 » Sal Haz 21, 2016 5:02 am

Bildiğim kadarıyla IGF-1 enjeksiyonları sadece enjekte edildiği kasta etkili oluyor. Buna karşılık doğal olarak karaciğerde sentezlenen IGF-1 bütün vücuda yayılıyor. Yanlış ise düzeltin fakat sanki toplam kas kaybını engellemek için doğrudan HGH, veya GNRH+GNRP kombinasyonu ile doğal IGF-1 sentezini arttırmak daha uygun.

Deca bende 3 haftada etkili olmaya başlıyor fakat aynı zamanda testosteron ile birlikte kullandığım için yükselen estrojenin de bir miktar etkisi oluyordur. Decanın tek başına veya normal/düşük eatrojen ortamında ne kadar sürede etkili olduğu konusunda belki yardım edebilecek bir arkadaş vardır. Bunu ben de merak ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ati88
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 71
Aldığı teşekkür: 58

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Haz 22, 2016 12:17 pm

başka tecrübe eden varmı acaba?
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen rcanbilgic » Çrş Haz 22, 2016 5:26 pm

Rooturk yazdı:Şu an deca küründeyim eklem ağrılarım için başladım, biliyorsunuz ki kürden çıkınca güç kaybı,ve kazanılan kasların bir miktarda olsa kaybı söz konusu. IGF-1 de kas kaybını önlüyor.benim siz değerli arkadaşlara ve hocalarıma iki sorum olacak.

1 - Kür bitiminde pct ye basladıkdan sonra IGF-1 Lr3 (uzun esterli olan) kullanayım diyorum yaklaşık 5-6 hafta pct de bitmiş oluyor tehlikeli zamanı kayıpsız atlatırım diye düşünüyorum iş yaparmı fikirleriniz nedir? Daha önce deneyen varmı ?

2 - Decanın şu eklem ağrılarını giderici etkisi ne kadar zaman sonra başlar? (1. haftadayım) Saygılar.

Pct ile igf-1 kullanımı yurt dışında ki hem profesyonel hemde amatör sporcular arasında çok meşhurdur. Hem pct sürecindeki kas kaybını durdurur ve hatta kas gelişimini devam ettirir. Hemde LH ve FSH üretimini tetikleyici etkileri olduğu için de pct den alınacak verimi arttırır diye biliyorum ben. Bende daha ilk kürümün bitiminde 4 hafta igf-1 Long r3 kullanmıştım.
Bilgi verecek olursak;
hem göbek bölgesinden hem de çalıştırılan kasa hemen antrenman sonrası enjeksiyon yapılabilir. Kasa enjeksiyonu bölgesel gelişimi çok fazla olmasa bile arttırır.
Kullanım süresi max. 40 gün olmalı 5 hafta yeterli bence 6 haftaya uzatmamalısın.

Son olarak @ati88 GHRH-GHRP kombinasyonunun da doğal olarak etkili olabileceğini yazmış, bende aynı fikirdeyim. Ancak amaç kür sonu kayıpları önlemek ise igf1-lr3 daha mantıklı elbette.
rcanbilgic
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen Rooturk » Prş Haz 23, 2016 4:50 am

Banada mantıklı göründü aslında evet igf-1 temin eden varmı aranızda acaba 5 haftalık kullanım fiyatı nedir acaba?
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Haz 25, 2016 11:26 am

igf-1 lr3 temin eden ve nasıl kullanacağımı , kullanırken beslenmede vs nelere dikkat edeceğimi söyleyen hocalar&arkadaşlar olursa çok makbule geçer. Ghrp-6 mı kullansam bi yardımcı olun kararsız kaldım :). İlaçsız normal ölçülerim Boy : 1.82 Kilo : 93 Kol : 47 Bel bölgesi orta derecede yağlı yağ oranımı ölçtürmedim ama %15 %20 arası sanıyorum
Rooturk
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir