Masturbasyon Yaptiktan Sonra Ertesi Gün Göğüs Ucum Ağrıyor?

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Masturbasyon Yaptiktan Sonra Ertesi Gün Göğüs Ucum Ağrıyor?

Mesajgönderen bosnianturkish » Prş Haz 23, 2016 11:49 am

Arkadaslar merhaba. 2.5 ay once 12 haftalik Enantat(500)+Boldenone(400) kurunden ciktim.Kur icinde arimidex v.s kullanmadim. Pct olarak 3-4 Hafta klomen ve nolvadex kullandim. Pct son haftasinda sabah ac karni yaptirdigim testte , testosteron 5.9(2.49-8.36 ref. Araligi), LH 17.44(1.7-8.6 ref), FSH 15.8 (1.5-12.5 ref.), Prolaktin 11.05 (4.5-21.5 ref). Kurden sonra pct donemi dahil yani 1 ay boyunca libidom yerlerde gezdi. Yok gibi biseydi. Son 1 aydir haftada 2 3 kere istek geliyor. Test sonuclarim normal. Ama masturbasyon(bosalma) yaptiktan sonra ertesi gun bazen gogus ucumda agri oluyor. Mesela dun yaptim, suan az once agri hissettim. Suan yok ama gun icerisinde olabilir. Bunun sebebi ne olabilir ? Kurdeyken son haftalarda biraz agri olmustu, ama jinekomasti goruntusu hic olmadi gogus ucumda. Agri vardi az bisey kurdeyken. Fikirlerinizi bekliyorum.
bosnianturkish
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Masturbasyon Yaptiktan Sonra Ertesi Gün Göğüs Ucum Ağrıy

Mesajgönderen metinav » Prş Haz 23, 2016 12:49 pm

Östrojen testi yaptırmamışsın. Yüzde doksan e2 seviyen çok yüksektir.Testo seviyen yükseldiği gibi aromatize olarak e2 seviyende doğru orantılı olarak yükselmiştir.Sorunun çözümü için arimidex kullanabilirsin 15-20 civarı günde yarım tablet. Memelerdeki hassasiyet deca veya tren kullansaydın prolaktinden kaynaklanırdı.Fakat küründe kullandığın steroidler prolaktinle oynamaz.Dolayısıyla östrojen yüksekliğinden kaynaklanıyor.Testo lh ve fsh yüksekliği pct de kullandığın clomenden kaynaklı gerçek değerler değil...Bende aynı kürü 16 hafta yaptım pct yi bitirdim dediğin gibiyim. :D Bu hafta arimidex alıp kullanıcam...Kullanmasan da vücudun normal değerlerine döner ama uzun zaman alır...
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Re: Masturbasyon Yaptiktan Sonra Ertesi Gün Göğüs Ucum Ağrıy

Mesajgönderen bosnianturkish » Prş Haz 23, 2016 1:18 pm

Maasimi 2 hafta sonra alicam ozaman alabilirim arimidexi anca. Benim kafama takilan neden masturbasyondan 1 gun sonra oluyor agri ? Bu 2 hafta arimidexi alana kadar nolvadexle idare etsem olur mu ?
bosnianturkish
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir