Saç Ve Steroid

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Saç Ve Steroid

Mesajgönderen andres » Prş Haz 23, 2016 11:11 pm

Merhabalar herkese.Öncelikle kendimden bahsedeyim 23 yaşında saçlarımın önleri ciddi manada açılmaya başlamış ve 3 yıl boyunca düzenli düzensiz spor yapmış 1 kere küre girmiş biriyim.Girdiğim kür primobolan sustanone proviron du ve 12 hafta sürdü.Yalnız bende erkek tipi saç dökülmesi zaten kürden öncede mevcuttu.Kürden ve pct den hemen sonra ciddi manada ortaya çıkmaya başladı ve direk önler ve şakaklardan..Araştırma yaptım ve sorunun DHT yani dihidrotestorteron olduğunu neredeyse forumda herkes biliyordur öğrendim.Fakat ben çinko kullanmadım çünkü DTH kanda olduğu sürece dışarıdan uygulamaların çok zayıf kaldığı kanaatindeyim daha sonradan ketoral kullandım oda aynı mantık ciddi bir etkisi olmuyor.Kür biteli 9 ay oldu ve ben bu problemin üstüne gittim araştırdım dıştan uygulama olarak tüm foruma ciddi manada tavsiyem lavanta bitkisi ve doğal şampuanıdır.kendim 2 buçuk aydır düzenli kullanarak durdurdum dökülmeyi halada kullanıyorum,

Şimdi diğer konuya gelelim DHT baskılayıcı ilaçlar en bilindik procapil önce doktora gidip hormon tahlili yaptırcam ardında gerekirde procapil gibi ilaçlarla tedavi olucam.Fakat merak ettiğim bir konu var,bu DHT kas yapımında olmazsa olmaz ve ben natural olarak sporuma devam edicem fakat bu procapil i kullanırsam natural kas gelişimim olumsuz etkilenirmi?Kür esnasında bu ilacı kullanmak kürün verimini ciddi manada düşürdüğünü forumdan araştırdım ama yinede bu konudada tekrar yorum almak isterim hocalarımdan,

Ve en son olarak lavantadan ciddi sonuç almış birisi olarak bitkisel dht düzenleyici destekleride araştırdım bunları kesinlikle hurafe olarak görmüyorum hele lavantanın etkisinden sonra...Testeredişli aslan pençesi bitkisinin düzenli olarak demlenip içilmesi ile bu hormonların düzene girmesine etki edeceğini söylendi.Bu konuda dinlediğim kişi Prof ibrahim adnan saracoğlu.Lavantayıda ondan dinleyerek uygulayarak ciddi sonuç almış birisiyim.Daha önceden saç serumları saç bakım balsamı yağlar sıvı kreatin vs hepsini kullanmış birisiyim ve lavanta saç serumundan bile daha etkili oldu.Doğal bitkilerle DHT düzenleme konusundada hocalarımdan yorum almak isterim..

not:lavanta konusunda merak edilen birşey olursa sorarsanız ayrıntılı yardımcı olabilirim ve tekrar söylüyorum herkese canı gönülden tavsiye ediyorum 3 tl lik aktardan alınan bu lavanta kürden sonra dışarıdan yapılan tüm destekler arasında kesinlikle en başarılısıydı.
andres
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 3
Aldığı teşekkür: 1

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir