Canada Peptid IGF-1 LR3

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Canada Peptid IGF-1 LR3

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Tem 04, 2016 8:11 am

Değerli arkadaşlar bu forum haricinde yaptığım alışverişlerden çok kazık yedim malesef sahte ürün falan hem param yandı hem bir sürü sıkıntıyla karşılaştım peptid de temin etmeye calısdım igfyi temin edemedim burdan o yüzden size danışıyoum. Bir siteden (reklam olmasın diye isim vermiyorum) Canada Peptid IGF-1 LR3 bu markayı buldum fiyatı uygun diğer muadillerine göre siteyle iletişime geçtim ve fiyatının diğerlerine göre neden uygun oldugunu sordum orta kalite bir ürün oldugunu kabul etti ancak hedefinize yönelik işinizi fazlasıyla görür dedi. ürünün kendi web sitesinden ürün doğrulama yeri falan var.ben ilk defa kullanıcam igfyi daha doğrusu hiç peptid kullanmadım ilk deneyimim olucak alt göbeğim kaldı onun için kullanıcam ve pct yaparken kayıp yaşamamak için ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olsun lütfen.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Re: Canada Peptid IGF-1 LR3

Mesajgönderen Hammerstorm » Pzt Tem 11, 2016 1:00 am

Şuan piyasadaki en kaliteli peptit alleygh ın ürünleri kardeşim gerisi hikaye zaten yarışmacı seviyesindeki prolarda alleygh ın peptitlerini kullanıyor ürünler belçika malı onay kodlu ve bakteristatik suyuda kutusuyla beraber geliyor
İDMAN-BESLENME-DİNLENME
Kullanıcı avatarı
Hammerstorm
Forum Duayeni

Ettiği teşekkür: 32
Aldığı teşekkür: 112

Mesajgönderen Rooturk » Pzt Tem 11, 2016 5:59 pm

tamam hocam almıyorum o zaman çok teşekkür ederim
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Tem 27, 2016 7:54 am

Hammerstorm yazdı:Şuan piyasadaki en kaliteli peptit alleygh ın ürünleri kardeşim gerisi hikaye zaten yarışmacı seviyesindeki prolarda alleygh ın peptitlerini kullanıyor ürünler belçika malı onay kodlu ve bakteristatik suyuda kutusuyla beraber geliyor

Hocam Alley igf-1 lr3 1000 mcg 250 tl buldum fiyat normalmi sizce ona göre alıcam.
Rooturk
Yeni Üye

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir