Hepatit b acil bakarmısınız

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Hepatit b acil bakarmısınız

Mesajgönderen freerunning » Sal Tem 19, 2016 7:23 pm

Selamın aleyküm abilerim kardeslerim bende sarılk hepatit b var küre girmeyi düsunuyorum sıkıntı olurmu hepatit c ve b bi kac tanidigim var bisey olmaz bizde girdik dediler son olarakta ilk kürüm yag yakip temiz adele kazanmak icin masteron ve testo.p önerdiler boyum 187 kilom 87 kol 36 belimden sikayetciyim 97 cm salondaki hocam boldenon sana olmaz yaglisin dedi nekadar dogru bilmiom o adamin sozunr inanasim gelmiyo bi kürü 4 milyara satan adamdan her turlu cakallik beklenir yardimlarinizi bekliyorum not :kür 3 ay surecek yada 2 hangisi uygun ilk kürüm bu olacak asiri yagliyim
freerunning
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Hepatit b acil bakarmısınız

Mesajgönderen freerunning » Sal Tem 19, 2016 7:25 pm

Belden gobrkten yaglanan biriyim alt yapim guresten var omrum zayiflamakla gecti okul is bi turlu duzenleyemedim yillardir kilo al ver yapiorum vucudum catlakla doldu artik yeter bi yardimlarinizi esirgrmeyin
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Tem 20, 2016 12:49 am

Steroidler normaldede sağlıklı bir insanın karaciğerini oldukça yoruyor aldığımız önlemler sayesinde bu durumu minimuma indiriyoruz önlem almasak dahi bi süre sonra kendi toparlanıyor ama senin zaten karaciğerinde bir rahatsızlık mevcut, özellikle yağlanma olması senin için büyük risk yüksek androjen seviyelerindede kolestrol yükselmesine bağlı olarak karaciğerde yağlanmaya sebep olabilir. Benim nacizane fikrim hacim kürleri seni zorlar , definasyon içinde trenbolone seni baya zorlar düşünüyorum diğerleri hakkında birşey diyemem ama şunu kesin söyleyebilirim danabol , anapolon , halotestin vs gibi kuvvetli olan karaciğere basan tablet steroidlerden kaçınman akıllıca olur senin için. Şahsi fikrimi sorarsan bence kür düşüncesinden vazgeç ama genede karar senin geçmiş olsun.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen freerunning » Çrş Tem 20, 2016 6:45 pm

Hocam tsk ederim senelerdir boyle hepatit b var kullanan kisilerde varmis burada kullanan arkadaslar varsa msj atarlarsa ozelden veya buradan cok iyi olur dedigin gibi yapacagim ama kullanmak zorundayim :) hayaller var
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Cum Tem 22, 2016 4:57 pm

Ben hoca değilim :) bi tanıdığımında böyle bir rahatsızlığı vardı ordan biliyorum zorlamıştı baya cocugu. Burdaki hocalar yorum yapacaktır onlar daha iyi bilir ben sadece fikrimi paylaştım. Verdiğim bilgiler %100 doğrudur diyemem enjeksiyon steroidler için belki açık kapı vardır. Ama tabletlerden uzak dur diyebilirim :)
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir