Kür Sonu Hormon Tahlili

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Kür Sonu Hormon Tahlili

Mesajgönderen bosnianturkish » Pzr Ağu 07, 2016 3:46 pm

Abiler Cabaser aldim. Nasil kullanmaliyim
bosnianturkish
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen bosnianturkish » Cmt Ağu 20, 2016 3:28 pm

Arkadaşlar Cabaser yoktu bende 8 tabletli Dostinex aldım. 3 günde 1 yarım tablet aldım bugun son tableti alıcam. Lakin jinekomasti ağrısı geçmiyor. Özellikle Akşam saatleri oluyor. Özellikle dikkat ettim. Mesela dün masturbasyon yaptıysam bu akşam göğüsümde ağrı oluyor. bugün masturbasyon yaparsam yarın aksaşama doğru göğüs ucumda ağrı oluyor. 3 günde bir yarım tablet dostinex alıyorum 2 haftadır ama halen geçmedi.
bosnianturkish
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Cmt Ağu 20, 2016 5:40 pm

Cabaser bu konuda daha etkili.Diğerini kullanmadım.Dozunu arttırabilirsin günde bir tablete kadar çık.2-3 hafta içinde uygun dozda kullanıldığında prolaktin kaynaklı meme büyümesi hassasiyeti geçer.Ben tren küründe kullanıyorum cabaseri sıkıntı yaşamadım hiç.
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen bosnianturkish » Pzr Ağu 21, 2016 9:00 am

Hocam şimdi birşeyi anladım. 3 günde 1 yarım yablet Cabaser alın diyorlar ya, Cabaser 1 tableti 1mg. yarım Tablet 0.5mg. Ben cabaser olmadığı için dostinex almıstım. Onun 1 tableti 0.5mg. Ben yarım tablet aldığım için 0.25 mg almıs oldum. Ondan yetersiz gelmiş olabilir.

Şimdi ben 3.5 ay önce bitirmiş olduğum ilk kürümde bunu tecrübe ettim. Prolaktin icin cabaser ve östrojen dönüşümü için arimidex kullanmadım. Yani çok fazla korunmadım ve bu hormonal dengemi etkiledi pct yapmama rağmen. 2 ay sonra 2. kürüme girdiğim zaman ;

1- Östrojen Dönüşümü için 3 günde 0.5mg Arimidex
2- Prolaktin için Cabaser 3 günde 1 kere
3- Cinsel Fonksiyon için günde 2 tablet Provion
4- Kalp Damar Sağlığı için günlük 3g Balık Yağı
5- Karaciğer için günlük 2-3 tablet Milk Thistle-Enginar Hapı-Nac6000
6- Sperm Sağlığı için Keçi Boynuzu-Polen-Arı sütü-Süt Poleni Karışımlı Macunlar
7- Boldenone kullanılacağı için kan dolaşımı ve pıhtılaşma için günlük 1 tablet Bebek Asprini ( Boldenon kırmızı kan hücrelerinde artışa neden oluyor ve damarlarda kan basıncı yapıyor tecrübe edildi)
8-Günlük 1-2 Tablet Multi-Vitamin
9- Böbrekler için 'Kızılcık Bitkisi Özü Tablet' günlük 1 tablet ve Yüksek miktarda su alımı.

Bu tür tedbirler ile steroid kullanımındaki yan etkileri minimuma indiririm diye düşünüyorum. Çünkü bunları il kürde yapmadım ve ne olduğunu gördüm. Daha ilk kürden hormon dengesinde değişmeler, jinekomasti, kan basıncı, testis küçülmesi gibi etkilerle karşılaştım kür içerisindeyken.
bosnianturkish
Yeni Üye

Önceki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir