konu silinebilir**

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

konu silinebilir**

Mesajgönderen Prometheus3 » Prş Ağu 04, 2016 12:30 pm

konu silinebilir
En son Prometheus3 tarafından Cum Ağu 05, 2016 9:41 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
JUST LIFT
Prometheus3
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: SPORU BIRAKIP BIRAKMAYACAĞIMA KARAR VERECEĞİM SON KÜR

Mesajgönderen Rooturk » Prş Ağu 04, 2016 1:25 pm

Eğri oturup doğru konuşalım kür için şahsi kanaatim erken başlamışsın kür işine. Kür bittikden sonra eski haline dönmen demek ya kürün hakkını veremedin antrenmanların kötüydü , uykun kötüydü yada beslenmen kötüydü bilemiyorum ama kürün hakkını veremediğin kesin bunu anlıyorum ben. Steroidler sihirli değenek değildir hakkını veremezsen bol bol su tutarsın bırakıncada verirsin hatta dikkat etmezsen bide üstüne yağlanırsın. Deca ve testo küründen verim alamadıysan kalıcı kas yapamadıysan bence en mantıklısı senin sporu bırakman olacaktır. Gh lere gelince çalışma şekli aynı senin sordukların için söylüyorum ghg fragment falan var o tamamen ayrı ona girmiycem ancak kalite kalite değişiyor. Tek başına gh küründe çok fazla büyüme elde edemezsin yüksek dozlar kullanman ve uzun süre kullanman gerek ki müsabık sporcu değilsin anladığım kadarıyla anca yağ yakarsın 1500 tl bütçeylede seni tatmin edecek birşey yakalayamazsın. İster doğal olarak yapılmış olsun ister ilaçla yapılan kas kastır orda kalır steroidle yapılınca daha cabuk kayboluyor diye birşey yok. Vucuttan su atılınca birden küçülüyorsun öyle geliyor psikolojik. 2-3 haftada beslenmen düzgünse kasların erimez ancak hacmi küçülür bir kaç hafta çalışmayla eski haline geri gelir. İlla bişey yapıcaksan Grotwhun yanına Steroid kürüne gir hatta bütçen varsa yanına Igf-1 ekle.

Not olarak ekleyim büyüme çağını tamamlamadıysan kür den uzak dur hele hele growth ve peptitlerin yanına bile yaklaşma.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir