Testo ent. Yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Re: Testo ent. Yardım

Mesajgönderen Rooturk » Sal Eyl 06, 2016 5:36 am

Anabolizan pump etkisi yapmaz yanlış biliyorsun trenbolone acetat bende kullandım öyle birşey yok. İkincisi igf-1 lr3 de kullandım oda pump etkisi yapmaz bölgesel vursanızda yapmaz bicepsleriniz şişme nedeni iğne soktugunuz ve içine ilaç verdiğiniz için kan dolaşımı oldugu için oraya tuzlu suda enjekte etseniz biraz pump olacaktır yani kan akışı sağlandığı için. Ancak igf-1 bölgesel gelişim yapar o ayrı bir konu. Pump etkisi görülen yerde hareket olmalıdır kan dolaşımı çoğalmış olmalıdır. Böyle birşey varsa ki olmadıgını biliyorum makale paylaşın bende merak ettim. Ayrıca proviron kuvvetli bir ürün ve pahalıda değildir anabolizanın yanında testosteron yerine geçemez dediğiniz gibi ikinci olarak prohormonları nasıl steroid ve peptidlerle kıyasladınız onuda anlamadım prohormonlar steroidlerle kıyaslanamaz bile tek baslarına ahım şahım etkileri yoktur çok kazık yedim ondan biliyorum piyasada kullanmadıgım prohormon kalmadı diyebilirim. Yalnış bilgilendirmeyelim insanları lütfen yoruldum burdan bakıp kür yapanlar var emin olmadıgınız şeyleri yazmayın..
En son Rooturk tarafından Çrş Eyl 07, 2016 8:24 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen metinav » Çrş Eyl 07, 2016 4:26 am

Ben tren kullanarak yaşadıklarımı önceki senelerde yazmıştım.Kendi deneyimim dururken başkasının lafına bakmam.Çok çabuk pupm etkisi yapıyor bende...İgf1 lr3 ise çalışmanın ardından bicepslerden vur bakalım ne oluyor ? Yaşadığımız şeyi yazdık atmasyon değil.Ayrıca kullandığın şeyler sahtemi içeriği zayıf mı belirsiz...Bölgesel kas gelişimi sağladığı için biceps ve tricepsen vuruyordum zaten.Ayrıca kuvvetli dediğim proviron değil tren acetatdı...Testo dht ve östrojene dönüşüyor vücutta proviron testonun sentetik dht halidir.Gayette yerine kullanılabilir.Anabolizanlar testosuz kullanılmamalı en azından provironla kullanılması gerekir.Prohormonlarla steroidleri kıyaslayan yok.Senın aklın başka yerde.Arkadaşın anlattığı verilerden olabilecek ihtimalleri değerlendiriyoruz burada.Yoksa bilinen bir şeyi yorumlamıyoruz.Yalan yanlış dediğin bilgiler senin zekana göre öyle.Ben peptidleri 3 sene önce kullanıyordum daha millet bilmezken.Onun için burada tanımadığın insanlara eleştiri yapma.Bizim amacımız deneyimlerimizle yardımcı olmak senin gibiler eleştirsin diye değil.
metinav
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen Rooturk » Çrş Eyl 07, 2016 8:18 am

Sakin ol cocuk bahcesi değil burası 3 senedir kullanıyorum falan kendini belli ettin zaten yanlış biliyorsun ister kabullen ister kabullenme beni zerre kadar alakadar etmez. 34 yaşında insanım zeka meka demişsin üslubunu düzelt hatanızı agresiflikle örtmeye calısmayın. Sende pump yapıyosa bende yapıyo dersin genel konuşamazsın böyle birşey yok. Rahatsızlıkdan dolayı herkesden özür dilerim iyi forumlar. Forumun seviyesini düşürmemek adına bu konuda yorum yapmayacağım
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Prş Eyl 08, 2016 9:31 am

Okuma ve anlama sıkıntın var bu anlaşıldı. Senin ne dedigin umurumda degil ve kendini bir şey zannetme hata edersin. Dun gelmiş burada ahkam kesiyorsun millete. Sanamı soracaz ne yazacagimizi ? Insanin canini sıkma uslubunu sen duzelt ve çok bilmislik yapma.Benim yasim 41 daha da fazla konusturma kendi bilgini kendine sakla benim icin bir degerin yok....
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Mesajgönderen freerunning » Pzr Eyl 11, 2016 10:11 am

metinav yazdı:Bence de tren asetat yada parabolan vuruyordur.Pump yapar ve turuncu renklidir.Böbrek ağrısı uykusuzluk kalp çarpıntısı terleme gibi yan etkileri var.Testo yerine proviron kullandırıyordur.Çok ağırdır haberin olsun...Şu an bende kullanıyorum.Phormon veya peptid değildir çünkü pahalı şeyler.Peptidlerden igf1 lr3 de vurulduğu bölgede pump etkisi yapar.Ben bicepslere vuruyordum acaip şişiriyor :D

Müdür sari turuncu gibi bi rengi var kalp carpintisi cok nadir yapiyor pazartesi persembe vuruyo evet damarlarimda bile pump hissi aliyorum durduk yerde sertlesiyor beslenmem buyume uzerine 300 400 grm pirinc gunde 600 700 grm tavuk ve proviron kullandiriyo gunde 2 tane bana yagsiz buyuceksin yaglarinda gidecek dedi
freerunning
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 0

Mesajgönderen freerunning » Pzr Eyl 11, 2016 10:18 am

He bide pump etkisini hemen olmuyo igneyi vurulduktan iki gun sonra oluyo 2 kere hissetim sadece suanda 3. Haftama girdim geceleri rahat uyuyorum allaha sukur bobrek agrisi yok arada terleme ve biceps tarafimda kirmizi akne gibi seylervcikti not sivilce degil kucuk kirmizi seyler yara gibi
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen freerunning » Pzr Eyl 11, 2016 10:19 am

Gozle gorulur bi degisimim yok suanda ayni yag oranindayim hoca 2 ayda zor anca 3 ayda toplarsin dedi herhalde ilac 1.bucuk ay sonra etkiye basliyo olabilirmi ?
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Sal Eyl 13, 2016 7:43 am

Güzel kardeşim hocana sorsana burda anlamsızca sorup duruyorsun? Burdakiler yorum yapar hangi ilaç oldugunu net söyleyemez ben dahil. Kusura bakma ama biraz saçmalıyorsun sende kabul et. Doktorları bile ilaç verirken sorguluyorsunuzda adam sana ne oldugu belli olmayan ilaç vuruyor hocanı sorgulamıyorsun? Git hocana sor ne vuruyorsa önlemini al.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen ferhat2918 » Cmt Eki 15, 2016 11:03 am

2 aylık peptid kürüme ıgf lr3 ekledim etkileri ne olcak görcez bakalım
ferhat2918
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 1