Testo ent. Yardım

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Testo ent. Yardım

Mesajgönderen freerunning » Cum Eyl 02, 2016 6:41 pm

Meraba arkadaslar uzun bi aradan sonra küre başladım daha önce konum vardi ilaclar sahte cıkmıştı aksamlari karin agrim oluyodu kürü yarida birakmistim sorunlarda sorunlar suanda basladim 3.haftam bitti ama garip bi olay var size sormak istedim hocam ne vurdugunu soylemiyo 3.aylik bi kür dedi p.tesi persembe vuruluyorum dozasi 2ml sanirsam pct de yok proviron kullandiriyor gunde 2 tane benim boy 188. Kilom 87 belim 96 yag oranimn22 vardir alt yapim oldugu icin fit gibi duruyorumm hocam merak etme iki kat yagsiz olacaksinn dedi 2 cmde buyur dedi heryerin hani 3 ayim bosa gitmesin beyler korkuyom 3 ay surecek kur ne vurdugunu bilmiom beslenmeyi diet yap dedi hani protein karbonhitrat agirliklimi besleneyim ya uyuz oluyorum parayla rezil olup bunlarin agzina bakiyoruz bi yardim ederseniz sevinirim sizce ne vuruyo bu nasil besleneyim 3 hafta girdik daha bisey hissetmedim arada kolum kendi kendine sisiyo sanki pump ypmis gbi birazda damarim.cikti ama ne buyume ne zayiflama var anlamadim ne yapacagimi
freerunning
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Testo ent. Yardım

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Eyl 03, 2016 7:42 am

Tahminime gelince kısa esterli birşey vurduğu kesin çok büyük bir ihtimalle hem büyür hemde yağ yakarsın dediğine göre trenbolone acetat ve testosteron propionat vuruyor. Ayrıca pct siz kür olmaz proviron pct yerine geçmez.

Son olarak hocan sana damdan atla dese atlayacakmısın? gibi bi klişe laf edicem ama sen sonuna kadar hak ediyorsun. Kardeşim özürlümüsünüz ? sakatmısınız ? ne vurduğunu söylemiyo gibi bir laf kadar hayatımda saçmalık duymadım. Sen burya sorana kadar hocana bi zahmet sorsan kesin yanıt alırsın milletin kobayı olmayın.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Mesajgönderen freerunning » Cmt Eyl 03, 2016 8:38 pm

Kardes uslubunu düzelt o nasil bi kelime salakmisiniz bilmem neymisin adam soylemiyo elli jere sordum sır diyip duruyo niye soylemediginide biliyorum küre iki milyar verdim dicen simdi gene sen demeden ben soleyim daha once internetten aldim urunler sahte cikti konularik var suan aldigim kisi guvenilir eyw igneyide o vuruyo salon hocasi solememesinin sebebi ucuz oldugunu bilmemi istemiyo ben farkindayim agiz egiyorum sadece sizden istedigim sadece proviron kullandiriyo 3 ayvsonra aynaya bak istedigin olacak dedi beslenmeyide diet yap diyo anlamadigim olay buyumek icinmi yiyeyim kalorimi hesapliyim yagsiz yada protein agirliklimi yiyeyim testo entante vuruyo gecen libido artisin oldumu dedi ama tek testoyla yag ykip kas kazanabilecekmiyim amacim o
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen freerunning » Cmt Eyl 03, 2016 8:40 pm

Ögrenmek istedigim o kardesim beslenmeyi nasil yapayim bu ye diyo diet yap dio
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen dogukan62 » Pzr Eyl 04, 2016 7:08 am

kardeşim vücuduna ne aldığını bilmiyorsun. @Rooturk çok haklı. 3 ay sonrada istediğin verimi alamazsan bu seferde iyi beslenmemişsin deyip seni suçlayacak. Güvenilir satıcılar var biraz araştırırsan bulabilirsin.
Arimidex gibi anti östrojen kullandırmaması da düşündürücü. İster büyümek olsun ister cut olsun her şekilde de kalori hesaplaman ve protein ağırlıklı yemen gerekiyor. Only testo ile yağ yakıp kas kazanabileceğini ben kendi düşüncem olarak düşünmüyorum. Bana göre bu özelliğe tek sahip ilaç tren.
dogukan62
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 2
Aldığı teşekkür: 11

Mesajgönderen freerunning » Pzr Eyl 04, 2016 11:14 am

Tren bildigim kisa esterli 3 gün vuruluyo bu p.tesi persembe sarimsi bi ilac vuruyo bugunde sordum root hakli bisey demiyorum zaten uslubu biraz hakaret :) sordum bugun dietini yap pilav tavugunu ye dio daha dur 3 haftadan sonra basliyo diyo hocanin vurdugu diger kisiler var onlari gormesem almam cocuk nasildi 3ayda damarlandi buyudu bilemiyorum kardesim belkide trendir belkide testo ent sır diyip duruyo 3 ay sonra istedigin olacak diyo neye guveniyo anlamadim bende
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eyl 04, 2016 3:05 pm

Üslubumda birşey yok salakmısınız yazmadım sakatmısınız yazdım... İstersen kendine eroin enjekte et beni ilgilendirmez Ben şunu isterdim bana uslubunu düzelt demeyi biliyorsun kendini savunuyorsun bu güzel birşey ancak sağlığın söz konusu oldugunda isteğin dışında vurulan iğneyi hocana sormak yerine gelip burda tahmin oyunu oynuyorsun. Güzel kardeşim amacımız kötü değil buna inan trenbolone kuvvetli bir steroiddir şakası yoktur. Trenbolone kullanman için diğer steroidleri yalayıp yutmuş olman lazım gelişimin artık durduysa son çare trenbolone'dur. Yani trenbolone kullandıkdan sonra diğer steroidlerden alacağın verim oldukça düşer demek oluyor en son yapacağını en başta yaptırıyorsa bu adam sana senin gelişiminide baltalıyor buna emin ol (tren oldugunu varsayıyorum). Yan etkileri oldukça fazladır kişiden kişiye göre değişir önlem almalısın en azından ne kullandıgını bil önlemini al. Zaten hocan seni önemsemiyor demeyide geçtim insan hayatınıda önemsemediği belli başkalarınada vuruyor diyorsun :) emin ol adını falan bilsem savcılığa suç duyurusunda bulunurum.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen freerunning » Pzr Eyl 04, 2016 8:02 pm

Eyw kardesim saol valla soylemiyo sır diyip duruyo dozasi baktigim kadariyla 2 ml vuruyo testo ent diye dusunuyorum tek ilac vuruyo dikkat ediyorum hep ayni renk yan etki gormedim soyle bi etki gordum belki anlarsin durduk yerde kollarim kan toplaniyo sisiyo hani pump yapmis gibi bicesplerim doluyo baska bi etki gormedim daha 2.haftam bitti bide proviron kullaniyom boldenon vurmuyo ilac yan etki yapmaz dedi hoca saglam turkiye sampiyonlari buna soruyo yarismaya 1 ayi kala gozlerimle sahit oldum adam bos degil biraz para goz kardesim bnm cevremde alacak biri yok alsamda vuracak adam yok bikere aldik hastanelik olduk en azindan adam istedigim vucudu yapmayi hedefledigim vucudu biliyo allah razi olsun yorumun icin bana beslenmede yardimci olsan cok sevinirim bide herhalde kisa esterli olan trenbolin olsa etkisini hemen gorurdum testo ent olabilir bilmiyorum
freerunning
Yeni Üye

Mesajgönderen Rooturk » Pzr Eyl 04, 2016 9:42 pm

Trenbolone vuruyorsa böbreklerinde ağrı hissedersin. Testosteron enantathe 2-3 günde bir vurulmaz haftalık vurulur ayrıca tek basına test. enantate bi halta yaramaz. Tek iğne olması birşey farkettirmez ben deca ve testo yu karıştırıp tek iğnede vuruyorum yani ilaçları karıştırıyordur. Hissettiğin pump psikolojik ne testo ne anabolizan pump etkisi yapmaz iğneden sonra. Yada kas içi vurulan peptitler var ne bilim :) tahmin yürütmekle olmuyor.
Rooturk
Yeni Üye

Mesajgönderen metinav » Pzt Eyl 05, 2016 4:21 pm

Bence de tren asetat yada parabolan vuruyordur.Pump yapar ve turuncu renklidir.Böbrek ağrısı uykusuzluk kalp çarpıntısı terleme gibi yan etkileri var.Testo yerine proviron kullandırıyordur.Çok ağırdır haberin olsun...Şu an bende kullanıyorum.Phormon veya peptid değildir çünkü pahalı şeyler.Peptidlerden igf1 lr3 de vurulduğu bölgede pump etkisi yapar.Ben bicepslere vuruyordum acaip şişiriyor :D
metinav
Yeni Üye

Aldığı teşekkür: 27

Sonraki

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir