Definasyon Kürü-Yağ oranını düşürüp temiz büyümeye başlamak

Steroidlerle İlgili Genel Soru ve Paylaşımlarınızı Yapabilirsiniz..

Definasyon Kürü-Yağ oranını düşürüp temiz büyümeye başlamak

Mesajgönderen bosnianturkish » Prş Eyl 08, 2016 1:10 pm

4-5 ay önce Testo. Enantat + Boldenone kürü yaptım 12 haftalık. Kütle kazandım. Yağ oranım %21 civarı, göbeğim de belli, suratım da tombişleşti. Yani bir büyüme kürüne daha girersem yandım. Malum az da olsa yağlanarak büyüyoruz. Benim şuan, bir definasyon kürü ile en alt seviyelere inerek karın kaslarını çıkaracak yağ oranına inmek, adele ortaya cıktığı zaman ve ondan sonra bismillah diyerek yavaş yavaş temiz büyümeye başlamak. Bence gayet mantıklı.

Bu sebebten dolayı 8-10 haftalık definasyon seklinde kür yapmayı amaclıyorum. Tek bildiğim Testosterone Propionat kullanmam gerektiği. Yanına ne eklemeliyim ? Masteronu biliyorum.Haftalık kaç mg almalıyım ? Winstrol da eklemelimiyim ? Clenbuterol kesinlikle kullanmayacağım.

Ayrıca, Sol Testisimde varikosel teşhisi konuldu,sadece dokunuca agrı yapıyor. Testsi boyutlarım normal. Sperm testi de yaptırdım, Sperm üretimin toplamda 220 Milyon. Doktor gayet iyi dedi. Acaba varikosel rahatsızlıgı küre girmeye engel olur mu?

Şimdiden çok teşekkürler
bosnianturkish
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definasyon Kürü-Yağ oranını düşürüp temiz büyümeye başla

Mesajgönderen Blackman2004 » Cmt Eyl 10, 2016 7:43 am

Aynen geri dönüş alabilir miyim ..
Blackman2004
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Re: Definasyon Kürü-Yağ oranını düşürüp temiz büyümeye başla

Mesajgönderen Rooturk » Cmt Eyl 10, 2016 3:06 pm

Varikosal çok ciddi bir rahatsızlık değil ancak bende doktor değilim :) ne gibi bi etki yapar iyimi kötümü bilemem nacizane fikrimi soracak olursan belkide birşey yapmaz kür ama senin yerinde olsam riske girmezdim. Tedavimi olduktan sonra başlardım. Ama genede illede kür yapıcam diyorsan :) Definasyonda en etkilisi trenbolone acetat ama testislerini zorlayacağı bi gerçek bana kalırsa ekonomik durumun varsa Hgh Fragment kullanabilirsin güzel yağ yakıyor hormonlarınlada oynamıyor. Hgh fragment sadece yağ yakıcıdır büyüme hormonun sadece yağ yakıcı özellikleri var yani. Yada Testo + Boldenon kürünün yanına diyetle beraber 60 Gün günde 100 Mcg IGF-1 LR3 eklersen güzel sonuç alırsın. IGF-1 ' i tek başına kullanırsanda yağ yakarsın ancak testoyla beraber sonucları güzel oluyor. Malesef peptidler steroidlere nazaran biraz daha pahalı. Bu vaziyetteyken ben senin yerinde olsam trenbolone kullanmam genede karar senin.
Rooturk@Hotmail.Com - 532 749 69 83
Rooturk
Yeni Üye

Ettiği teşekkür: 18
Aldığı teşekkür: 61

Dön Genel Paylaşım Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir